У кооперативному шутері FBC: Firebreak проходять безплатні вихідні

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Предлагаю обсудить У кооперативному шутері FBC: Firebreak проходять безплатні вихідні

Ничего себе, я смотрю онлайн в игре вырос с 30 человек до 150, мощно !
https://steamdb.info/app/2272540/charts/
MessiaH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

игра кусок лайна собачьего, сам не знаю зачем купил
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

MessiaH: 25.01.2026 10:02 игра кусок лайна собачьего, сам не знаю зачем купил
Без образ, але схоже що ти любиш грати у погані ігри і скаржитися на це.
Unsecond
Member

Сообщение

Обычный онлайн 15-20 человек. Небось сами разрабы и играют? :lol:
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Vpupkin: 25.01.2026 10:53
MessiaH: 25.01.2026 10:02 игра кусок лайна собачьего, сам не знаю зачем купил
Без образ, але схоже що ти любиш грати у погані ігри і скаржитися на це.
Ну як сказати погані, судячи з відгуків просто надто мало контенту - аудиторія не затримується
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MqM: 25.01.2026 15:38
Vpupkin: 25.01.2026 10:53

Без образ, але схоже що ти любиш грати у погані ігри і скаржитися на це.
Ну як сказати погані, судячи з відгуків просто надто мало контенту - аудиторія не затримується
ну, це прям дійсно поганенька кооп гра не редфол звичайно, але таке собі.
Prescott
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

У ремеди и так игры не для всех, делать кооп во специфической вселенной для 2.5 фанатов было очень странным решением.
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Prescott: 25.01.2026 23:31 У ремеди и так игры не для всех, делать кооп во специфической вселенной для 2.5 фанатов было очень странным решением.
І все ж вони дивлячись на кількість проданих корій Контрол вирішили, що це гарна ідея.
Все ж це було розраховано на фанатів всесвіту, а не новачків
MessiaH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Enjthesilence: 25.01.2026 16:34ну, це прям дійсно поганенька кооп гра не редфол звичайно, але таке собі.
Рэдфол как раз не так уж и плоха
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

MqM: 26.01.2026 04:21І все ж вони дивлячись на кількість проданих корій Контрол вирішили, що це гарна ідея.
Все ж це було розраховано на фанатів всесвіту, а не новачків
Проблема, шо ці продажі дуже розмазані в часі, а для коопу треба мати одночасний онлайн.
Хоча вони продали гру у підписки, так що все повинно бути не дуже погано.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

У Ремеді традиційно проблеми із фінансами. Мабуть, як і багато інших спокусились на шалені прибутки подібних шутерів і вирішили спробувати. Тим більше, що більшість ассетів з Контролу.
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

kairo: 26.01.2026 15:00 У Ремеді традиційно проблеми із фінансами. Мабуть, як і багато інших спокусились на шалені прибутки подібних шутерів і вирішили спробувати. Тим більше, що більшість ассетів з Контролу.
До речі це дивно, видно креативні ідеї геймерам не дуже потрібні
Ответить