AMD розглядає можливість повторного випуску деяких процесорів AM4

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Dobivatel: 07.01.2026 19:53Так на DDR4 теж ціни сильно збільшили.
Шукаємо живі плати X79 LGA2011 :D DDR3 Quad Channel
Alexsandr
Member

Сообщение

Dobivatel: 07.01.2026 19:53 Так на DDR4 теж ціни сильно збільшили.
DDR4 может остаться по наследству с более старой системы да и б/у рынок у неё больше.
Олег Мандріаник
Member

Сообщение

Даёшь АМ4 на техпроцессе 2нм!!! 😁

Відправлено через 1 хвилину 16 секунд:
alexeygalas: 07.01.2026 20:52
Dobivatel: 07.01.2026 19:53Так на DDR4 теж ціни сильно збільшили.
Шукаємо живі плати X79 LGA2011 :D DDR3 Quad Channel
Есть 2011-3, только не знаю насколько рабочая, и рабочая ли 🤔
zalizo_org
Member
Аватара пользователя
Откуда: LV

Сообщение

ASTON: 07.01.2026 19:33А там і деякі на AM1 повернуться у виробництво.
Тоді вже АМ2, який вийшов ще в 2006 році.

Відправлено через 1 хвилину 58 секунд:
alexeygalas: 07.01.2026 20:52Шукаємо живі плати X79 LGA2011 DDR3 Quad Channel
Для власників кулерів Ноктуа досі є можливість безкоштовно замовити кріплення під 1366 (без жартів)
Polyaan
Member

Сообщение

Хмм, интересный парадокс.
Возможно АМ4 будет выпускаться до выхода АМ6.
Все страньше и страньше ;)
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Олег Мандріаник
zalizo_org
Та то так жарт просто )) У Ivy Bridge вже сінглкор на сьогодні не годиться. І 4 канал тут ніяк не допоможе
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Зізнавайтеся, хто восени сказав: поверніть мій 2020й??!
Святой
Member
Откуда: Украина

Сообщение

Та то так жарт просто )) У Ivy Bridge вже сінглкор на сьогодні не годиться. І 4 канал тут ніяк не допоможе
Пока сижу на таком. Вроде нигде не жмет :)
Олег Мандріаник
Member

Сообщение

alexeygalas: 08.01.2026 00:08 Олег Мандріаник
zalizo_org
Та то так жарт просто )) У Ivy Bridge вже сінглкор на сьогодні не годиться. І 4 канал тут ніяк не допоможе
Для мощных встроек (а у АМД и Интел есть довольно мощные) 4х канал зашёл бы 😁
МОНАХ
Member
Аватара пользователя
Откуда: Український Шаолінь

Сообщение

► О, я так і знав, що "вибувшим на пенсію" АМ4 "процам" "підвищать пенсійний вік" :) . В-принципі - зрозуміло; хто ще планував з посереднього АМ4 перейти на АМ5, але не встиг ( :) по різних причинах) і вже не зможе (по однозначній причині) - то матимуть змогу поки що хоч посилити свій АМ4 ("... і АМД-юзери - цілі, і АМД - ситий..." ... :insane: чи якось так...)
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

Повертають АМ4, нарощують випуск DDR4, повертають 3060 ... десь ми звернули не в той бік )
МОНАХ
Member
Аватара пользователя
Откуда: Український Шаолінь

Сообщение

Святой: 08.01.2026 02:36 Пока сижу на таком. Вроде нигде не жмет :)
► З достатнім об'ємом "оперативи" і більш-менш тягучою відеокартою - якщо не "копати" важкі графічні проекти чи не грати в ігри починаючи з Сталкера 2 і далі, то - так, машинки ці ще відчутно бадьорі (ну, 4-х-ядерники, бо і3 - то, напевно, виключно вже під мультимедію, хіба що).
Mozdev
Member

Сообщение

AlcoRider: 07.01.2026 17:08 5700x3d та 5600x3d по адекватним цінам у масовий випуск - дарую бізнес план Лізі. Може хоч трішки підправити своє фінансове становище :teacher:
Це було б не погано.
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Мабуть AMD просто десь на складах знайшли в кутку мішки з пластинами Zen 3, про які вони забули. Мабуть вони їх свого часу замовили на 10 років наперед, як Тойота наштампувала кнопок для мультимедії в 2000 щоб до 2030 вистачило
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Artem_K: 08.01.2026 11:08 Повертають АМ4, нарощують випуск DDR4, повертають 3060 ... десь ми звернули не в той бік )
The Power of AI :rotate:
FastBullet
Member

Сообщение

Scoffer: 07.01.2026 16:07 5950x3д в студію, будь ласка
Я уважаю шо під 5950Х3Д можна поставити навіть Zen 4/5 😁😁😁

Отправлено спустя 1 минуту 12 секунд:
alexeygalas: 08.01.2026 18:05 Мабуть AMD просто десь на складах знайшли в кутку мішки з пластинами Zen 3, про які вони забули. Мабуть вони їх свого часу замовили на 10 років наперед, як Тойота наштампувала кнопок для мультимедії в 2000 щоб до 2030 вистачило
Як на мене ціна на сьогодні на 7 ни і на 2-3 нм зовсім різна :) Ваш Кеп)
Ответить