Новости
Последние статьи и обзоры
AMD розглядає можливість повторного випуску деяких процесорів AM4
-
Bukakanga
Member
Пропоную обговорити AMD розглядає можливість повторного випуску деяких процесорів AM4
АМ4 никогда не умрет...
Его силикон оказался сильней.
АМ4 никогда не умрет...
Его силикон оказался сильней.
-
aaleksandrenko
Member
- Откуда: Житомир
Щось ті ваші ШІ не прискорюють прогрес, а навпаки 
-
Scoffer
Member
5950x3д в студію, будь ласка
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
І щоб далеко не ходити, з опціональною підтримкою ДДР3!Scoffer: ↑ 07.01.2026 16:075950x3д в студію, будь ласка
-
1234waltz
Member
Zen 3 походу стане вічним живчиком не гірше за легендарний Сендік.
Ну і Zen 2 в консолях і дешевих ноутбучних чипах теж по факту 6 рік на ринку і зупинятись не збирається. Консолі ще 2 роки будуть мінімум випускатись, а ноутбучні +1 рік в планах на випуск. Тобто 7-8 річну відмітку подолають ізі.
-
Piter Cantrope
Member
- Откуда: Калуш
Так і буде. Ryzen 5000 вийшли в кінці 2020, вже шостий рік пішов.1234waltz: ↑ 07.01.2026 16:18 Zen 3 походу стане вічним живчиком не гірше за легендарний Сендік.
-
big_bang
Member
amd згадали про am4, а хлопці з nvidia про 30ту серію...
що взагалі коїться ?
що взагалі коїться ?
-
1234waltz
Member
Небувалий до цього "технологічний прогрес" завдяки ШІ.big_bang: ↑ 07.01.2026 16:25 що взагалі коїться ?
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Такий життєвий цикл сендікам і не снився - їх доволі швидко зняли з виробництва.1234waltz: ↑ 07.01.2026 16:18Zen 3 походу стане вічним живчиком не гірше за легендарний Сендік.
Доволі довго залишалися актуальними в основному за рахунок стагнації інтел і немічних ягуарів в консолях.
-
stoned
Member
- Откуда: Omicron Persei 420
I want to believe.Scoffer: ↑ 07.01.2026 16:07 5950x3д в студію, будь ласка
-
marinich
Member
- Откуда: Київ
Хай zen 6 на AM4 випускають.
-
mycolaevich
Member
- Откуда: Луцьк
Я думаю навіть умовному 5800X3D народ буде радий. Я б купив собі.Scoffer: ↑ 07.01.2026 16:07 5950x3д в студію, будь ласка
-
AlcoRider
Member
- Откуда: UA
5700x3d та 5600x3d по адекватним цінам у масовий випуск - дарую бізнес план Лізі. Може хоч трішки підправити своє фінансове становище 
-
Руся
Junior
Сюда ребрендинг 5000-й серии процессоров и пересборка на заводах 6000-х рыксов , даешь жратву народу
АМ4 - Терминатор
АМ4 - Терминатор
-
Devijack
Member
- Откуда: Запоріжжя
Повертаємося у золоті часиbig_bang: ↑ 07.01.2026 16:25що взагалі коїться ?
купував новий 5700X3D за 130$ не вірю в повернення такої щедрості.AlcoRider: ↑ 07.01.2026 17:085700x3d та 5600x3d по адекватним цінам у масовий випуск
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
Чудово. Значить актуальне залізо більше протримається актуальним. А що? Всі хочуть ще більшої істерії прогресів, де якість проектів нікудишньо-примітивна, зате вимоги до заліза захмарні. Друге діло приклад з Арк Рейдерс. На максималках в 1440р відеобуфер зайнятий лише на 6+гб, а оперативи всього 17 гіг. При тому все чудово виглядає. Я до того що справа не в залізі, а в якості виконання. Тому загальмовування прогресу буде лише менше бити по кишенях
-
vsx
Member
- Откуда: Kyiv
То на Али были залежи на складах, я тоже тогда покупал. Официальная же цена была раза в два больше.Devijack: ↑ 07.01.2026 17:38 купував новий 5700X3D за 130$ не вірю в повернення такої щедрості.
-
gregory_amd
Member
- Откуда: Харьков
Просто верните в производство 5700х3д и никогда не снимайте... Большего никто и не просит
-
ASTON
Member
- Откуда: Kharkiv
А там і деякі на AM1 повернуться у виробництво.
-
Dobivatel
Member
- Откуда: Дніпро
Так на DDR4 теж ціни сильно збільшили.