Ну 20 баксов сверху еще не так много но и профита будет капельку, плюс непонятно ценой чего эти частоты дались и не будет ли деградации ускоренной))) Тут и обычные 9800X3D у кого-то горят прожигая платы хотя я и не пойму что с ними делать надо чтобы так случилось
Новости
Последние статьи и обзоры
Офіційно: AMD Ryzen 7 9850X3D вийде наступного тижня за рекомендованою ціною від $499
-
n+gibat[]r
Member
- Откуда: Spain
Предлагаю обсудить Офіційно: AMD Ryzen 7 9850X3D вийде наступного тижня за рекомендованою ціною від $499
Ну 20 баксов сверху еще не так много но и профита будет капельку, плюс непонятно ценой чего эти частоты дались и не будет ли деградации ускоренной))) Тут и обычные 9800X3D у кого-то горят прожигая платы хотя я и не пойму что с ними делать надо чтобы так случилось
Ну 20 баксов сверху еще не так много но и профита будет капельку, плюс непонятно ценой чего эти частоты дались и не будет ли деградации ускоренной))) Тут и обычные 9800X3D у кого-то горят прожигая платы хотя я и не пойму что с ними делать надо чтобы так случилось
-
Enjthesilence
Member
ага, ще б "20 рекомендованих" баксів не перетворилися чудом у 150n+gibat[]r: ↑ 22.01.2026 19:06 Предлагаю обсудить Офіційно: AMD Ryzen 7 9850X3D вийде наступного тижня за рекомендованою ціною від $499
Ну 20 баксов сверху еще не так много но и профита будет капельку, плюс непонятно ценой чего эти частоты дались и не будет ли деградации ускоренной))) Тут и обычные 9800X3D у кого-то горят прожигая платы хотя я и не пойму что с ними делать надо чтобы так случилось![]()
-
vmsolver
Member
Если они гореть не будут, то всё оправдано. А +20 баксов надо умножить на 1.2 из-за ПДВ, плюс возможен стартовый ажиотаж и цены будут выше.
+400 МГц это хорошо, но надо смотреть тесты, как часто он их будет демонстрировать.
+400 МГц это хорошо, но надо смотреть тесты, как часто он их будет демонстрировать.
-
alextampa
Member
Та не буде ніякої рекомендованої ціни в перший місяць. Стандартний хайп і ціни летять в гору. Завжди так було. Єдине, що може вплинути - це нинішня ситуація на ринку оперативки, може ентузіастів поменше буде 
-
yariksom
Member
Горіти буде точно, ти мужика на рекламі бачив?vmsolver: ↑ 22.01.2026 19:19 Если они гореть не будут, то всё оправдано. А +20 баксов надо умножить на 1.2 из-за ПДВ, плюс возможен стартовый ажиотаж и цены будут выше.
+400 МГц это хорошо, но надо смотреть тесты, как часто он их будет демонстрировать.
-
Reinmar
Member
Кто берет процы по 500-600+ баксов? Если это не модель на 24/32/100502 ядра для работы? Какой в этом смысл? +10 фпс в 1080р?)
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
В часи core 2 duo народ брав екстрім версії по косарю баксів, котрі взагалі нічим не відрізнялися від бюджетних.Reinmar: ↑ 22.01.2026 21:52 Кто берет процы по 500-600+ баксов? Если это не модель на 24/32/100502 ядра для работы? Какой в этом смысл? +10 фпс в 1080р?)
-
Piter Cantrope
Member
- Откуда: Калуш
Сенсу в плані ефективного використання бюджету нема. Але ми все-таки на форумі oveclockers.uaReinmar: ↑ 22.01.2026 21:52 Кто берет процы по 500-600+ баксов? Если это не модель на 24/32/100502 ядра для работы? Какой в этом смысл? +10 фпс в 1080р?)
-
yariksom
Member
Ще Athlon64 FX60, а краще FX-74 згадайdead_rat: ↑ 22.01.2026 21:59В часи core 2 duo народ брав екстрім версії по косарю баксів, котрі взагалі нічим не відрізнялися від бюджетних.
-
Vladys77
Member
Та я вже почекаю 11800X3D чи як він там буде називатись. Під сокет AM6 та пам'ять DDR6 
Відправлено через 1 хвилину 29 секунд:
Відправлено через 1 хвилину 29 секунд:
А я AMD K5 та K6 пам'ятаю. Але вони тоді дешевші були.yariksom: ↑ 23.01.2026 01:11Ще Athlon64 FX60, а краще FX-74 згадайdead_rat: ↑ 22.01.2026 21:59В часи core 2 duo народ брав екстрім версії по косарю баксів, котрі взагалі нічим не відрізнялися від бюджетних.![]()
-
Earanak
Member
- Откуда: Украина
У меня у 9950X3D частота чиплета с X3D кэшом во время игр ровненько держится в 5550Mhz, с дефолтным fMAX и Scalar.
Выходит, по сути они отборные X3D чиплеты с 9950X3D сунули в 9850X3D и все на этом
Выходит, по сути они отборные X3D чиплеты с 9950X3D сунули в 9850X3D и все на этом
-
joe23
Member
- Откуда: Киев обл
так це в тцк 5 хв роботи і можно замовляти , нє ну а шо?
-
MaKCuMyC
Member
- Откуда: Сіверодонецьк, Нідерланди
Black Edition?
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
А кому він буде потрібен з такою націнкою? Там і 9950х3д вже недалеко.Enjthesilence: ↑ 22.01.2026 19:09ага, ще б "20 рекомендованих" баксів не перетворилися чудом у 150
-
Kiory
Member
- Откуда: Луцк
Каждый мог накинуть 400гц к своему 9800x3d и у него бы уже давно был 9850x3d.
Только почему-то все предпочитали этого не делать, и понятно почему.
Теперь можно взять 9850x3d и сделать из него (скорее более холодный, но все такой же производительный) 9800x3d
Интересное предложение
Только почему-то все предпочитали этого не делать, и понятно почему.
Теперь можно взять 9850x3d и сделать из него (скорее более холодный, но все такой же производительный) 9800x3d
Интересное предложение
-
Zakarul
Member
Получается топ процессор 500уе, а топ видуха 3000+?
гм ... а ведь реально во времена core 2 duo qx версии стоили по 1000.
Я бы сказал, что 500 уе это недорого за такие процессоры. А скорее даже очень дешево.
Чувствую, тут будет рост цен

гм ... а ведь реально во времена core 2 duo qx версии стоили по 1000.
Я бы сказал, что 500 уе это недорого за такие процессоры. А скорее даже очень дешево.
Чувствую, тут будет рост цен
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Процесорозалежні ігри. Stellaris, Victoria 3, TLOU 2. Перше, що на думку прийшло.Reinmar: ↑ 22.01.2026 21:52Кто берет процы по 500-600+ баксов? Если это не модель на 24/32/100502 ядра для работы? Какой в этом смысл? +10 фпс в 1080р?)
Відправлено через 3 хвилини 33 секунди:
Більшість 9800X3D й так прекрасно даунвольтиця. В мене температури під навантаженням 60-85 градусів, і це з +50 МГц розгоном.Kiory: ↑ 23.01.2026 15:18Теперь можно взять 9850x3d и сделать из него (скорее более холодный, но все такой же производительный) 9800x3d
Интересное предложение
Відправлено через 3 хвилини 10 секунд:
Зараз хороша пам'ять дорожча))Zakarul: ↑ 23.01.2026 15:20Я бы сказал, что 500 уе это недорого за такие процессоры.
-
Reinmar
Member
так не топ. Какой это топ?
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
9850X3D - ігровий топ.Reinmar: ↑ 23.01.2026 16:45так не топ. Какой это топ? Топ ryzen 9 9950x3d за 750$, а есть еще Threadripper PRO 9995 по 15000$
-
Rabbitultra
Member
Я взагалі не розумію сенс апгрейду який дає менше 30% продуктивності, а краще 50.
І що саме цікаве в х3д процах все йде завдяки саме кешу, частоти уже менше вирішують, тому штука прикольна, але вона була б ще прикольніша як просто заміна 9800х3д, а трохи дорожче це вже неприємно і не дуже потрібно
І що саме цікаве в х3д процах все йде завдяки саме кешу, частоти уже менше вирішують, тому штука прикольна, але вона була б ще прикольніша як просто заміна 9800х3д, а трохи дорожче це вже неприємно і не дуже потрібно