Colorful випускає компактні білі відеокарти iGame GeForce RTX 5060 Ti та RTX 5070 з одним вентилятором

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

"обговорити" - й шо тут обговорювати?
Mozdev
Member

Сообщение

Я хочу щоб не вона була міні, а її ціна.
Alex646
Member

Сообщение

Фігня. На 5070 100% буде вий та 85+ гр. температури.
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Нет аниме на бекплейте - проходим мимо
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Кому всрався той охлад з 1 вентилятором на 5070.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Devijack: 26.01.2026 19:42 Кому всрався той охлад з 1 вентилятором на 5070.
Є категорія глухих користувачів
phobosse
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Devijack: 26.01.2026 19:42Кому всрався той охлад з 1 вентилятором на 5070.
тому, хто збирає в корпусах 5л
Grey_ukr
Member

Сообщение

сделали бы 8 пин на 5070
Firebrand
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Только цена там,далеко не 100 долярив . :laugh:
yariksom
Member

Сообщение

Firebrand: 26.01.2026 20:21Только цена там,далеко не 100 долярив .
мав на увазі різницю між 8 і 16, там якраз 100 долярів :-P
А взагалі верніть 2012й де hd 7970 3gb, яку купив за 430 баксів :(
ChuprinaIevgen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Linden

Сообщение

yariksom: 26.01.2026 20:30
Firebrand: 26.01.2026 20:21Только цена там,далеко не 100 долярив .
мав на увазі різницю між 8 і 16, там якраз 100 долярів :-P
А взагалі верніть 2012й де hd 7970 3gb, яку купив за 430 баксів :(
Можу продати hd 7970 3gb за 430 баксів.
Pride91
Member

Сообщение

Devijack: 26.01.2026 19:42 Кому всрався той охлад з 1 вентилятором на 5070.
Справа в тому що 5070 на диво холодна карта, один вентиль впорається з нею без зайвого шуму, за умови гарного радіатора звісно.. тому чом-би й ні.
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Pride91
Дива не станеться, навіть якщо на гпу прийнятні температури, там або по пам'яті буде постійне пекло або по живленню. Та і нормальний радіатор тут не пропонується, розмір вже натякає.
Impulse101
Member

Сообщение

Devijack: 27.01.2026 15:55 Pride91
Дива не станеться, навіть якщо на гпу прийнятні температури, там або по пам'яті буде постійне пекло або по живленню. Та і нормальний радіатор тут не пропонується, розмір вже натякає.
Можуть придушити трохи по частотах. У такому форм-факторі топова швидкодія не головне
NST1983
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Невже слід за пам'ятью і кулери подорожчали? :lol: :lol: :lol:
Ответить