Стимчик рулит, егс курит
Новости
Последние статьи и обзоры
Steam оновив рекорд відвідуваності: понад 42 мільйони одночасних користувачів
-
proos
Member
- Откуда: Одеса
Предлагаю обсудить Steam оновив рекорд відвідуваності: понад 42 мільйони одночасних користувачів
Стимчик рулит, егс курит
Стимчик рулит, егс курит
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
Всі ігри недавно купив на егс дешевше, щей 20% кешбек. Хай собі далі рулить 
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
Маю -15% індивідуальної знижки на будь-яку забавку в стімі. Плюс розпродажі і не жручий клієнт. Хай ЕГС далі куритьFilabatya: ↑ 12.01.2026 12:51 Всі ігри недавно купив на егс дешевше, щей 20% кешбек. Хай собі далі рулить![]()
-
Hotspur
Member
в стімі дуже гарні розпродажіFilabatya: ↑ 12.01.2026 12:51 Всі ігри недавно купив на егс дешевше, щей 20% кешбек. Хай собі далі рулить![]()
-
tornadox
Member
- Откуда: мені знати що ти не дивак?
Дешевше завжди можна знайти, є сайти з ключами і т.п. Але функціонально епік надає практично мінімум сервісівFilabatya: ↑ 12.01.2026 12:51Всі ігри недавно купив на егс дешевше, щей 20% кешбек. Хай собі далі рулить
Чого немає в EGS порівняно зі Steam (база):
Steam Workshop: Ван-клік інсталл модів. В Епіку з цим досі кам'яний вік.
Соціалка: Форуми, гайди, обговорення та скриншоти прямо в лаунчері. В EGS ти просто купуєш гру і мовчиш.
Ринок: Торговий майданчик, де можна продати вибитий кейс/картку і купити на ці гроші нову гру.
Controller Support: Steam Input переварює будь-який геймпад. В Епіку часто доводиться танцювати з бубном.
Remote Play: Можливість стрімити гру на телефон або грати з кентом у кооп, навіть якщо гра лише в одного.
Family Sharing: Легальна можливість шарити бібліотеку з сім'єю/друзями.
Статистика: Відкритий онлайн (SteamCharts) та прозорі відгуки з графіками.
Linux/Steam Deck: Proton, завдяки якому все запускається на Linux без болю.
Epic - це просто магазин-склад, Steam - це екосистема.
-
Барбарис
Member
- Откуда: Вінниця
tornadox, і нічого з переліченого мені зовсім не треба, на відміну від меншої ціни. І до чого тут геймпади? Це ж від гри залежить. І моди все рівно з нексуса ставлю. 
-
KimRomik
Member
Більше бісить те, що на 7ий рік в донатну помийку Apex Legends досі грають. Це яким треба бути настільки розумово відсталим, щоб зараз грати в нього і тим самим підтримувати EA грошима.
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
На Нексусі застарілі моди нерідко відносно майстерні Стім. Взяв по дурості Рімворлд на ЕГС, так прийшлось лівими утілітами вручну вивантажувати моди із Стім, бо на Нексусі застарілі версії, а частини взагалі немає. На осінньому розпродажі придбав гру на Стім, щоб не морочити собі голову.Барбарис: ↑ 12.01.2026 14:00І моди все рівно з нексуса ставлю.
-
Grava
Member
- Откуда: Запоріжжя
Як просто граючи у фрі-ту-плей підтримують грошима?KimRomik: ↑ 12.01.2026 14:32самим підтримувати EA грошима
-
Seraphim
Member
Всі тут сперечаються стім проти егс, якщо купляти то стім, якщо роздача то егс, а потім стім дек дуже гарно підтримує в 2 кліка встановити хіро лаунчер, та грати оті самі налутані роздачі з егс на стім деку 
-
Kullerok
Member
- Откуда: Київ
Епик полная шляпа. Покупаешь там игру а обсуждения гайды и прочее ищешь в Стиме. Ну накой эта помойка сдалась. Мне не жалко пару гривен лишних заплатить. Зато все в одном месте сразу под рукой.
Відправлено через 1 хвилину 22 секунди:
Відправлено через 1 хвилину 22 секунди:
Ну продать карточки и купить игру. Лавочку прикрыли. Так что увы.tornadox: ↑ 12.01.2026 13:31Дешевше завжди можна знайти, є сайти з ключами і т.п. Але функціонально епік надає практично мінімум сервісівFilabatya: ↑ 12.01.2026 12:51Всі ігри недавно купив на егс дешевше, щей 20% кешбек. Хай собі далі рулить
Чого немає в EGS порівняно зі Steam (база):
Steam Workshop: Ван-клік інсталл модів. В Епіку з цим досі кам'яний вік.
Соціалка: Форуми, гайди, обговорення та скриншоти прямо в лаунчері. В EGS ти просто купуєш гру і мовчиш.
Ринок: Торговий майданчик, де можна продати вибитий кейс/картку і купити на ці гроші нову гру.
Controller Support: Steam Input переварює будь-який геймпад. В Епіку часто доводиться танцювати з бубном.
Remote Play: Можливість стрімити гру на телефон або грати з кентом у кооп, навіть якщо гра лише в одного.
Family Sharing: Легальна можливість шарити бібліотеку з сім'єю/друзями.
Статистика: Відкритий онлайн (SteamCharts) та прозорі відгуки з графіками.
Linux/Steam Deck: Proton, завдяки якому все запускається на Linux без болю.
Epic - це просто магазин-склад, Steam - це екосистема.
-
KimRomik
Member
скіни, скіни і ще раз скіниGrava: ↑ 12.01.2026 14:51Як просто граючи у фрі-ту-плей підтримують грошима?KimRomik: ↑ 12.01.2026 14:32самим підтримувати EA грошима
-
Grava
Member
- Откуда: Запоріжжя
KimRomik
Скільки грав ніколи не купляв. Бо скіни у FPS це тупо, 99% часу ти його не бачиш.
Upd: хоча там і на зброю є, забув
Але ніхто не змушує гроші у гру заносити.
Скільки грав ніколи не купляв. Бо скіни у FPS це тупо, 99% часу ти його не бачиш.
Upd: хоча там і на зброю є, забув
Але ніхто не змушує гроші у гру заносити.
-
KimRomik
Member
Grava
Правильно, тому що скіни часто купують ті хто почав грати, стрімери та про гравці, а середня база (вона зазвичай найбільша) зазвичай вже має певний набір скінів і вони так би мовити несуть весь цей тягар онлайну і через матчмейкінг є одночасно жертвою обох вище. Ті хто багато в цю гру грав, зрозуміють про що я.
Правильно, тому що скіни часто купують ті хто почав грати, стрімери та про гравці, а середня база (вона зазвичай найбільша) зазвичай вже має певний набір скінів і вони так би мовити несуть весь цей тягар онлайну і через матчмейкінг є одночасно жертвою обох вище. Ті хто багато в цю гру грав, зрозуміють про що я.
-
destructX
Member
Вже давним-давно нічого із актуального не купити дешевше ключом, пройшли ті часиtornadox: ↑ 12.01.2026 13:31Дешевше завжди можна знайти, є сайти з ключами і т.п.Filabatya: ↑ 12.01.2026 12:51Всі ігри недавно купив на егс дешевше, щей 20% кешбек. Хай собі далі рулить
єдиний варік закупатись через людей шо баланс виводять, коли вам просто гіфтом гру засилають за знижкою в 20-30%
-
tornadox
Member
- Откуда: мені знати що ти не дивак?
Ох як я тебе розумію, приходиться парсити список модів і формувати файл для утиліти яка їх тягне зі стіма.kairo: ↑ 12.01.2026 14:47На Нексусі застарілі моди нерідко відносно майстерні Стім. Взяв по дурості Рімворлд на ЕГС, так прийшлось лівими утілітами вручну вивантажувати моди із Стім, бо на Нексусі застарілі версії, а частини взагалі немає. На осінньому розпродажі придбав гру на Стім, щоб не морочити собі голову.
Відправлено через 2 хвилини 20 секунд:
Згідний, але потім не всі плагіни в Декі працюють з таким іграми. Та і ще багато мінусів, довго писати. Я поки користуюся https://github.com/moraroy/NonSteamLaun ... Steam-Deck але він іноді злітає. Недавно дізнався про https://github.com/mubaraknumann/unifideck але там теж є певні мінуси, хіба чекати коли допилить.Seraphim: ↑ 12.01.2026 14:54Всі тут сперечаються стім проти егс, якщо купляти то стім, якщо роздача то егс, а потім стім дек дуже гарно підтримує в 2 кліка встановити хіро лаунчер, та грати оті самі налутані роздачі з егс на стім деку
Відправлено через 29 хвилин 45 секунд:
а як з чітерами справи? Останні рази грав то була біда, тоді вони зробили козлом лінукс комюніті і забанили платформу. Але по реддіту писали що це майже не вплинуло.KimRomik: ↑ 12.01.2026 15:07Правильно, тому що скіни часто купують ті хто почав грати, стрімери та про гравці, а середня база (вона зазвичай найбільша) зазвичай вже має певний набір скінів і вони так би мовити несуть весь цей тягар онлайну і через матчмейкінг є одночасно жертвою обох вище. Ті хто багато в цю гру грав, зрозуміють про що я.
-
KimRomik
Member
це ледь не найчітерська кіберспортивна гра у світіtornadox: ↑ 12.01.2026 15:53 а як з чітерами справи? Останні рази грав то була біда, тоді вони зробили козлом лінукс комюніті і забанили платформу. Але по реддіту писали що це майже не вплинуло.
дуже багато грають на Ксімах/Кронусах/Зенах/Титанах, і це лиша частина, бо є багато ще "прихованих" чітерів - це ті яких важко відрізнити від скіллованих гравців, є і ті які грають виключно з ВХ але спеціально без аім чітів щоб не палитись, звідси і таке враження звідки вороги знають де ти знаходишся, хоча грають вони досить посередньо, і багато багато подібних дивних моментів, ти порой дивуєшся звідки беруться такі дуже впевнені вороги, але по факту вони просто з чітами бігають
я тобі скажу ось що, приблизно до 17 сезону чесний, амбіційний і скілований гравець міг взяти предатора самостійно, а зараз тільки даймонда і скоріш застрягне там, бо далі грати стає просто нестерпно через велику кількість ворогів з "хардварними і софтварними покращеннями"
-
tornadox
Member
- Откуда: мені знати що ти не дивак?
Багато ігор навіть на ПК граються краще на геймпаді.tornadox: ↑ 12.01.2026 13:31tornadox, і нічого з переліченого мені зовсім не треба, на відміну від меншої ціни. І до чого тут геймпади? Це ж від гри залежить. І моди все рівно з нексуса ставлю.
Про моди вже написали. З таким успіхом можна і в торентедішн грати =)
А стосовно ціни, киньте приклад якихось ігор які не є екслюзивами Епіка. Цікаво порівняти історію цін.
я думав їх вже забанили, чи апдейт прошивки кронуса все вирішує (як завжди)?KimRomik: ↑ 12.01.2026 16:24Ксімах/Кронусах/Зенах/Титанах
ВХ + аімлок працює через DMA, дані прицілювання передаються через емулятор мишки. З того що бачив там достатньо зробити магніт слабшим і практично вже ніхто не відрізнить чи це скілл чи чіти. COD/BF6 вимагає включення UEFI + Secure Boot, але це лише відсіяло користувачів безплатних/дешевих читів.KimRomik: ↑ 12.01.2026 16:24є і ті які грають виключно з ВХ але спеціально без аім чітів щоб не палитись
-
KimRomik
Member
ті хто хоче знати що насправді відбувається з Апексом, ось найсвіжіший пост на Реддіті
https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/1qaw4ml/apex_has_officially_lost_its_identity_to/
це пояснює, чому вони також не боряться з чітерами, тому що це також вимагає деяких капіталовкладень, а контора EA вкрай жадна щоб навіть це робити
в мене в цей час виникає питання, а за раухнок чого тоді Апекс живий і досі в топах Стіму? якщо чітери там всюди, то це вбивало б бажання у людей грати, але в такому випадку онлайн не перевищував б кілька тисяч
може 200к це ті самі чітери?
https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/1qaw4ml/apex_has_officially_lost_its_identity_to/
це пояснює, чому вони також не боряться з чітерами, тому що це також вимагає деяких капіталовкладень, а контора EA вкрай жадна щоб навіть це робити
в мене в цей час виникає питання, а за раухнок чого тоді Апекс живий і досі в топах Стіму? якщо чітери там всюди, то це вбивало б бажання у людей грати, але в такому випадку онлайн не перевищував б кілька тисяч
може 200к це ті самі чітери?
-
proos
Member
- Откуда: Одеса
це як? на каждую игру при каждой покупке?Геральт: ↑ 12.01.2026 13:04Маю -15% індивідуальної знижки на будь-яку забавку в стімі.
балаболу свини ни копейки, габен бохFilabatya: ↑ 12.01.2026 12:51на егс
Kullerok: ↑ 12.01.2026 14:56Зато все в одном месте сразу под рукой.
чуть лучше чем торренты, я бы так сказал, но тут нужно платить а на торрентах бесплатноtornadox: ↑ 12.01.2026 13:31Epic - це просто магазин-склад
стим эмулирует все, даже малоизвестные геймпады геймпадыБарбарис: ↑ 12.01.2026 14:00І до чого тут геймпади?