Ubisoft підтвердила вихід перевидання The Division Definitive Edition без технічних покращень

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Kullerok
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Пропоную обговорити Ubisoft підтвердила вихід перевидання The Division Definitive Edition без технічних покращень
И вот когда я уже думал эти куски помойки дошли до дна. Они снова его пробивают :lol: :lol: :lol: :gigi: так держать. Отличная компания. Надеюсь их скоро закроют
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

шикарна гра, рекомендую грати особливо в першу частину :up:
якби вони продовжували покращувати, випускали різні ДЛС, режими і розширювали Манхэттен, то я б напевно в неї грав без зупинки :super:
Diablique
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

KimRomik
З першого разу не зайшла, бо чекав дещо іншого, але потім якось , чомусь почав в неї грати, і скажу мені сподобалось, в атмосферу вони змогли. Дійсно, якщо б грою займалися, вона б жила набагато більше.
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

KimRomik: 29.01.2026 14:09шикарна гра, рекомендую грати особливо в першу частину
А як там прокачуватись, щоб самому грати?
Чи є варіант швидко знаходити напарників?

Відправлено через 2 хвилини :
Музон в тему гри
спойлер
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

taras_cs: 29.01.2026 15:15А як там прокачуватись, щоб самому грати?
Чи є варіант швидко знаходити напарників?
сюжетку можна самому чи на початку місії почати підбір тімейтів.
побочки для розвитку бази доведеться самому проходити
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

taras_cs
спершу краще пройти ПВЕ десь наполовнину щоб розібратись, потім можна перейти на ПВП
робіть основний упор на покращення зброї і комплектів, бо там настільки багато різних можливих комбінацій, що треба потратити досить багато часу щоб розібратись що і як, щоб збільшити дамаг та живучість
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

Patruletz: 29.01.2026 15:23сюжетку можна самому чи на початку місії почати підбір тімейтів.
побочки для розвитку бази доведеться самому проходити
Які абілкі краще брати, щоб комфортно проходити соло?
Я вже 5 левел набив, граю час від часу. Із Гейм Пассом постійно виникає бажання пограти у щось нове, тому заходжу рідко, але відчуваю, що зможу нормально зануритись цього року.
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

KimRomik: 29.01.2026 15:28робіть основний упор на покращення зброї і комплектів
взагалі немає сенсу впарюватись у зброю та шмотки коли качаєш рівень
коли вже буде змога збирати покращені шмотки(ті зі значком папочки) доведеться помахатись з фармом і роллом потрібних скілів під пвп та пве.
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

Patruletz: 29.01.2026 15:42взагалі немає сенсу впарюватись у зброю та шмотки коли качаєш рівень
коли вже буде змога збирати покращені шмотки(ті зі значком папочки) доведеться помахатись з фармом і роллом потрібних скілів під пвп та пве.
Ок, дякую за поради
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Patruletz
в Темну зону краще поки не суватись десь до 80% сюжетки (пишу це спеціально для інтриги)
так там можна знайти лут найвищого рівня, але там НПС і вороги такі, що мало не покажеться
ну і ще бувають чітери
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

KimRomik: 29.01.2026 15:46в Темну зону краще поки не суватись десь до 80% сюжетки
там потрібні нормальні шмотки і знання коридорів щоб зпетляти в разі чого, а побігати за облавою на ренегата можна і без втрати налутаного добра.
MaxNew
Member

Сообщение

Перша Дивізія для мене як Сам удома на новий рік. Атмосфера да крута, та й сама графіка і сьогодні дивиться на висоті.
Понадіявся що реально ремастер планують, жаль.
Згоден з вами, якби її розвивали й далі, частіше б задіпали. Зимня атмосфера завжди дарує святковий настрій.
XXXshadyXXX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина\Норвегия

Сообщение

1 часть топ, особенно атмосфера просто пушка. А 2я что то как то в атмосферу ни как не может...
Ответить