Inno3D отримала менше ніж 15 повернень GeForce RTX 4090/5090 з вигорілим роз’ємом за весь час продажів у Європі

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
dext
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Enjthesilence: 19.01.2026 22:23 з усієї Європи за 3 роки
аж лячно стало
в інно3д
а тепер смішно
це взагалі ні про що
ні про що це мати лише 1 число з 4-х і галюцинувати :rotate:
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dext: 19.01.2026 22:44
Enjthesilence: 19.01.2026 22:23 з усієї Європи за 3 роки
аж лячно стало
в інно3д
а тепер смішно
це взагалі ні про що
ні про що це мати лише 1 число з 4-х і галюцинувати :rotate:
так це про тебе, 0 конструктиву, тільки плакси про те як все горить і погано працює)
dext
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

leif: 19.01.2026 22:24 ви не знаєте такого слова? сабж це значить новина, яка обговорюється, не дякуйте.
що доводить ця новина? 12pin як горіли, так і продовжують стабільно горіти
ага, серед покупців 4090 і 5090 від інно 3д з осені 2022 року і дотепер таких юзерів назбиралось менше 15, всі решта, звичайно ж, "пінцетами затикували окремі дроти", так і було,
виж наче експерт(?) зі статистики: наведіть цифри загальної кількості проданих карт, бо може вийти, що продали якраз 15 карт: 14 згоріло, 1 канібалізована на фото :rotate:

Відправлено через 4 хвилини 4 секунди:
Enjthesilence: 19.01.2026 22:45 так це про тебе, 0 конструктиву, тільки плакси про те як все горить і погано працює)
можу ще раз повторити:
щоб порівняти надійність 12pin та 14pin, потрібно 4 числа:
- відмови 12pin
- продані 12pin
- відмови 8pin
- продані 8pin

у вас є лише перше - про що мова?

царю звірів не потрібно доводити, що він цар звірів, це стероїдний карлан повинен доводити, що він не сильно гірший B-)
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dext: 19.01.2026 23:01
leif: 19.01.2026 22:24 ви не знаєте такого слова? сабж це значить новина, яка обговорюється, не дякуйте.
що доводить ця новина? 12pin як горіли, так і продовжують стабільно горіти
ага, серед покупців 4090 і 5090 від інно 3д з осені 2022 року і дотепер таких юзерів назбиралось менше 15, всі решта, звичайно ж, "пінцетами затикували окремі дроти", так і було,
виж наче експерт(?) зі статистики: наведіть цифри загальної кількості проданих карт, бо може вийти, що продали якраз 15 карт: 14 згоріло, 1 канібалізована на фото :rotate:

Відправлено через 4 хвилини 4 секунди:
Enjthesilence: 19.01.2026 22:45 так це про тебе, 0 конструктиву, тільки плакси про те як все горить і погано працює)
можу ще раз повторити:
щоб порівняти надійність 12pin та 14pin, потрібно 4 числа:
- відмови 12pin
- продані 12pin
- відмови 8pin
- продані 8pin

у вас є лише перше - про що мова?

царю звірів не потрібно доводити, що він цар звірів, це стероїдний карлан повинен доводити, що він не сильно гірший B-)
15 продали, угу. В тебе напевно по 8пін статистика існує?
Про «царя звірів» - сильно, зливаюсь.
dext
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Enjthesilence: 19.01.2026 23:05 15 продали, угу. В тебе напевно по 8пін статистика існує?
Про «царя звірів» - сильно, зливаюсь.
Це ж до вас питання: скільки продали і який відсоток відмов?

Ну і хроніки емейзінгу, щоб далеко не ходити: https://www.reddit.com/r/AMDHelp/commen ... burnt_12v/
So after 8 months of the gpu working perfect my cable finally burnt/melted too...
hey said it was my fault for plugging the cable in wrong. If I push the cable in and it clicks it should be in all the way, how much more can I push it in smh
No it had a lot of room in the hyte 70 case and wasn't bent :(
:popcorn:
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

Enjthesilence: 19.01.2026 23:05
dext: 19.01.2026 23:01
що доводить ця новина? 12pin як горіли, так і продовжують стабільно горіти
виж наче експерт(?) зі статистики: наведіть цифри загальної кількості проданих карт, бо може вийти, що продали якраз 15 карт: 14 згоріло, 1 канібалізована на фото :rotate:

Відправлено через 4 хвилини 4 секунди:
можу ще раз повторити:
щоб порівняти надійність 12pin та 14pin, потрібно 4 числа:
- відмови 12pin
- продані 12pin
- відмови 8pin
- продані 8pin

у вас є лише перше - про що мова?

царю звірів не потрібно доводити, що він цар звірів, це стероїдний карлан повинен доводити, що він не сильно гірший B-)
15 продали, угу. В тебе напевно по 8пін статистика існує?
Про «царя звірів» - сильно, зливаюсь.
з ним марно сперечатися, це живий приклад ефекту Даннінга-Крюгера

Відправлено через 3 хвилини 21 секунду:
окремо по АМД с 12вхпвр - тих, які будуть юзати з перехідникомїх вилізе ще достатньо, бо там невдалий дизайн ніші в радіаторі, в якій той товстий шнур перехідника викривляється, якщо його нормально не укласти, і тому от вилазять прогари на карті, яка жере небагато порівняно із зеленими монстрами, я взагалі не пригадую, щоб був хоча б один випадок з червоними 12вхпвр погорільцями і рідним кабелем від бж
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Tiufin: 18.01.2026 15:47
У Мережі періодично з’являється інформація про нові випадки, і вони завжди набувають розголосу, адже це дорогі преміальні продукти. Але їх може бути не так багато, як здається на перший погляд. Представник Inno3D на нідерландському форумі згадав, що їхня компанія отримала менше ніж 15 повернень для GeForce RTX 4090/5090.
Мені здається, це загальна проблема сучасного інтернету - з будь якого приводу підіймається галас, який віртуально роздуває проблему у сотню разів та створює загальну картину жаху та безнадійності.
Це побочка від звернень до сервісних центрів які завершились нічим, якби людям одразу замінювали дефектні вироби то б ніхто не кричав, а тепер виявляється можно тупо від шахраїв взяти кота у мішку та кричати на весь інтернет поки реакції не буде :shuffle:
AssayMAS
Member
Откуда: ][аркiв

Сообщение

Барбарис: 19.01.2026 05:46Так і не дійшло, все зрозуміло з тобою
когда аргументы закончились ярлычек навесил и справился?
предметно что вам не понятно в моих рассуждениях?
может у вас есть другая более достоверная статистика из более достоверных источников? И бесплатно! Моей годиков так 20...
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

AssayMAS, бо ти суцільний ярличок і є. І роздуми до одного місця.
Я пишу про одне( є 4 різних карти 2 поколінь, всі мають різні фізичні розміри та точки кріплень, отже висновок що їх кількість має бути більша). Ти ж чомусь це перекручуєш до кількості браку та вважаєш, що такі компоненти виробник зможе використати десь :lol: ). Я бачу, що не розумієш взагалі прочитаного, ще й статистику якусь приплів.
longaro
Member

Сообщение

Ого .. Даже пластилин не приклеили мрази :laugh:
Даже не понятно , что щас хуже , оплавление или отсуцвтие внутрянки :rolleyes:

А про оплавление .. Ну нубчики еще мало опыта с взаимодействием имеют , это норма .. Все таки создавали для ФЕ и своего дизайна , и блоки соответственные тоже , без экономии .. там люди не тупые , что б использовать 3х или 4х 8 пиновых старых разьема , с отем самым референс дизайном ФЕ карт Нвидии .. ( да там физически места нет их всунуть лол ) , еще и косы конченные потом наблюдать сбоку , спс .

Тут фишка в том что нереференс карты на старой базе делают , у которых 8 пиновые всегда были .. , свои размеры текстолина , своя толщина .. плюс розгоны всякие . Больше серых зон .. А разьемы новые работают на ультра нагрузках , которые 8 пинам и не снились .. Еще и имеем зоопарк из БП и переходников .. Ну Мне лично ваще не удивительна ситуация с прогарами , и да .. не ошибается тот - кто ничего не делает , кста .. :shuffle:
AssayMAS
Member
Откуда: ][аркiв

Сообщение

Барбарис: 20.01.2026 09:08Я бачу, що не розумієш взагалі прочитаного, ще й статистику якусь приплів.
Ну давай еще раз попробую не очевидное объяснить - Нвидия продаёт чипы кратные тысячи, то есть минимальная поставка 1000 штук из которых на заводе сделают 990+ виде карт, за три гарантийные года эксплуатации у пользователя тоже помрёт несколько десятков карт... При серийном конвеерном производстве норма брака <1%, если вдруг больше то собирается комиссия и решается проблема...
По этому если 15 погоревших карт не вызвали создание комиссии - то я из вышеперечисленного сделал предположение вывод что карт сделали 2000+ штук.
По поводу радиаторов и плат - что мешает делать платы +- одинаковыми с целью экономить деньги на разработку... вот у гиги у 1030 1050 1050ти имеют одинаковые платы+- и места крепежа радиаторов. То есть на 1 видеокарты от гиги может быть в природе несколько подходящих заводских радиаторов на 30ватт 75ватт и то и то с подсветкой...
Радиаторы тоже делаются из стандартных теплотрубок - что самое дорогое в нём...
Так что в серийном производстве вендора стремятся экономить на всём... и если могут то не будут изобретать 13 ревизию платы... они её изобретут как исправление ошибок или под другие радиоэлементы.
longaro
Member

Сообщение

спойлер
oversteve: 20.01.2026 00:54
Enjthesilence: 19.01.2026 23:05

15 продали, угу. В тебе напевно по 8пін статистика існує?
Про «царя звірів» - сильно, зливаюсь.
з ним марно сперечатися, це живий приклад ефекту Даннінга-Крюгера

Відправлено через 3 хвилини 21 секунду:
окремо по АМД с 12вхпвр - тих, які будуть юзати з перехідникомїх вилізе ще достатньо, бо там невдалий дизайн ніші в радіаторі, в якій той товстий шнур перехідника викривляється, якщо його нормально не укласти, і тому от вилазять прогари на карті, яка жере небагато порівняно із зеленими монстрами, я взагалі не пригадую, щоб був хоча б один випадок з червоними 12вхпвр погорільцями і рідним кабелем від бж
Вот единственная притензия ( и не только к 12В6х2 ) это то что они делают все провода прямыми . Они прямые нужны только на выходе из БП ( если он традиционный ) , а на сторону видяхи и материнки нужен исключительно Г образный кабель . Нет других вариантов подключения у массовых видях , либо она в разьеме установлена ( материнка вертикально в системнике или лежит на столе ) , либо в райзере – провод всегда торчит и гнется . Это не правильно :insane:
У Меня все провода которые можно загнуть – Г образные из ПК торчат ... Питание , ДисплейПорт и т д лол :shuffle:
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

AssayMAS, :facepalm:
Давай в останнє спробую пояснити.
Гіга та старі покоління, і молодші карти тут ні до чого. Тим більше останні покоління в них теж відрізняються.
Мова про Інно3д та 4 топа двох останніх поколінь - всі фізично різні. І ще в їх власності зотак+манлі, вони теж різні.
Пост був не тобі.
Європа - великий ринок, продажа 4 топів 2 поколінь в кількості навіть 2000 від вендора означає таку ж невелику кількість і на інших ринках, що недоцільно.
Навіщо ти приплітаєш сюди брак виробництва взагалі не зрозуміло, бо карти на сервісі взагалі не відносяться до тої категорії. З конвеєра вони зійшли придатними та відповідно й перевірені.
Якщо коротко викласти суть, то пост був про те що не може бути виготовлена така невелика партія. І це якщо враховувати лише референсні плати від зелених.
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

longaro: 20.01.2026 18:16
спойлер
oversteve: 20.01.2026 00:54
з ним марно сперечатися, це живий приклад ефекту Даннінга-Крюгера

Відправлено через 3 хвилини 21 секунду:
окремо по АМД с 12вхпвр - тих, які будуть юзати з перехідникомїх вилізе ще достатньо, бо там невдалий дизайн ніші в радіаторі, в якій той товстий шнур перехідника викривляється, якщо його нормально не укласти, і тому от вилазять прогари на карті, яка жере небагато порівняно із зеленими монстрами, я взагалі не пригадую, щоб був хоча б один випадок з червоними 12вхпвр погорільцями і рідним кабелем від бж
Вот единственная притензия ( и не только к 12В6х2 ) это то что они делают все провода прямыми . Они прямые нужны только на выходе из БП ( если он традиционный ) , а на сторону видяхи и материнки нужен исключительно Г образный кабель . Нет других вариантов подключения у массовых видях , либо она в разьеме установлена ( материнка вертикально в системнике или лежит на столе ) , либо в райзере – провод всегда торчит и гнется . Это не правильно :insane:
У Меня все провода которые можно загнуть – Г образные из ПК торчат ... Питание , ДисплейПорт и т д лол :shuffle:
можна спокійно гнути любий рідний провід від бж з обтиснутими кінцями прямо на виході із роз'єму, головне не тоді, коли провід вже підключений до бж/відяхи, щоб не роздовбати контакти, власне любий 90 градусний роз'єм 12вхпвр це звичайний роз'єм+загнуті провода+кришечка, яка тримає їх загнутими
спойлер
Изображение
а от перехідник не можна і треба вважати, бо там пайка і вона відвалюється, якщо гнути близько до роз'єму
Ответить