Новости
Последние статьи и обзоры
Colorful випускає компактні білі відеокарти iGame GeForce RTX 5060 Ti та RTX 5070 з одним вентилятором
-
yariksom
Member
Предлагаю обсудить Colorful випускає компактні білі відеокарти iGame GeForce RTX 5060 Ti та RTX 5070 з одним вентилятором
8 гіг за 100 баксів, нові реалії.
8 гіг за 100 баксів, нові реалії.
-
Liam
Member
- Откуда: Запоріжжя
"обговорити" - й шо тут обговорювати?
-
Mozdev
Member
Я хочу щоб не вона була міні, а її ціна.
-
Alex646
Member
Фігня. На 5070 100% буде вий та 85+ гр. температури.
-
DuckRider
Member
Нет аниме на бекплейте - проходим мимо
-
Devijack
Member
- Откуда: Запоріжжя
Кому всрався той охлад з 1 вентилятором на 5070.
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Є категорія глухих користувачівDevijack: ↑ 26.01.2026 19:42 Кому всрався той охлад з 1 вентилятором на 5070.
-
phobosse
Member
- Откуда: Kyiv
тому, хто збирає в корпусах 5лDevijack: ↑ 26.01.2026 19:42Кому всрався той охлад з 1 вентилятором на 5070.
-
Grey_ukr
Member
сделали бы 8 пин на 5070
-
Firebrand
Member
- Откуда: Киев
Только цена там,далеко не 100 долярив .yariksom: ↑ 26.01.2026 14:48 Предлагаю обсудить Colorful випускає компактні білі відеокарти iGame GeForce RTX 5060 Ti та RTX 5070 з одним вентилятором
8 гіг за 100 баксів, нові реалії.
-
yariksom
Member
мав на увазі різницю між 8 і 16, там якраз 100 долярівFirebrand: ↑ 26.01.2026 20:21Только цена там,далеко не 100 долярив .
А взагалі верніть 2012й де hd 7970 3gb, яку купив за 430 баксів
-
ChuprinaIevgen
Member
- Откуда: Linden
Можу продати hd 7970 3gb за 430 баксів.yariksom: ↑ 26.01.2026 20:30мав на увазі різницю між 8 і 16, там якраз 100 долярівFirebrand: ↑ 26.01.2026 20:21Только цена там,далеко не 100 долярив .![]()
А взагалі верніть 2012й де hd 7970 3gb, яку купив за 430 баксів![]()
-
Pride91
Member
Справа в тому що 5070 на диво холодна карта, один вентиль впорається з нею без зайвого шуму, за умови гарного радіатора звісно.. тому чом-би й ні.Devijack: ↑ 26.01.2026 19:42 Кому всрався той охлад з 1 вентилятором на 5070.
-
Devijack
Member
- Откуда: Запоріжжя
Pride91
Дива не станеться, навіть якщо на гпу прийнятні температури, там або по пам'яті буде постійне пекло або по живленню. Та і нормальний радіатор тут не пропонується, розмір вже натякає.
Дива не станеться, навіть якщо на гпу прийнятні температури, там або по пам'яті буде постійне пекло або по живленню. Та і нормальний радіатор тут не пропонується, розмір вже натякає.
-
Impulse101
Member
Можуть придушити трохи по частотах. У такому форм-факторі топова швидкодія не головнеDevijack: ↑ 27.01.2026 15:55 Pride91
Дива не станеться, навіть якщо на гпу прийнятні температури, там або по пам'яті буде постійне пекло або по живленню. Та і нормальний радіатор тут не пропонується, розмір вже натякає.
-
NST1983
Member
- Откуда: Україна
Невже слід за пам'ятью і кулери подорожчали?
