World of Tanks (часть 4)

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Ответить
Автор
Сообщение
KPAH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

destructX: 12.01.2026 15:56 Вийде побачим :dontknow: В першу чергу для мене батлпас підігріває інтерес в це грати, в другу вже танк з нього та інші ніштячки :gigi:
А что именно подогревает, играть на танках на которых не хочется из-за капа по очкам или вынуждение донатить если хочешь получить нормальную награду?
Qwerty1987
Member
Откуда: Одеса

Сообщение

Для меня такие бп раньше были стимулом на 6 уровень переходить, такой кайф после 10-11, а сейчас света хватает только х5 сбивать и дейлики делать
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Qwerty1987: 12.01.2026 16:36Для меня такие бп раньше были стимулом на 6 уровень переходить
і зараз так роблю :rotate:

Відправлено через 41 секунду:
KPAH: 12.01.2026 16:21вынуждение донатить если хочешь получить нормальную награду?
та голду і так видають всякими акціями і сундучками
destructX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

KPAH: 12.01.2026 16:21
destructX: 12.01.2026 15:56 Вийде побачим :dontknow: В першу чергу для мене батлпас підігріває інтерес в це грати, в другу вже танк з нього та інші ніштячки :gigi:
А что именно подогревает, играть на танках на которых не хочется из-за капа по очкам или вынуждение донатить если хочешь получить нормальную награду?
Просто інтерес катати за нагороди батлпасу. Ну типу не просто катаєш (страждаєш), а лутаєш прикольні ніштячки. А голди на пропуски на весь рік вдосталь з невеличкого донату на новорічні коробки
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

KPAH: 12.01.2026 15:34 не понимаю логику такого подхода
Е65 був першим марафоном після обнови(в якій ще й голди насипали). Він виглядає наче спеціально для натовпу поверненців/новачків, для більшого комфорту за мінімальний донат.
The_Rusik
Member

Сообщение

А я его пропустил, может еще будет где-то в продаже.
destructX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

The_Rusik: 13.01.2026 02:02 А я его пропустил, может еще будет где-то в продаже.
Десь через рік орієнтовно 100%
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

The_Rusik: 13.01.2026 02:02А я его пропустил, может еще будет где-то в продаже.
destructX: 13.01.2026 08:36Десь через рік орієнтовно 100%
Я би зараз не орієнтувався на нього. За рік викотять ще не одну нову імбу.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

lewerlin: 13.01.2026 09:51За рік викотять ще не одну нову імбу.
підтримую
sensey
Member
Аватара пользователя
Откуда: Бандероштат

Сообщение

Друзі розслабтеся немає там танків для "нагіба", гра вмикає казіно кіслого і починається що з барабана бата куди тільки но зашло 5 із 5 не залітає ні одного. Як там розробники вішали треба пострадувать... За те тебе, через пів карти якийсь уг 40% кидає блайнд і відразу пробив і підпалив на 700-800хп і по суті ти вже відіграв. Можна некс батл. А краще некст гейм. Якось повівся на обіцяний ребаланс 2.0 ага ребаланс :lol: :lol: ще більше турбачів і клоунів на 10-ках в кущах. Ух народу повалило грати... Згадується 14 серваків де по 20-40тис було на кожному майже. А зараз 4 і по 2-5тис. але розробив це нічому не вчить. Ні балансу, ні нових карт немає, тільки "танчікі кліпають" що дурні. Як казав, колись, Amway якщо таке буде то грі прийшов кінець і це останні спроби подоїти гру.
destructX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

lewerlin: 13.01.2026 09:51
The_Rusik: 13.01.2026 02:02А я его пропустил, может еще будет где-то в продаже.
destructX: 13.01.2026 08:36Десь через рік орієнтовно 100%
Я би зараз не орієнтувався на нього. За рік викотять ще не одну нову імбу.
Я суджу по всяким Арні та Термінаторах, приблизно в районі року й продавались. А шо через рік випустять нового то вже питання інше ;)

Відправлено через 2 хвилини 11 секунд:
sensey: 13.01.2026 09:59 А зараз 4 і по 2-5тис. але розробив це нічому не вчить. Ні балансу, ні нових карт немає, тільки "танчікі кліпають" що дурні. Як казав, колись, Amway якщо таке буде то грі прийшов кінець і це останні спроби подоїти гру.
Ну тут ти мабуть онлайн дивився в 5 ранку :D
а амвея цитувати - себе не поважати
про баланс тут 100%, але його ніколи й не буде, пора це прийняти і грати тільки на імбах, навіть враховуючи "казино +-25 та відкрутки з турбозливами" або не грати зовсім, бо інакше я тоді не розумію :laugh: 15 років одне й те ж саме, гра все вмирає та ніяк не помре (не помре ніколи) :D
Hells Angels
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кам'янець-Подільський

Сообщение

destructX: 13.01.2026 10:19приблизно в районі року й продавались.
ага ebr fl 10 хто не отримав то так і ниє що не продають, хотя що вони в ньому знайшли :dontknow:
destructX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Hells Angels: 13.01.2026 10:21
destructX: 13.01.2026 10:19приблизно в районі року й продавались.
ага ebr fl 10 хто не отримав то так і ниє що не продають, хотя що вони в ньому знайшли :dontknow:
а він хіба був в батлпасі? наче ж ні
базіка теж не продають)
Hells Angels
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кам'янець-Подільський

Сообщение

destructX: 13.01.2026 10:30а він хіба був в батлпасі?
він був у марафоні, задачки чи 250к досвіду
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

destructX: 13.01.2026 10:30а він хіба був в батлпасі? наче ж ні
марафон на нього був
The_Rusik
Member

Сообщение

Я вообще когда-то давно, больше 10 лет назад первый раз скачал, у меня наверное максимум 4 уровень был. Потом забросил. И вот в прошлом году создал новый аккаунт. Купил супер рершинг, раньше он был топ, а я же новости не читал, что его понерфили. Так что я ничему не удивляюсь в этой игре.
Так что да, сегодня танк имба, завтра в помойку... Пару премов есть, играю иногда, задания если сами проходятся, норм, может wildhund заберу. Я даже не прокачал сам ни одной десятки. Только на халяву две получил.
sensey
Member
Аватара пользователя
Откуда: Бандероштат

Сообщение

destructX: 13.01.2026 10:19
а амвея цитувати - себе не поважати
Amway був долучений до розробки і розвитку гри і свого часу один із небагатьох якщо не єдиний хто казав як воно є буде і так далі. Те хто він і що робить зараз не цікавився-немає потреби. Це було мабуть років так 10 тому якщо не більше. Це ще коли почали вводити золотий танчик тайп 59 здається.
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

The_Rusik: 13.01.2026 10:46а я же новости не читал, что его понерфили.
Його не нерфили, формально його навіть апали :lol: . Але гра змінилась так, що воно стало шматком лайна.
destructX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

The_Rusik: 13.01.2026 10:46 Так что да, сегодня танк имба, завтра в помойку... Пару премов есть, играю иногда, задания если сами проходятся, норм, может wildhund заберу. Я даже не прокачал сам ни одной десятки. Только на халяву две получил.
Танку років з 13 і топом він був може році в 2012 :laugh: Він став лайном тупо через гонку озброєнь, нерфів премів в цій грі ще не було, апів майже теж

Відправлено через 55 хвилин 12 секунд:
Оновлення Бонового Магазину
завезли нові танки та стилі:


🇫🇷 Char mle. 75 - 💴 11 000 бон
🇫🇷 Somua SM - 💴 8 000 бон
🌍 ЙСУ -122S - 6,000 бон
🇬🇧 A46 - 4,000- 💴 5000 бон
🇺🇸 🇺🇸 T14 - 💴 1500 бон

🎨 Окрім танків добавили 3D стилі та 2D стилі:

🎨 "Vipère Noire" 3D стиль на X AMX 13 105 - 💴 3,000 бон
🎨 "Sekhmet" 3D стиль на X Object 140 - 💴 3,000 бон

⚠️ Магазин оновиться протягом дня після виходу оновлення 2.1.1

Відправлено через 11 хвилин 26 секунд:
Якась бідося по кд заходить та дізлайки протискає кожну сторінку, на шо ображений? :laugh: :laugh: :laugh:
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

destructX: 13.01.2026 12:27Char mle. 75 - 11 000 бон
Цікава штука, але кд майже 40 секунд :rolleyes:
Ответить