Словил надежду на новое поколение карт от Интела , как будто сейчас самое время поднять жопу и выкатить 6-ю серию карт
Новости
Последние статьи и обзоры
Gunnnir продемонструвала мініатюрну відеокарту Arc Pro B50 з 16 ГБ пам’яті
-
Руся
Junior
Пропоную обговорити Gunnnir продемонструвала мініатюрну відеокарту Arc Pro B50 з 16 ГБ пам’яті
Словил надежду на новое поколение карт от Интела , как будто сейчас самое время поднять жопу и выкатить 6-ю серию карт
Словил надежду на новое поколение карт от Интела , как будто сейчас самое время поднять жопу и выкатить 6-ю серию карт
-
Олег963
Member
- Откуда: Львів
Прікольна така саравді невеличка .
-
Firebrand
Member
- Откуда: Киев
вот, нормальный дизайн и нормальный размер видяхи. 
-
Ray2000gt
Advanced Member
- Откуда: Киев
Останні років 10 такі карти можна було побачити лише в проф лінійках по ціні від х2 до х4 від десктоп адаптерів.
Гарно.
Гарно.
-
Pohrenizator
Junior
- Откуда: Харьков
ага и потребление, похоже замечательное - доп питания не видно. у Нвидии тоже есть проф карты с замечательным потреблением, холодные, производительные. одна беда - цены.
-
MSiAventador
Member
- Откуда: Гонолула
"40 мм. турбіна" звісно дуже тиха, як у всіх . 
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
В Home Server те що давно треба було. Щось PNY дуже бариться із випуском однослотових LP RTX PRO 2000e Blackwell
-
анти__бот
Member
- Откуда: Кропивницький
Для меньше 70 ватт буде нормMSiAventador: ↑ 10.01.2026 15:51"40 мм. турбіна" звісно дуже тиха, як у всіх .
-
ronemun
Advanced Member
lpddr досягла 10+ ГГц, вже на підході lpddr6 на 14+ ГГц, тож потреба в gddr6 відпадає - сильно гріється і багато споживає, 20+ ГГц ускладнюють розводку, затримка 300нс проти 150 що вимагає великого кешу. А саме головне - малий розмір чіпа - всього 2 Гбайт що вимагає багато мікросхем що сильно ускладнює розводку. Напкриклад 16ГБ вимагає мінімум 8 чіпів, і хоч вони мають 32 біт для загальних 128 їх використовують лише на 16. Тоді як для lpddr5 туж швидкість дадутье 4 чіпа по 64 біт розміром всього 4 Гбайт - самі копійчані.
На кристалі інтерфейс lpddr 256 біт займає 26 мм2, виміряно на AMD AI 395, тоді як 128 біт gddr6 займає 26-30мм2
На кристалі інтерфейс lpddr 256 біт займає 26 мм2, виміряно на AMD AI 395, тоді як 128 біт gddr6 займає 26-30мм2
-
sensey
Member
- Откуда: Бандероштат
Хатеть 
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Путем нехитрых манипуляций к такому виду можно привести большинство десктопных видеокарт.Pohrenizator: ↑ 10.01.2026 15:14ага и потребление, похоже замечательное - доп питания не видно. у Нвидии тоже есть проф карты с замечательным потреблением, холодные, производительные. одна беда - цены.
Низкопрофильные или турбинные исполнения большей части пользователей не нужны.
-
AntonyKandaurov
Member
- Откуда: Славетне місто Запоріжжя
Ммм, 40мм турбінка
Цікаво, скільки їй обертів поставили коли відеокарта в простої та під навантаженням?
від 12000 до 40000 обертів на хвилину? 
Цікаво, скільки їй обертів поставили коли відеокарта в простої та під навантаженням?
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
Користувався коли небудь LPшками такими як 710, 1030, Quaddro A400, RX550? там середнє споживання 25-35w. Навіщо там ті 12к обертів ))AntonyKandaurov: ↑ 11.01.2026 09:35Ммм, 40мм турбінка
60W ті вона буде жерти, якщо ти будеш знущатись над собою і над нею граючи на ній в відьмака. Але це вже твоє горе
Якщо ти будеш через QuickSync на ній конвертувати відео - вона більше 16вт не з*їсть
AI Overview
The Intel Arc A310 is highly efficient for video encoding, typically drawing far less than its rated maximum power during Quick Sync Video (QSV) tasks.
Power Draw During Encoding: While encoding, the Arc A310 typically draws between 10W and 25W.
Idle Power: The card generally idles at around 6W to 15W, depending on the specific model and system settings.
Max Rated TBP: Its Total Board Power (TBP) is officially rated at 30W to 50W, depending on the manufacturer's configuration (e.g., Sparkle ECO vs. standard models).
-
AntonyKandaurov
Member
- Откуда: Славетне місто Запоріжжя
alexeygalas
Давно просто не бачив такого рішення як 40мм турбінка.
Давно просто не бачив такого рішення як 40мм турбінка.
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Вважайте в кожному другому ноутбуці.AntonyKandaurov: ↑ 11.01.2026 11:28 alexeygalas
Давно просто не бачив такого рішення як 40мм турбінка.![]()
-
AntonyKandaurov
Member
- Откуда: Славетне місто Запоріжжя
dead_rat
Я мав на увазі саме дискретну відеокартку
Відправлено через 40 секунд:
Те яке злітає ф16 в кімнаті я знаю, бо маю такого. Тому він працює із 55 фпс локом
Я мав на увазі саме дискретну відеокартку
Відправлено через 40 секунд:
Те яке злітає ф16 в кімнаті я знаю, бо маю такого. Тому він працює із 55 фпс локом
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
Навушники наше все. Якщо ви не з лякливих і не обсираєтесь від руки на плечіAntonyKandaurov: ↑ 11.01.2026 11:32Тому він працює із 55 фпс локом
-
AntonyKandaurov
Member
- Откуда: Славетне місто Запоріжжя
alexeygalas
Все одно навіть через навушники чутно
Все одно навіть через навушники чутно
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
Десь в рюкзаку тихо всхлипнули мої 2 28мм турбінки в леновоdead_rat: ↑ 11.01.2026 11:30Вважайте в кожному другому ноутбуці.
- спойлер