Рольова гра Avowed у лютому вийде на PlayStation 5 і отримає велике оновлення

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Предлагаю обсудить Рольова гра Avowed у лютому вийде на PlayStation 5 і отримає велике оновлення
игру выделяет яркая картинка и технологичная графика
Картинка может и яркая, но вот технологичная графика, это конечно сильно сказано :-/
В плане графического контента мне в игре понравилась разве что его равномерность. Равномерно середнячковый :gigi:
Хотя пожалуй местами VFX от спеллов - ничо так. На UE5 с помощью Niagara можно красивые штуки делать с партиклами.
Mikes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Лучше уж в Tainted Grail поиграть...
nightkain
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

Прошел после выхода. Вполне годная, сюжет неплохой, не надоела по ходу прохождения(учитывая что я любитель пылесосить карту).
IronWithin
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Mikes: 09.01.2026 10:43 Лучше уж в Tainted Grail поиграть...
Ой как ты ошибаешься))
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Earanak: 09.01.2026 09:58 В плане графического контента мне в игре понравилась разве что его равномерность. Равномерно середнячковый :gigi:
Так это про все последние игры обсидиан. Студия боится или уже не может сделать что-то оригинальное и яркое.
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Mikes: 09.01.2026 10:43Лучше уж в Tainted Grail поиграть...
Обидві закинув на середині.

Avowed душна, контенту купа, але він одноманітний та без душі. Obsidian все не та. Outer Worlds 2 трохи краще, але на шедеври рівня New Vegas вже не сподіваюсь.

У Tainted Grail типова проблема ігор з раннього доступу. Спочатку гра радує, первинний контент якісно пророблений. А от далі - видно, що поспішали видати нарешті в реліз і якість сильно падає. Гра дуже просідає з другого акту, а третій взагалі якась альфа версія себе, тяп ляп і в продакшн.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Mikes: 09.01.2026 10:43 Лучше уж в Tainted Grail поиграть...
З вбогою стаміною? На ні, дякую. Сабж цікавіший і веселіший
Tetronga
Member

Сообщение

А нормальний інтерактивний світ замість повністю мертвого підвезуть? Ні? Тоді я піду далі в Скарйім грати :dontknow:
Mikes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

fantomrulezz: 09.01.2026 11:57 У Tainted Grail типова проблема ігор з раннього доступу.
Доречі так, навіть у Larian в Divinity Original Sin 2 та BG3 наступні за першим актом йому поступаются.

Але в Гралі лише 3й акт слабкий, перший та другий мені дуже сподобалися.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Mikes: 09.01.2026 13:46Доречі так, навіть у Larian в Divinity Original Sin 2 та BG3 наступні за першим актом йому поступаются.
То ж класика:
спойлер
Изображение
Хоча особисто по ДОС2 та БГ3 не відчув особливого падіння якості. По БГ3, мене задушило через зламаний баланс в грі та загальну тривалість в 155 годин.
Vladys77
Member

Сообщение

Я її на ПК ще не дограв. А потім до сьогодні і забув про неї 😀. Бо стільки ігор неграних є.

Відправлено через 9 хвилин 50 секунд:
fantomrulezz: 09.01.2026 11:57
Mikes: 09.01.2026 10:43Лучше уж в Tainted Grail поиграть...
Обидві закинув на середині.

Avowed душна, контенту купа, але він одноманітний та без душі. Obsidian все не та. Outer Worlds 2 трохи краще, але на шедеври рівня New Vegas вже не сподіваюсь.

У Tainted Grail типова проблема ігор з раннього доступу. Спочатку гра радує, первинний контент якісно пророблений. А от далі - видно, що поспішали видати нарешті в реліз і якість сильно падає. Гра дуже просідає з другого акту, а третій взагалі якась альфа версія себе, тяп ляп і в продакшн.
Всі закинув ще на початку. Хоча Avowed з цього може й найкраща. Грааль якийсь мутний, все темне, нічого не зрозуміло і складність під оті дурні соулслайки :D
А Outer Worlds 2 ... як сучасна гра може бути з такою примітивною графікою? Аби гра затягувала, то про графіку тоді забуваєш. А так і не затягує, і графіка очі виїдає. Ще колірна палітра майже як в Avowed :laugh:. Як побачив квадратну воду в морі, то був в шоці.

Запустив після цього Silent Hill 2 і прозрів. В ремастері така графіка!
Ответить