Zephyr може випустити мініатюрну GeForce RTX 4070 Ti Super з одним вентилятором

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Shaolin_Style
Member
Аватара пользователя
Откуда: Wakanda

Сообщение

Предлагаю обсудить Zephyr може випустити мініатюрну GeForce RTX 4070 Ti Super з одним вентилятором

Медь конечно сама по себе дорожает, но относительно стоимости банков GDDR памяти и самого гпу это все равно копейки.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

4070 ті, графен... Вони з якого року?
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

waryag: 20.01.2026 13:38 4070 ті, графен... Вони з якого року?
Я проктурив статтю вверх, щоб глянути дату після прочитання, бо здалось що помилково запостили щось старе :gigi:
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER was released on January 24, 2024
Хлопці не поспішають :gigi:

ну, добре що хоч не rtx2060
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

daesz: 20.01.2026 13:41 Я проктурив статтю вверх, щоб глянути дату після прочитання, бо здалось що помилково запостили щось старе :gigi:
З іншого боку, якщо надибали партії не надто вже актуальних чипів і пам'яті - чому ні? А мідь та графен - для привернення уваги )
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

чому б і ні, швидша за 5070, якщо вірити techpowerup
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

S0N1C
так і є, 5070 - то буквально розігнана 4070с.
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

це китайці спецом закупили всі відеокарти, пересадили чіпи на плати свого виробництва і знову на продаж? :rolleyes:
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

KimRomik: 20.01.2026 14:23це китайці спецом закупили всі відеокарти, пересадили чіпи на плати свого виробництва
... а потім продали рештки відях іншим китайцям, які напаяли туди сміття...
KimRomik: 20.01.2026 14:23і знову на продаж
yurius_r
Member

Сообщение

Там десь планувалися 5060ti та 5070 від Colorful
спойлер
colorful-geforce-rtx-5060-ti-16gb-igame-mini-0cf9-1200x900-1.jpg
colorful-geforce-rtx-5070-12gb-igame-mini-dde7-1200x900-1.jpg
Dragobes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

yurius_r: 20.01.2026 19:00 Там десь планувалися 5060ti та 5070 від Colorful
Ба більше, 5070 вже хтось встиг і помацати :D
спойлер
Изображение
Изображение
Изображение
Tetronga
Member

Сообщение

Dragobes: 21.01.2026 09:12
yurius_r: 20.01.2026 19:00 Там десь планувалися 5060ti та 5070 від Colorful
Ба більше, 5070 вже хтось встиг і помацати :D
спойлер
Изображение
Изображение
Изображение
Ніби і файно виглядає, але "Міні"? Ця цеглина товстіше за цілу пачку старих відеокарт і маленька хіба що відносно інших сучасних відеокарт :(
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Tetronga: 21.01.2026 10:54
Dragobes: 21.01.2026 09:12

Ба більше, 5070 вже хтось встиг і помацати :D
спойлер
Изображение
Изображение
Изображение
Ніби і файно виглядає, але "Міні"? Ця цеглина товстіше за цілу пачку старих відеокарт і маленька хіба що відносно інших сучасних відеокарт :(
180*123*39.8mm
Ану покажіть мені старі ВК, які мають 250Вт+ і які розмірами менші за неї :rotate:
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Tetronga: 21.01.2026 10:54 Ця цеглина
Це всього два слоти, що рідко зустрічається сьогодні :facepalm:
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Tetronga: 21.01.2026 10:54 Ніби і файно виглядає, але "Міні"? Ця цеглина товстіше за цілу пачку старих відеокарт і маленька хіба що відносно інших сучасних відеокарт :(
нагадує R9 Nano з 2015 (175W TDP)
спойлер
Изображение
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Tetronga: 21.01.2026 10:54 Ніби і файно виглядає, але "Міні"? Ця цеглина товстіше за цілу пачку старих відеокарт і маленька хіба що відносно інших сучасних відеокарт :(
На фоні інших 5070 - міні.
yurius_r
Member

Сообщение

Tetronga: 21.01.2026 10:54Ніби і файно виглядає, але "Міні"?
Я більше як додаток до новини. 4070ti з новини не меньша, але попереднє покоління.
Tetronga
Member

Сообщение

7mindfields: 21.01.2026 10:58
Tetronga: 21.01.2026 10:54 Ця цеглина
Це всього два слоти, що рідко зустрічається сьогодні :facepalm:
Ну вибачте мене за.мою логіку бідняка, але для мене Міні це щось розміром як 1030 :teacher:
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

1030 це LP single-slot. Це вже інша кухня
Ответить