Intel анонсувала процесори Xeon 600 для робочих станцій. Відповідь на Ryzen Threadripper 9000

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
gregory_amd
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Пропоную обговорити Intel анонсувала процесори Xeon 600 для робочих станцій. Відповідь на Ryzen Threadripper 9000

Ти диви. Штеуд згадали про існування HEDT. Ще й з iGPU підтягнулися. Ось що животворячі втрати долярів роблять :lol:
s1nedus
Member

Сообщение

Ждём Юру и в этой темке :lol:
Nekros
Member
Аватара пользователя

Сообщение

s1nedus: 03.02.2026 09:43 Ждём Юру и в этой темке :lol:
Про Володю вже всі забули? :gigi:
Plush_Dragon
Member

Сообщение

gregory_amd: 03.02.2026 09:40 Ось що животворячі втрати долярів роблять :lol:
Ти не думав що ці розробки почалися задовго до початку втрати долярів?
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Nekros: 03.02.2026 10:26Про Володю вже всі забули?
До речі, де Володя?
Nekros
Member
Аватара пользователя

Сообщение

kairo: 03.02.2026 14:24 До речі, де Володя?
Купив райзен і вгаманився :gigi:
yurius_r
Member

Сообщение

86 анлокнутих ядер? Нічого собі, Інтел! Ну прям цікаво.
AlcoRider
Member
Аватара пользователя
Откуда: UA

Сообщение

Чекаємо на Аліку через 10 років
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Но ведь гипертрейдинг - это небезопасно
Ответить