Far Cry 3 Classic Edition отримає оновлення для сучасних консолей

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
yurius_r
Member

Сообщение

Пропоную обговорити Far Cry 3 Classic Edition отримає оновлення для сучасних консолей

60fps на консолях через 14 років після релізу? Купуйте консолі, казали вони... Нафіга вам ті ПеКа :D
Kullerok
Member
Откуда: Київ

Сообщение

yurius_r: 19.01.2026 12:17 Пропоную обговорити Far Cry 3 Classic Edition отримає оновлення для сучасних консолей

60fps на консолях через 14 років після релізу? Купуйте консолі, казали вони... Нафіга вам ті ПеКа :D
Да да и графон один в один как на пк :gigi: :gigi: неразу не хуже. Может не в фаркрае но в целом
Последний раз редактировалось Kullerok 19.01.2026 12:21, всего редактировалось 1 раз.
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

А я ще у 2012тому бігав у 60кадрів, а тут і на консолі завезли сучасні технології.
DDt
Member
Откуда: Луганск -> Северодонецк -> Харьков -> Киев

Сообщение

кто там мечтал что с дефицитом памяти разрабы будут лучше оптимизировать новые игры?
Robostyle
Member

Сообщение

Даладна вам, у меня тож 60 фепесе не было :gigi: … на 550Ти

А потом я взял 7950

Хотя никакие 30фпс не мешали в студентческие годы в кооп с друзьями поугорать
Еще на пс3
stoned
Member
Аватара пользователя
Откуда: Omicron Persei 420

Сообщение

У 2018 році вийшла версія Far Cry 3 Classic Edition з підтримкою PlayStation 4...
Й 60 кадрів. ;)
FarCry
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Нарешті я зможу бігати скоріше на консольках. Дякую боярам за цей довгий бета тест.
UsernameChecksOut
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

А на компах не планується? О то приходилося патчити гру, аби позбавити вильотів через те, що гра не сприймає велику кількість ядер чи оперативки (вже забув, що саме, але це було чкесь тупе обмеження)
Васильович
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Незабаром гра отримає офіційну підтримку режиму 60 кадрів на секунду для PlayStation 5, PlayStation 5 Pro і Xbox Series X/S.
Забавно, як прокинули серію Xbox One з апдейтом :tomat:
І це при тому, що навіть "фатка" вийшла вже через рік після релізу Far Cry 3)
VovaII
Member
Аватара пользователя

Сообщение

DDt
Юбісофт перша. — Прямо диво-дивне.
Lustrator
Member

Сообщение

Йубісофть)..
На другій годині беззмістовного гріндінгу та однотипного геймплею набридло.
Перша частина мала більше різноманіття...
Після можна було б зупинити конвеєр, але хто думає про творчість, коли заливають баблом за песередній продукт?
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

У ремейк яб пограв. Бо якось намагався на хвилі настальгії запустити 3тю частину і перелякався.
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Devijack: 20.01.2026 12:44 У ремейк яб пограв. Бо якось намагався на хвилі настальгії запустити 3тю частину і перелякався.
Чого саме перелякався?
Yalg
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Третьему сильно нужны новые текстуры, остальное все еще огонь.
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

MqM: 21.01.2026 00:00Чого саме перелякався?
Відсутністю чітких текстур, мильною поверхнею та полігонам. Там буквально на все натягнуті текстури низької здатності. Графіка того часу вже занадто застаріла. Яб навіть сказав вражаюче застаріла. Хоча коли грав у перше на 9800gt здавалось краще не буває. :D
Rosberg
Member
Аватара пользователя
Откуда: Файне місто Тернопіль

Сообщение

Знайомі, найзатятіші консольщики усі купили ПК, хоча перед тим було купа криків про ексклюзиви :)
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Devijack: 21.01.2026 14:20
MqM: 21.01.2026 00:00Чого саме перелякався?
Відсутністю чітких текстур, мильною поверхнею та полігонам. Там буквально на все натягнуті текстури низької здатності. Графіка того часу вже занадто застаріла. Яб навіть сказав вражаюче застаріла. Хоча коли грав у перше на 9800gt здавалось краще не буває. :D
То во просто на приставці в маріо не грали, а потім дитинство за ГТА вай сіті не провели, то вам і подавайте графіку гарну :rolleyes:
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Devijack: 21.01.2026 14:20
MqM: 21.01.2026 00:00Чого саме перелякався?
Відсутністю чітких текстур, мильною поверхнею та полігонам. Там буквально на все натягнуті текстури низької здатності. Графіка того часу вже занадто застаріла. Яб навіть сказав вражаюче застаріла. Хоча коли грав у перше на 9800gt здавалось краще не буває. :D
Не так давно рік тому проходив - психіка залишилася здоровою)
Ви там ті текстури ходили впритул роздивлялися?
Ответить