Це вже якась дурка, з цим ШІ. Скоро потрібно буде й трухани перевіряти, перше ніж одіти - шоб туди якийсь ШІ не заповз та за
Новости
Последние статьи и обзоры
Постачання серверів із чипами NVIDIA Vera Rubin розпочнеться в серпні
-
Liam
Member
- Откуда: Запоріжжя
Предлагаю обсудить Постачання серверів із чипами NVIDIA Vera Rubin розпочнеться в серпні
Це вже якась дурка, з цим ШІ. Скоро потрібно буде й трухани перевіряти, перше ніж одіти - шоб туди якийсь ШІ не заповз та за
не вкусив.
Це вже якась дурка, з цим ШІ. Скоро потрібно буде й трухани перевіряти, перше ніж одіти - шоб туди якийсь ШІ не заповз та за
-
Олег963
Member
- Откуда: Львів
А я яй а я яй доставше до яйLiam: ↑ 20.01.2026 12:13 Предлагаю обсудить Постачання серверів із чипами NVIDIA Vera Rubin розпочнеться в серпні
Це вже якась дурка, з цим ШІ. Скоро потрібно буде й трухани перевіряти, перше ніж одіти - шоб туди якийсь ШІ не заповз та зане вкусив.
-
VovaII
Member
Liam
Вкусив-невкусив залежатиме від оплати.
Вкусив-невкусив залежатиме від оплати.
-
Robostyle
Member
А GB300 где? усе, прошла любовь?
Никакой блэквел ультра не затмит веру
Никакой блэквел ультра не затмит веру
-
Liam
Member
- Откуда: Запоріжжя
Боржникам - перекусив.
-
ronemun
Advanced Member
тут всього 288 ГБ на кожен прискорювач AI, споживаня 1800 Вт
а в кінці року - 1 ТБ - в 3,5 рази більше, і споживання 3600 Вт, тому що в одній упаковці чіпа Rubin Ultra буде 2 Rubin
Оце інтеграція - меньш ніж за рік в 2 рази
це і площу зменшує, і мережу між чіпами покращує в рази, при цьому ціна передачі даних впаде в 10ки разів
А далі ріст обіцяють по експоненті
Nvidia мудра що сама проектує плати/мережу і т.п. а не годує паразитів Asus/HP.. які за розмальований текстоліт друть 5000% прибутку і зацікавлені в продажі кількості, а не якості для збільшення свого впливу
а в кінці року - 1 ТБ - в 3,5 рази більше, і споживання 3600 Вт, тому що в одній упаковці чіпа Rubin Ultra буде 2 Rubin
Оце інтеграція - меньш ніж за рік в 2 рази
це і площу зменшує, і мережу між чіпами покращує в рази, при цьому ціна передачі даних впаде в 10ки разів
А далі ріст обіцяють по експоненті
Nvidia мудра що сама проектує плати/мережу і т.п. а не годує паразитів Asus/HP.. які за розмальований текстоліт друть 5000% прибутку і зацікавлені в продажі кількості, а не якості для збільшення свого впливу
-
hohlid19
Member
Ну во первых заказы на платы идут самой Нвидии, во вторых кто будет разрисовывать текстолит в серверное оборудование? Лишь бы накинуть.ronemun: ↑ 20.01.2026 12:52 тут всього 288 ГБ на кожен прискорювач AI, споживаня 1800 Вт
а в кінці року - 1 ТБ - в 3,5 рази більше, і споживання 3600 Вт, тому що в одній упаковці чіпа Rubin Ultra буде 2 Rubin
Оце інтеграція - меньш ніж за рік в 2 рази
це і площу зменшує, і мережу між чіпами покращує в рази, при цьому ціна передачі даних впаде в 10ки разів
А далі ріст обіцяють по експоненті
Nvidia мудра що сама проектує плати/мережу і т.п. а не годує паразитів Asus/HP.. які за розмальований текстоліт друть 5000% прибутку і зацікавлені в продажі кількості, а не якості для збільшення свого впливу
- спойлер
- вообще зачем тратиться на черный текстолит в уме не приложу, надо куртке набить цену на товар.
-
vmsolver
Member
На тех объемах и такой сложности плат цвет маски даётся в подарок.hohlid19: ↑ 20.01.2026 13:33вообще зачем тратиться на черный текстолит в уме не приложу, надо куртке набить цену на товар.
-
yurius_r
Member
Оце так VRM!