Новости
Последние статьи и обзоры
Компанії, які займаються пакуванням і тестуванням пам’яті, піднімають ціни на 30%
-
Polaris
Member
- Откуда: Харків; Слов'янськ
Предлагаю обсудить Компанії, які займаються пакуванням і тестуванням пам’яті, піднімають ціни на 30%
О ці гаврики захотіли нажитися під шумок. Наступна новина "компанії що займаються покаування готових модулів в блізтер підіймають ціни на свої послуги"
О ці гаврики захотіли нажитися під шумок. Наступна новина "компанії що займаються покаування готових модулів в блізтер підіймають ціни на свої послуги"
-
WWQ
Member
- Откуда: Одесса
летом прошлого года как в воду глядел, притянул из за бугра 2 кита 2х16 8000с38, вышло чуть менее 13к с доставкой... и это при том что компа на ддр5 у меня еще нет, просто решил начать с озу так как была вкусная цена
жду что покажет интел и что покажут двухчиплетные рузены с двойным 3д и буду принимать решение...
-
KimRomik
Member
Тепер ті динозаври, що продаються на лохе/овере, вже й не такі динозаври 
Я про те, що ті компоненти які продавались 10 років тому, вони зараз в ціні майже не змінились
Я про те, що ті компоненти які продавались 10 років тому, вони зараз в ціні майже не змінились
-
Scoffer
Member
Коли вже підіймуть ціни на текстоліт для модулів пам'яті?
-
Sailor Popeye
Member
- Откуда: Ужгород
Магазин, який запаковує упаковики пам'яті в коробку для відправлення і потім служба доставки, яка запакувала цю доставку, бо пам'ять дуже складна річ для перевезенняPolaris: ↑ 13.01.2026 11:32 Предлагаю обсудить Компанії, які займаються пакуванням і тестуванням пам’яті, піднімають ціни на 30%
О ці гаврики захотіли нажитися під шумок. Наступна новина "компанії що займаються покаування готових модулів в блізтер підіймають ціни на свої послуги"
-
Liam
Member
- Откуда: Запоріжжя
Підіймають ціни => бо підіймають ціни => бо підіймають ціни => бо підіймають ціни => бо підіймають ціни...
Сюр.
Сюр.
-
Earanak
Member
- Откуда: Украина
В каждой теме обязательно находится тот кто пишет про удачную своевременную покупку, а так же те кто ему лепят минусы. Потешно 
-
leif
Member
Earanak
Ну так по перше:
- всім по
По друге:
- ти розраховував що за тебе порадіють?
По, третє:
- навіщо це? Похвастати? Повимахуватись який ти оракул?
Ти ж не перший день в інтернеті ніби
Ну так по перше:
- всім по
По друге:
- ти розраховував що за тебе порадіють?
По, третє:
- навіщо це? Похвастати? Повимахуватись який ти оракул?
Ти ж не перший день в інтернеті ніби
-
Sailor Popeye
Member
- Откуда: Ужгород
А шо людина вирішила радіти в такий складний час. ПК геймінг для тривожності і депресії від цінEaranak: ↑ 13.01.2026 12:07 В каждой теме обязательно находится тот кто пишет про удачную своевременную покупку, а так же те кто ему лепят минусы. Потешно![]()
-
Robostyle
Member
Не отличная тема — я тоже подниму цену за свою работу потому что пользуюсь РАМой в повседневной жизни и той же работе.
Вот он - ИИ рост ВВП и реальных зряплат
Вот он - ИИ рост ВВП и реальных зряплат
-
ddO
Member
Цілком очікувано. Схоже що ШІ - вершина розвитку компютерних технологій - і наступного такого попиту на память в історії уже скоріше всього і не буде. От і нажитися на цьому є тільки один шанс і упускати його було б глупо. А якщо врахувати що компанії які випускають память можна порахувати на пальцях одної руки та і домовитися їм між собою цілком реально...
-
Earanak
Member
- Откуда: Украина
Так в том то и дело что не первый, вот и пишу что потешно все это
-
avuremybe
Member
Наступна новина буде що їх хтось купує, бо вони на межі банкрутства.Polaris: ↑ 13.01.2026 11:32 О ці гаврики захотіли нажитися під шумок. Наступна новина "компанії що займаються покаування готових модулів в блізтер підіймають ціни на свої послуги"
-
Олег963
Member
- Откуда: Львів
Нова пошта піднімає ціни бо може перевозити дорогу оперативку клієнтам, така новина десь за тиждень

-
avuremybe
Member
У них уже є "особлива" ціна на доставку шин з дисками в зборі.Олег963: ↑ 13.01.2026 12:39 Нова пошта піднімає ціни бо може перевозити дорогу оперативку клієнтам, така новина десь за тиждень![]()
![]()
Абсолютно не здивуюсь, якщо з'явиться така само "особлива" на перевезення оперативки
-
Scoffer
Member
Нє, ну це нормально. Шина без дисків вантажиться як завгодно і нічо їй не буде. Хоч самосвалом вивантажуй. Шину з дисками можна подерти чи погнути. Різні підходи до перевезення, різна вартість.avuremybe: ↑ 13.01.2026 12:41У них уже є "особлива" ціна на доставку шин з дисками в зборі.
-
WWQ
Member
- Откуда: Одесса
Как бы все так и делают...Robostyle: ↑ 13.01.2026 12:23Не отличная тема — я тоже подниму цену за свою работу потому что пользуюсь РАМой в повседневной жизни и той же работе.
Вот он - ИИ рост ВВП и реальных зряплат
-
Robostyle
Member
WWQ
Главное сторговаться по бонусам и компенсациям к основному пакету "дуля в морду"
Главное сторговаться по бонусам и компенсациям к основному пакету "дуля в морду"
-
avuremybe
Member
Воно все їде флетбоксом. Що шини, що диски, що диски з шинами в зборі.Scoffer: ↑ 13.01.2026 12:45Нє, ну це нормально. Шина без дисків вантажиться як завгодно і нічо їй не буде. Хоч самосвалом вивантажуй. Шину з дисками можна подерти чи погнути. Різні підходи до перевезення, різна вартість.avuremybe: ↑ 13.01.2026 12:41У них уже є "особлива" ціна на доставку шин з дисками в зборі.
От тільки при відправці шин на дисках вони зразу кажуть кококо спеціальні умови і множать ціну флетбокса на 4.
Нема там ніяких умов перевезення. Просто хтось зверху збагнув, скільки зараз коштують колеса і вирішив що від клієнта не убуде.
Тому і кажу, що не здивуюсь, якщо вони і під ціну оперативки підлаштуються.
-
дідусь Панас
Junior
Найближчі часи усі адекватні користувачи будуть надалі використовувати збірку яка в них є. Так як різниця між приростом від апгрейда та її вартістю шалена в користь останнього. Виключення лише ци у кого переше придбання або взагалі байдуже що так скільки коштує.