Пройшов усі їх ігри, Хейдз 2 придбав давно, ще не дійшли руки. Усі топові, хіба Pyre не зайшла геймплейно. Періодично є думки перепройти Бастіон, історія крута, а саундтрек один із найкращих в історії ігор, імхо.daesz: ↑ 21.01.2026 22:52supergiant games one love
Новости
Последние статьи и обзоры
Kioxia вважає, що часи недорогих терабайтних SSD уже минули
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Якщо дитині треба не місце, а саме містечко орендувати, то це дуже ще дешевоdead_rat: ↑ 21.01.2026 17:43 Я вибачаюся перед усіма, зо зараз притягну омериканську статистику.
4. Містечко в дітсадку 3400$ за місяць на дитину.
Отправлено спустя 6 минут 20 секунд:
Так проходити одночасно багато сюжетних ігор - погана затія. Якщо ще ігри одного жанру, то можна забутися, які події з якої гриkairo: ↑ 21.01.2026 23:50А можна критерії, по яким гра вважається "грою"? Розмір маркетингового бюджету? Кількість вишок на квадратний кілометр?))По-перше, більшість з цих ігор я пройшов за останні 8 років. По-друге, тримати одночасно РДР2, КП2077, Е33, АВ2, КСД, для чого? Щоб грати їх одночасно? Ну це ж повна ахінєя. Кожна із названих ігор потребує занурення, так як має складний сюжет, багато персонажів, багаторівневі квести. Я ще можу зрозуміти, коли встановлені: сюжетна гра, гонки, рогалик, онлайн-гра і людина їх чергує, але грати одночасно РДР2, КП2077, Е33, АВ2, КСД, це вже шиза.замінити решту: рдр2, кіберпук, експедиція, гта5, арк райдерс, батла 6 і терабайта нема
а там ще алан вейк 2, кіндом кам деліверанс і решта бригади і 2 терів нема
-
DMZ
Member
- Откуда: Львів
після того як я сталкер качав добу, я його тримаю на DLC. Навіть не оновляю. Просто тримаю
А це 150 Гб
-
daesz
Member
Я із всіх їхніх ігорів не грав тільки хейдес 2.kairo: ↑ 22.01.2026 00:09Пройшов усі їх ігри, Хейдз 2 придбав давно, ще не дійшли руки. Усі топові, хіба Pyre не зайшла геймплейно. Періодично є думки перепройти Бастіон, історія крута, а саундтрек один із найкращих в історії ігор, імхо.daesz: ↑ 21.01.2026 22:52supergiant games one love
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Та мені навіть після паузи в декілька днів треба час, щоб знову в'їхати в події гри, квести й тому подібне) Добре, коли гра має детальний журнал і можна освіжити пам'ять, що там і про що.MqM: ↑ 22.01.2026 00:17Так проходити одночасно багато сюжетних ігор - погана затія. Якщо ще ігри одного жанру, то можна забутися, які події з якої гри
-
MetalistForever
Member
- Откуда: Харьков
Ты ступед гай , чел ! Инфляция считают , Без учета продуктов питания и энергоносителей ( цен ЖКХ )Tiufin: ↑ 21.01.2026 16:32Як страшно жити з інфляцією аж цілих 3%dead_rat: ↑ 21.01.2026 16:26
Коли з тих 150$ взяти на аренду, їжу, пальне, то може нічого не лишитися
Плюс дорожчає не лише ссд і рама, а все, починаючи з аренди і далі по списку. То з 6к на руки в Омериці може взагалі нічого не лишитися на пк![]()
Цены на продукты питания и энергоносители не учитываются при расчете базовой инфляции из-за их волатильности. Продукты питания и энергоносители относятся к товарам первой необходимости, а это значит, что спрос на них не меняется по мере роста цен.
-
Enjthesilence
Member
яке ж буде твоє здивування, коли при оновлені будеш перекачувати всі 150 гбDMZ: ↑ 22.01.2026 00:18 після того як я сталкер качав добу, я його тримаю на DLC. Навіть не оновляю. Просто тримаюА це 150 Гб
-
Vpupkin
Member
- Откуда: Dnipro
А може і на 5090 з 98003д та 4к оледом лишитися, ще й на машину лишиться.dead_rat: ↑ 21.01.2026 16:26Коли з тих 150$ взяти на аренду, їжу, пальне, то може нічого не лишитисяVpupkin: ↑ 21.01.2026 16:09 150$ це день роботи у цивілізованій країні, а ссд не кожного дня купляється і навіть не кожного місяця, для багатьох навіть не кожного року. Якось зможемо пережити це, як і майнінг бум.
Плюс дорожчає не лише ссд і рама, а все, починаючи з аренди і далі по списку. То з 6к на руки в Омериці може взагалі нічого не лишитися на пк![]()
І по каньйонах покататися лишиться.
-
xtbtch
Member
неужели песок заканчивается...
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Стопе, я тут пермножив 150 на 20. Це 3000$(а не 6к)Vpupkin: ↑ 22.01.2026 05:32А може і на 5090 з 98003д та 4к оледом лишитися, ще й на машину лишиться.dead_rat: ↑ 21.01.2026 16:26
Коли з тих 150$ взяти на аренду, їжу, пальне, то може нічого не лишитися
Плюс дорожчає не лише ссд і рама, а все, починаючи з аренди і далі по списку. То з 6к на руки в Омериці може взагалі нічого не лишитися на пк![]()
І по каньйонах покататися лишиться.
На оце усе в тебе лишиться, лише якщо живеш з батьками.
-
divinity
Member
а тепер порахуй все це при ЗП в 15 тисяч грн. І вийде, що люди в мінус живуть. Так що $150 викласти при зп в 6к$ простіше, ніж $150 при зп в $400dead_rat: ↑ 21.01.2026 17:43 Я вибачаюся перед усіма, зо зараз притягну омериканську статистику.
Але ж рожеві окуляри такі рожеві.
Беремо НьюЙорк https://www.numbeo.com/cost-of-living/in/New-York
1. Середня зп не 6к, а 5200. Тобто 6к навіть у самому багатому місті америки це вже відчутно краще за середню
2. Намбео оцінює розходи на життя у 1650$ на одного без аренди.
3. Аренда однушки 2650-4500$ в залежності від району.
Тобто ми бачимо, що 6к на просто життя в однушці в хорошому районі вже чи на межі чи навіть поза бюджетом.
4. Містечко в дітсадку 3400$ за місяць на дитину.
Тож в залежності від міста, може виявитися що людина з 6к$ на місяць в Омериці не те що класно зводить кінці з кінцями. А не купує RTX 5090 щомісяця.
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Тут без сумнівів, як у анекдоті «не розумію де вони ще 150$ знаходять».divinity: ↑ 22.01.2026 09:26а тепер порахуй все це при ЗП в 15 тисяч грн. І вийде, що люди в мінус живуть. Так що $150 викласти при зп в 6к$ простіше, ніж $150 при зп в $400dead_rat: ↑ 21.01.2026 17:43 Я вибачаюся перед усіма, зо зараз притягну омериканську статистику.
Але ж рожеві окуляри такі рожеві.
Беремо НьюЙорк https://www.numbeo.com/cost-of-living/in/New-York
1. Середня зп не 6к, а 5200. Тобто 6к навіть у самому багатому місті америки це вже відчутно краще за середню
2. Намбео оцінює розходи на життя у 1650$ на одного без аренди.
3. Аренда однушки 2650-4500$ в залежності від району.
Тобто ми бачимо, що 6к на просто життя в однушці в хорошому районі вже чи на межі чи навіть поза бюджетом.
4. Містечко в дітсадку 3400$ за місяць на дитину.
Тож в залежності від міста, може виявитися що людина з 6к$ на місяць в Омериці не те що класно зводить кінці з кінцями. А не купує RTX 5090 щомісяця.
-
Rosberg
Member
- Откуда: Файне місто Тернопіль
Як там Безос нещодавно говорив. - В майбутньому, ПК буде доступний далеко не усім.
-
Scoffer
Member
Rosberg: ↑ 22.01.2026 09:46Як там Безос нещодавно говорив. - В майбутньому, ПК буде доступний далеко не усім.
"Ребята, хватит заниматься ерундой.
Персонального компьютера не может быть.
Могут быть персональный автомобиль, персональная пенсия, персональная дача.
Вы вообще знаете, что такое ЭВМ? ЭВМ — это 100 квадратных метров площади, 25 человек обслуживающего персонала и 30 литров спирта ежемесячно!".
Заместитель министра радиопромышленности СССР Николай Горшков, 1980 г.
-
harito
Member
- Откуда: ХАРКІВ
rizakrko: ↑ 21.01.2026 20:03 dead_rat
В мене є трохи знайомих та родичів у різних країнах, і з часом я прийшов до розуміння, що бути розробником в Україні це краще, ніж абсолютна більшість комбінацій країн та робіт. Де ще можна орендувати квартиру за 300$, харчуватися за 500$, платити 5% податків, і при цьому заробляти 5+ тисяч $.
Точно , точно , у других чуть наоборот . За квартиру со светом в месяц зимой - 3300 гривен , на лекарства 600 гривен . А вот пенсия 2600 гривен . На еду правда денег не остаётся . Хорошо жить и жизнь хороша !
-
Alexsandr
Member
Так еще и надежность упала сильно. сейчас на ПК с малым объемом ОЗУ бюджетные ССД умирать могут за пару тройку лет.Олег963: ↑ 21.01.2026 15:53 Пам'ятаю свій перший ssd ocz agilty3 деси 2012 рік 120gb і досі робочий , до чого це я а так як десь казалось в статті це старт ери ssd і в майбутньому вони витиснять харди і будуть доступніші за них і ось 2026 ні того ні того![]()
-
Ostin
Member
А я казав! "Терабайта вистачить усім" (с)

Але, якщо бути не розробником, а, наприклад, місцевим чиновником (чи якимось військовим розпорядником під час війни) в такій дірі - то жити можна іноді ще краще
Ну звісно ж, отримувати євро зп і жити в країні третього світу, де папуасам місцевої зп лише на харчі вистачає. Тут мені здається, заміни Україну на будь-яку нору в світі (бажано без ракет, звісно ж) - і буде такий самий висновокrizakrko: ↑ 21.01.2026 20:03бути розробником в Україні це краще, ніж абсолютна більшість комбінацій країн та робіт
Але, якщо бути не розробником, а, наприклад, місцевим чиновником (чи якимось військовим розпорядником під час війни) в такій дірі - то жити можна іноді ще краще
-
rizakrko
Member
Ostin
Ось тільки Україна це не якась відстала країна - тут сервіс, інфраструктура, медицина, безпека (ракети за дужки винесемо) та клімат на хорошому рівні.
Чиновникам всюди добре живеться - он сенатори в Штатах який ріст інвестицій мають, ніяким Баффетам і не снився такий успіх.
Ось тільки Україна це не якась відстала країна - тут сервіс, інфраструктура, медицина, безпека (ракети за дужки винесемо) та клімат на хорошому рівні.
Чиновникам всюди добре живеться - он сенатори в Штатах який ріст інвестицій мають, ніяким Баффетам і не снився такий успіх.
-
Dilfin
Member
Це голуба мрія глобалістів все здавати в оренду...Rosberg: ↑ 22.01.2026 09:46 Як там Безос нещодавно говорив. - В майбутньому, ПК буде доступний далеко не усім.
-
Rosberg
Member
- Откуда: Файне місто Тернопіль
Все за підписку. Типу, нікуди не дінуться. Головне створити відповідні умови.Dilfin: ↑ 22.01.2026 13:30Це голуба мрія глобалістів все здавати в оренду...Rosberg: ↑ 22.01.2026 09:46 Як там Безос нещодавно говорив. - В майбутньому, ПК буде доступний далеко не усім.