Чипи NVIDIA H200 для ШІ повернуться на китайський ринок, але є нюанс

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Пропоную обговорити Чипи NVIDIA H200 для ШІ повернуться на китайський ринок, але є нюанс
Однак наприкінці року компанія отримала дозвіл Дональда Трампа на постачання повноцінних NVIDIA H200 Hopper за умови відрахувань у 25% від виторгу на користь американської держави Дональда Трампа.
Fixed
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Scoffer
Трамп глянув, що емейзінг не злітає, то хай хоч кешу на карман кинуть
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dead_rat
спойлер
Изображение
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Хуанг, перестань годувати Китай. Ти громадянин США і дієш в національних інтересах своєї країни, а не Китая!
Последний раз редактировалось KimRomik 09.01.2026 16:04, всего редактировалось 1 раз.
VovaII
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer
А що ж Ви хотіли? Час то спливає; промацав де можна підзаробити, — пора заробляти.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

KimRomik
Взагалі-то хуанг громадянин китаю, і тільки потім громадянин сша. Правда не того китаю шо кнр, а того шо кр, але по-перше вони все одно об'єднаються, перший раз чи що, а по-друге вони претендують на рівно одні і ті ж самі кордони і вважають саме себе правильними китайцями.
VovaII
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer
Кажуть що в Китаї вже пишуть попередження про можливе заселення Сибіру. — Тобто щоб якщо що, то чумадани мають бути на готові.
І карти із стрілками вже понамальовували.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

VovaII
Вони карти зі стрілками і новими кордонами намалювали ще в 22му і виклали в оф змі, в котрі без цензури нічого не проходить. Це була сама що не є пропозиція поділити оркостан серед усіх зацікавлених осіб. Але оскільки у нас в союзничках немічні :censoured: , то пропозиція була проігнорована. :-/
Shaolin_Style
Member
Аватара пользователя
Откуда: Wakanda

Сообщение

Scoffer: 09.01.2026 15:45 dead_rat
спойлер
Изображение
btw
kek meme from 2016

Devianne
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Як задовбали посилання на новину з фразами "але є нюанс"
zaqik
Member
Аватара пользователя
Откуда: Душниличі

Сообщение

Когда есть нюанс, то надо всего-то за пол часа перед сном... :gigi:

Какие же эти санкции - посмешище. Это как курильщику рамках борьбы с раком лёгких запретить рентген делать[, который он и так не делает].
VovaII
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer
— Пропозицію не відкликано, клієнта дозрівають… Нам не легше, — а хто нас питає?

Відправлено через 1 хвилину 51 секунду:
Devianne
А якби не було тої фрази — Ви б запостили щось? Тільки відверто.
Devianne
Member
Аватара пользователя

Сообщение

VovaII: 09.01.2026 21:19 Відправлено через 1 хвилину 51 секунду:
Devianne
А якби не було тої фрази — Ви б запостили щось? Тільки відверто.

В залежності від новини, якщо ви переглянете мій профіль, то побачите, що
я не дуже часто щось пишу.
ДядяСаша
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Цей потяг вже не зупинити. З Трампом або без, він, все одно мчить на максимальній швидкості!
Ответить