Офіційно: AMD Ryzen 7 9850X3D вийде наступного тижня за рекомендованою ціною від $499

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя
Откуда: Spain

Сообщение

Предлагаю обсудить Офіційно: AMD Ryzen 7 9850X3D вийде наступного тижня за рекомендованою ціною від $499

Ну 20 баксов сверху еще не так много но и профита будет капельку, плюс непонятно ценой чего эти частоты дались и не будет ли деградации ускоренной))) Тут и обычные 9800X3D у кого-то горят прожигая платы хотя я и не пойму что с ними делать надо чтобы так случилось :laugh:
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

n+gibat[]r: 22.01.2026 19:06 Предлагаю обсудить Офіційно: AMD Ryzen 7 9850X3D вийде наступного тижня за рекомендованою ціною від $499

Ну 20 баксов сверху еще не так много но и профита будет капельку, плюс непонятно ценой чего эти частоты дались и не будет ли деградации ускоренной))) Тут и обычные 9800X3D у кого-то горят прожигая платы хотя я и не пойму что с ними делать надо чтобы так случилось :laugh:
ага, ще б "20 рекомендованих" баксів не перетворилися чудом у 150
vmsolver
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Если они гореть не будут, то всё оправдано. А +20 баксов надо умножить на 1.2 из-за ПДВ, плюс возможен стартовый ажиотаж и цены будут выше.
+400 МГц это хорошо, но надо смотреть тесты, как часто он их будет демонстрировать.
alextampa
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Та не буде ніякої рекомендованої ціни в перший місяць. Стандартний хайп і ціни летять в гору. Завжди так було. Єдине, що може вплинути - це нинішня ситуація на ринку оперативки, може ентузіастів поменше буде :rolleyes:
yariksom
Member

Сообщение

vmsolver: 22.01.2026 19:19 Если они гореть не будут, то всё оправдано. А +20 баксов надо умножить на 1.2 из-за ПДВ, плюс возможен стартовый ажиотаж и цены будут выше.
+400 МГц это хорошо, но надо смотреть тесты, как часто он их будет демонстрировать.
Горіти буде точно, ти мужика на рекламі бачив? :lol:
Reinmar
Member

Сообщение

Кто берет процы по 500-600+ баксов? Если это не модель на 24/32/100502 ядра для работы? Какой в этом смысл? +10 фпс в 1080р?)
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Reinmar: 22.01.2026 21:52 Кто берет процы по 500-600+ баксов? Если это не модель на 24/32/100502 ядра для работы? Какой в этом смысл? +10 фпс в 1080р?)
В часи core 2 duo народ брав екстрім версії по косарю баксів, котрі взагалі нічим не відрізнялися від бюджетних.
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

Reinmar: 22.01.2026 21:52 Кто берет процы по 500-600+ баксов? Если это не модель на 24/32/100502 ядра для работы? Какой в этом смысл? +10 фпс в 1080р?)
Сенсу в плані ефективного використання бюджету нема. Але ми все-таки на форумі oveclockers.ua :shuffle: Ентузіасти купують процесори для ентузіастів.
yariksom
Member

Сообщение

dead_rat: 22.01.2026 21:59В часи core 2 duo народ брав екстрім версії по косарю баксів, котрі взагалі нічим не відрізнялися від бюджетних.
Ще Athlon64 FX60, а краще FX-74 згадай :D
Vladys77
Member

Сообщение

Та я вже почекаю 11800X3D чи як він там буде називатись. Під сокет AM6 та пам'ять DDR6 :super:

Відправлено через 1 хвилину 29 секунд:
yariksom: 23.01.2026 01:11
dead_rat: 22.01.2026 21:59В часи core 2 duo народ брав екстрім версії по косарю баксів, котрі взагалі нічим не відрізнялися від бюджетних.
Ще Athlon64 FX60, а краще FX-74 згадай :D
А я AMD K5 та K6 пам'ятаю. Але вони тоді дешевші були.
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

У меня у 9950X3D частота чиплета с X3D кэшом во время игр ровненько держится в 5550Mhz, с дефолтным fMAX и Scalar.
Выходит, по сути они отборные X3D чиплеты с 9950X3D сунули в 9850X3D и все на этом :think:
joe23
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев обл

Сообщение

так це в тцк 5 хв роботи і можно замовляти , нє ну а шо?
MaKCuMyC
Member
Аватара пользователя
Откуда: Сіверодонецьк, Нідерланди

Сообщение

Black Edition?
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Enjthesilence: 22.01.2026 19:09ага, ще б "20 рекомендованих" баксів не перетворилися чудом у 150
А кому він буде потрібен з такою націнкою? Там і 9950х3д вже недалеко.
Kiory
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцк

Сообщение

Каждый мог накинуть 400гц к своему 9800x3d и у него бы уже давно был 9850x3d.
Только почему-то все предпочитали этого не делать, и понятно почему.

Теперь можно взять 9850x3d и сделать из него (скорее более холодный, но все такой же производительный) 9800x3d
Интересное предложение :)
Zakarul
Member

Сообщение

Получается топ процессор 500уе, а топ видуха 3000+?
гм ... а ведь реально во времена core 2 duo qx версии стоили по 1000.
Я бы сказал, что 500 уе это недорого за такие процессоры. А скорее даже очень дешево.
Чувствую, тут будет рост цен :lol: :lol:
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Reinmar: 22.01.2026 21:52Кто берет процы по 500-600+ баксов? Если это не модель на 24/32/100502 ядра для работы? Какой в этом смысл? +10 фпс в 1080р?)
Процесорозалежні ігри. Stellaris, Victoria 3, TLOU 2. Перше, що на думку прийшло.

Відправлено через 3 хвилини 33 секунди:
Kiory: 23.01.2026 15:18Теперь можно взять 9850x3d и сделать из него (скорее более холодный, но все такой же производительный) 9800x3d
Интересное предложение
Більшість 9800X3D й так прекрасно даунвольтиця. В мене температури під навантаженням 60-85 градусів, і це з +50 МГц розгоном.

Відправлено через 3 хвилини 10 секунд:
Zakarul: 23.01.2026 15:20Я бы сказал, что 500 уе это недорого за такие процессоры.
Зараз хороша пам'ять дорожча))
Reinmar
Member

Сообщение

Zakarul: 23.01.2026 15:20 Получается топ процессор 500уе, а топ видуха 3000+?
так не топ. Какой это топ? :insane: Топ ryzen 9 9950x3d за 750$, а есть еще Threadripper PRO 9995 по 15000$
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Reinmar: 23.01.2026 16:45так не топ. Какой это топ? Топ ryzen 9 9950x3d за 750$, а есть еще Threadripper PRO 9995 по 15000$
9850X3D - ігровий топ.
Rabbitultra
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Я взагалі не розумію сенс апгрейду який дає менше 30% продуктивності, а краще 50.
І що саме цікаве в х3д процах все йде завдяки саме кешу, частоти уже менше вирішують, тому штука прикольна, але вона була б ще прикольніша як просто заміна 9800х3д, а трохи дорожче це вже неприємно і не дуже потрібно
Ответить