Голова OpenAI запускає стартап Merge Labs для розроблення нейроінтерфейсів, щоб під’єднати мозок до ШІ

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Предлагаю обсудить Голова OpenAI запускає стартап Merge Labs для розроблення нейроінтерфейсів, щоб під’єднати мозок до ШІ

"Завдання компанії в тому, щоб об’єднати біологічний і штучний інтелект для максимального розкриття людських можливостей." - все, :censoured: , вони вже й нашу пам'ять хочуть захапати.
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Wake up samurai, we have AI to integrate!
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Промивання мізків через телефон недостатньо ефективно вже? :lol:

Тим часом ОпенАІ насправді
VovaII
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Будуть майнити на мізках, поки ті не згорять чи не витечуть?
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Ну, махінатор. Ще попередня махінація не вигоріла, а вже нову впарює. Але молодець, вміє розводити :up:
vmsolver
Member
Аватара пользователя

Сообщение

А что, только Илону Маску можно?
Они лезут во всё перспективное, деньги есть вот и делают.
ДядяСаша
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Згадався Кіану Рівз з Джонні Мнемонік!
Якщо використовувати інтерфейс за принципом з фільму, то хоч нова робота з'явиться у людей. :insane:
AssayMAS
Member
Откуда: ][аркiв

Сообщение

тама надо к области отвечающую за глаза в мозге подключится что бы в мозг слать данные и у области отвечающей за моторику например руки что бы выводить команды из мозга
ничё у них не получится - ибо "точки" подключения к мозгу у разных людей абсолютно разные - более 2 млн вариантов на каждое подключение...
надо изобрести томограф умеющие в 1 воксель = несколько десятков нанометров что бы знать куда в мозге электродов "миллионные количества" тыкать
и при подключении электродов мозг травмируется (вероятность инвалидом стать, уехать в морг)
вживление электродов в тело (не мозг) как показали опыты над людьми максимум на месяц другой... потом отторжение...
Вообщем доят "тупых" состоятельных инвесторов. А потом "нисмогла, ни асилила"...
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

AssayMAS: 16.01.2026 16:46 тама надо к области отвечающую за глаза в мозге подключится что бы в мозг слать данные и у области отвечающей за моторику например руки что бы выводить команды из мозга
ничё у них не получится - ибо "точки" подключения к мозгу у разных людей абсолютно разные - более 2 млн вариантов на каждое подключение...
Ну чому ж.

Є око, є мозок. Між ними прекрасно видно нерв, що проводить сигнал, то десь посередині і приєднатися, не обов’язково ж прямо у кору мозка встромитися
vmsolver
Member
Аватара пользователя

Сообщение

AssayMAS
Внедряют массив электродов, а затем получают с них данные и учатся что-то делать, обучение/калибровка индивидуальная
AlexWest
Member
Откуда: UA

Сообщение

Це початок неминучого майбутнього, якого ми, може й, не застанемо: симбіоз людей і ШІ.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

AlexWest
Дай Боже вашому теляті вовка з'їсти ©

Очікування:
спойлер
Реальність:
спойлер
skrepchezavr
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

Ну все первые зачатки Скайнет в работе! Кемерон не ошибся еще в 90х нас ждет робо апокалипсис :shuffle:
Firestarter
Junior

Сообщение

Ви досягли обмеження плану Free для GPT-5. Для надання відповідей використовуватиметься інша модель, доки ваше обмеження не буде скинуто через 3 години.
І що робити тоді? :lol:
AlexWest
Member
Откуда: UA

Сообщение

Геральт: 16.01.2026 18:48 AlexWest
Дай Боже вашому теляті вовка з'їсти ©

Очікування:
спойлер
Реальність:
спойлер
Очевидно, ви відноситесь до техноскептиків чи чогось дотичного до них. Тому ваша реакція зрозуміла. Але якщо додати логіки в пояснення: напрямок тенденції не залежить від її швидкості; принаймні не напряму. Тому я й додав "може", бо це слово тут логічно необхідне, навіть якщо наші шанси дожити до цього рівні 0.001%.
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

До слова вчені які спромоглись транслювати зображення одразу у мозок завдяки хвилям були, так це було 10 чи 11 років тому, і обладнання тоді дозволило 4-5 кадрів у 480р фактично передати, але без усіляких імплантів.
Але вибачайте далі сумна новина - їх разом з напрацюваннями та досить невеличкою дослідною командою вбито, вчені були з України, російська ракета вбила майбутнє, і чомусь я певен ніхто інший не відтворить цю технологію, і так само певен - серед вбитих наприклад дітей в Україні були ті хто мали віднайти ліки від онкології, віднайти ключ для подовження життя і багато іншого.
Світ не розуміє - але він вже позбавлений майбутнього, саме така ціна за бездіяльність, тому нехай занепокояться та вимирають. А все те що в новинах, це на кшталт робити мікрохірургічну операцію на капілярах глибинної частки мізків пожежною сокирою, тобто шанс на успіх менший за саму малу вірогідність.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Коли там Джонні Сільверхенд вийде знову ? :lol:
Ответить