60fps на консолях через 14 років після релізу? Купуйте консолі, казали вони... Нафіга вам ті ПеКа
Новости
Последние статьи и обзоры
Far Cry 3 Classic Edition отримає оновлення для сучасних консолей
-
yurius_r
Member
Пропоную обговорити Far Cry 3 Classic Edition отримає оновлення для сучасних консолей
60fps на консолях через 14 років після релізу? Купуйте консолі, казали вони... Нафіга вам ті ПеКа
60fps на консолях через 14 років після релізу? Купуйте консолі, казали вони... Нафіга вам ті ПеКа
-
Kullerok
Member
- Откуда: Київ
Да да и графон один в один как на пкyurius_r: ↑ 19.01.2026 12:17 Пропоную обговорити Far Cry 3 Classic Edition отримає оновлення для сучасних консолей
60fps на консолях через 14 років після релізу? Купуйте консолі, казали вони... Нафіга вам ті ПеКа![]()
Последний раз редактировалось Kullerok 19.01.2026 12:21, всего редактировалось 1 раз.
-
Vpupkin
Member
- Откуда: Dnipro
А я ще у 2012тому бігав у 60кадрів, а тут і на консолі завезли сучасні технології.
-
DDt
Member
- Откуда: Луганск -> Северодонецк -> Харьков -> Киев
кто там мечтал что с дефицитом памяти разрабы будут лучше оптимизировать новые игры?
-
Robostyle
Member
Даладна вам, у меня тож 60 фепесе не было
… на 550Ти
А потом я взял 7950
Хотя никакие 30фпс не мешали в студентческие годы в кооп с друзьями поугорать
Еще на пс3
А потом я взял 7950
Хотя никакие 30фпс не мешали в студентческие годы в кооп с друзьями поугорать
Еще на пс3
-
FarCry
Member
Нарешті я зможу бігати скоріше на консольках. Дякую боярам за цей довгий бета тест.
UsernameChecksOut
UsernameChecksOut
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
А на компах не планується? О то приходилося патчити гру, аби позбавити вильотів через те, що гра не сприймає велику кількість ядер чи оперативки (вже забув, що саме, але це було чкесь тупе обмеження)
-
Васильович
Member
Забавно, як прокинули серію Xbox One з апдейтомНезабаром гра отримає офіційну підтримку режиму 60 кадрів на секунду для PlayStation 5, PlayStation 5 Pro і Xbox Series X/S.
І це при тому, що навіть "фатка" вийшла вже через рік після релізу Far Cry 3)
-
VovaII
Member
DDt
Юбісофт перша. — Прямо диво-дивне.
Юбісофт перша. — Прямо диво-дивне.
-
Lustrator
Member
Йубісофть)..
На другій годині беззмістовного гріндінгу та однотипного геймплею набридло.
Перша частина мала більше різноманіття...
Після можна було б зупинити конвеєр, але хто думає про творчість, коли заливають баблом за песередній продукт?
На другій годині беззмістовного гріндінгу та однотипного геймплею набридло.
Перша частина мала більше різноманіття...
Після можна було б зупинити конвеєр, але хто думає про творчість, коли заливають баблом за песередній продукт?
-
Devijack
Member
- Откуда: Запоріжжя
У ремейк яб пограв. Бо якось намагався на хвилі настальгії запустити 3тю частину і перелякався.
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Чого саме перелякався?Devijack: ↑ 20.01.2026 12:44 У ремейк яб пограв. Бо якось намагався на хвилі настальгії запустити 3тю частину і перелякався.
-
Yalg
Member
Третьему сильно нужны новые текстуры, остальное все еще огонь.
-
Devijack
Member
- Откуда: Запоріжжя
Відсутністю чітких текстур, мильною поверхнею та полігонам. Там буквально на все натягнуті текстури низької здатності. Графіка того часу вже занадто застаріла. Яб навіть сказав вражаюче застаріла. Хоча коли грав у перше на 9800gt здавалось краще не буває.MqM: ↑ 21.01.2026 00:00Чого саме перелякався?
-
Rosberg
Member
- Откуда: Файне місто Тернопіль
Знайомі, найзатятіші консольщики усі купили ПК, хоча перед тим було купа криків про ексклюзиви 
-
Alligator
Member
- Откуда: Миколаїв
То во просто на приставці в маріо не грали, а потім дитинство за ГТА вай сіті не провели, то вам і подавайте графіку гарнуDevijack: ↑ 21.01.2026 14:20Відсутністю чітких текстур, мильною поверхнею та полігонам. Там буквально на все натягнуті текстури низької здатності. Графіка того часу вже занадто застаріла. Яб навіть сказав вражаюче застаріла. Хоча коли грав у перше на 9800gt здавалось краще не буває.MqM: ↑ 21.01.2026 00:00Чого саме перелякався?![]()
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Не так давно рік тому проходив - психіка залишилася здоровою)Devijack: ↑ 21.01.2026 14:20Відсутністю чітких текстур, мильною поверхнею та полігонам. Там буквально на все натягнуті текстури низької здатності. Графіка того часу вже занадто застаріла. Яб навіть сказав вражаюче застаріла. Хоча коли грав у перше на 9800gt здавалось краще не буває.MqM: ↑ 21.01.2026 00:00Чого саме перелякався?![]()
Ви там ті текстури ходили впритул роздивлялися?