У Німеччині відзначають зниження темпів росту цін на оперативну пам’ять DDR5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

SaratRich: 03.02.2026 21:50 Кажуть, що ріст ШІ досягнув свого піку. В Oracle великі проблеми. Нема Oracle - нема Open AI :super:
І правда, акції що на піку угоди з ОпенАІ підскочили до 345$ зараз по 118$, що нижче ніж рік тому.
Невже потроху хайп буде зменшуватися?
Nasalot
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

На додаток, нагадаю: Мегаугода на $100 млрд між OpenAI та Nvidia заморожена - WSJ
Тож все можливо в цьому світі... :kbd:
Phos4
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Цікаво чи дефіцит на пам'ять і відповідно зниження об'ємів продажів пк комплектухи призведе до здешевшання компонентів в яких не використовуються чіпи.
SaratRich
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Nasalot: 03.02.2026 23:50 На додаток, нагадаю: Мегаугода на $100 млрд між OpenAI та Nvidia заморожена - WSJ
Тож все можливо в цьому світі... :kbd:
Так це все було для того щоб підняти ціни на акції. Там все було набагато заплутаніше - вони пускали тих 100 млрд "по колу". В результаті акції у компаній виросли, а гроші повернулиь назад до куртки :D
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

SaratRich: 04.02.2026 09:52
Nasalot: 03.02.2026 23:50 На додаток, нагадаю: Мегаугода на $100 млрд між OpenAI та Nvidia заморожена - WSJ
Тож все можливо в цьому світі... :kbd:
Так це все було для того щоб підняти ціни на акції. Там все було набагато заплутаніше - вони пускали тих 100 млрд "по колу". В результаті акції у компаній виросли, а гроші повернулиь назад до куртки :D
Їх навіть не передавали, їх обіцяли
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя
Откуда: Spain

Сообщение

Крипта валиться, все валиться, одна оперативка стабільно летить в туземун)))) :gigi: Не може така бульбашка довго надуватися, особливо враховуючи що ШІ компанії зараз загалом збиткові з мільярдними збитками, а гроші вкидують лопатами лише через віру що все окупиться колись потім :laugh:
Mozdev
Member

Сообщение

n+gibat[]r: 04.02.2026 11:05 Крипта валиться, все валиться, одна оперативка стабільно летить в туземун)))) :gigi: Не може така бульбашка довго надуватися, особливо враховуючи що ШІ компанії зараз загалом збиткові з мільярдними збитками, а гроші вкидують лопатами лише через віру що все окупиться колись потім :laugh:
О так ШІ окупиться років через 50-70 коли з'являться нормальні квантові нейромережі.
Yalg
Member
Аватара пользователя

Сообщение

https://www.idealo.de/preisvergleich/Pr ... y=minPrice
Изображение
Стабилизец наступил, но 4х цена от нормальной это капец. Нафига мне кит памяти по цене половины моего ноута?
Уже появляются первые новости про то что дырки в этом пузыре появились, но большие издания пока молчат.
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

Kullerok: 03.02.2026 19:17 Когда смотришь на такое пи :censoured: с ценами и наличием. Понемногу начинаешь верить в бредни адептов мертвого ПК гейминга.
бульбашка лопне

Відправлено через 1 хвилину 16 секунд:
Yalg: 04.02.2026 19:53 https://www.idealo.de/preisvergleich/Pr ... y=minPrice
Изображение
Стабилизец наступил, но 4х цена от нормальной это капец. Нафига мне кит памяти по цене половины моего ноута?
Уже появляются первые новости про то что дырки в этом пузыре появились, но большие издания пока молчат.
Можна новий MacBook Air взяти по ціні деяких наборів ОЗП
Firebrand
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Yalg
Всё,как и всегда держится на потребителе. Потребитель же,тоже, все никак не может нажраться, раз в год меняет пк,потому что новое поколение процов дало аж+10% к предыдущему, хочет новый мониторчик ибо 240гц уже не то, а надо 360 и так далее. Миллионы людей сами себя загнали в ловушку потребления и теперь,когда случается необоснованное подорожание какого то компонента, они, вместо того,что бы забыть об этом на пару лет, сидят и лихорадочно ждут новостей,потому что уже не могут слезть с этой иглы.
Unsecond
Member

Сообщение

kabostebeztak: 06.02.2026 16:10Можна новий MacBook Air взяти по ціні деяких наборів ОЗП
А эпл где будет чипы брать? Когда они стоят везде конских денег? Их макбуки так же в цене вырастят :rotate:
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

Unsecond: 08.02.2026 14:24
kabostebeztak: 06.02.2026 16:10Можна новий MacBook Air взяти по ціні деяких наборів ОЗП
А эпл где будет чипы брать? Когда они стоят везде конских денег? Их макбуки так же в цене вырастят :rotate:
Ніде. Воно так зараз тому, що ще дійсні старі контракти
Ответить