Розробники показали, як відрізняється ігровий процес за двох героїв у Resident Evil Requiem

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Олег963
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Пропоную обговорити Розробники показали, як відрізняється ігровий процес за двох героїв у Resident Evil Requiem

Чекаю як доживу і буде електрика, то побавлюся резіка :super: :up:
AlexWest
Member
Откуда: UA

Сообщение

Як завжди після проходженя RE, планка вимог до ігор проб'є стелю. Тільки проблема в тому, що всі подібні ігри – не RE навіть близько.
Voozy
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Интерсное решение. Для фанатов survival-horror'a - Грейс, для екшена - Леончик.
Может быть даже Ада появится? :eek:
AlexWest
Member
Откуда: UA

Сообщение

Voozy, там де Леон, там і Ада.
Ответить