Чекаю як доживу і буде електрика, то побавлюся резіка
Новости
Последние статьи и обзоры
Розробники показали, як відрізняється ігровий процес за двох героїв у Resident Evil Requiem
-
Олег963
Member
- Откуда: Львів
Пропоную обговорити Розробники показали, як відрізняється ігровий процес за двох героїв у Resident Evil Requiem
Чекаю як доживу і буде електрика, то побавлюся резіка

Чекаю як доживу і буде електрика, то побавлюся резіка
-
AlexWest
Member
- Откуда: UA
Як завжди після проходженя RE, планка вимог до ігор проб'є стелю. Тільки проблема в тому, що всі подібні ігри – не RE навіть близько.
-
Voozy
Member
- Откуда: Киев
Интерсное решение. Для фанатов survival-horror'a - Грейс, для екшена - Леончик.
Может быть даже Ада появится?
Может быть даже Ада появится?
-
AlexWest
Member
- Откуда: UA
Voozy, там де Леон, там і Ада.