Чутки: у Китаї навчилися модифікувати GeForce RTX 5080 та оснащувати їх 32 ГБ пам’яті

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
bes
Member
Откуда: Kryvyi Rih

Сообщение

Предлагаю обсудить Чутки: у Китаї навчилися модифікувати GeForce RTX 5080 та оснащувати їх 32 ГБ пам’яті

А это тот рефреш 2026 о котором все говорили
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Где они взяли 4гб модули гддр7?
Fozie
Junior

Сообщение

крайне сомнителен выход 5080 супер
Mikola_Mikola
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

vsx: 28.12.2025 13:11 Где они взяли 4гб модули гддр7?
Модифікована доска , чіпи з двух сторон . Ось приклад з 4090
Вложения
rtx-4090-48gb-taredown-test.jpg
Fozie
Junior

Сообщение

если кто-то шарит что 5080 супер точно будут - отпишитесь пж, а то я уже заказал 5080, пока не доставили, мож надо передумать :D
stoned
Member
Аватара пользователя
Откуда: Omicron Persei 420

Сообщение

Fozie
Якщо й буде, то там лише додаткова врам.
Й умовних +50-100МГц запасу по чіпу.
Вложения
1.png
Последний раз редактировалось stoned 28.12.2025 13:31, всего редактировалось 1 раз.
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

З 5090 це логічно, бо є ШІ-попит на великий обсяг пам'яті (48+). З цієї логіки 5080 з 32 не вартує затрат. Це проектується та виготовляється окрема плата з потрібною кількістю місць під пам'ять й просто пересаджується чип з "побутової карти" на цю плату. На десерт ще й потрібен модифікований БІОС. Це робиться на рівні великих компаній, як це зроблено з 4090 48Гб, а не один ентузіаст щось зробив.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Fozie: 28.12.2025 13:18 если кто-то шарит что 5080 супер точно будут - отпишитесь пж, а то я уже заказал 5080, пока не доставили, мож надо передумать :D
5080 АІ Едішн по 100к за карту.
stoned
Member
Аватара пользователя
Откуда: Omicron Persei 420

Сообщение

Artem_K: 28.12.2025 13:29Це проектується та виготовляється окрема плата
Хіба Дядько Ляо не бере умовну двухсторонню дошку від 3090, котрих в його підвалі опісля ангарного майнінгу цілий склад?
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

stoned: 28.12.2025 13:36Хіба Дядько Ляо не бере умовну двухсторонню дошку від 3090, котрих в його підвалі опісля ангарного майнінгу цілий склад?
Якщо тільки за основу конструкції, бо там мають бути різні BGA, й по платах для 4090 видно, що вони свіжовиготовлені, а іноді ще й потребують невеликої доробки.
FarCry
Member
Аватара пользователя

Сообщение

це може призвести до зростання цін на них
Більше зростання цін - Богу зростання цін! :laugh:
SKYJAKER
Member
Аватара пользователя
Откуда: м Камянське

Сообщение

Якби по нормальному 5080 вийшла на 24 гб зі 384 бітною шиною, то кетайцям би роботи небуло
starinfo
Member

Сообщение

vsx: 28.12.2025 13:11 Где они взяли 4гб модули гддр7?
хіба в 5060ті на 16 гб не 4 гб модулі?
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Fozie: 28.12.2025 13:18если кто-то шарит что 5080 супер точно будут - отпишитесь пж, а то я уже заказал 5080, пока не доставили, мож надо передумать :D
Точно будут. Но потом. :laugh:

Відправлено через 8 хвилин 50 секунд:
starinfo: 28.12.2025 20:58 хіба в 5060ті на 16 гб не 4 гб модулі?
Бутерброд, як і на 16-гігових 9060xt.
спойлер
Изображение
Відправлено через 55 секунд:
SKYJAKER: 28.12.2025 13:55Якби по нормальному 5080 вийшла на 24 гб зі 384 бітною шиною, то кетайцям би роботи небуло
Навіщо, коли червоного конткурента немає, тож беруть і так?
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

starinfo: 28.12.2025 20:58хіба в 5060ті на 16 гб не 4 гб модулі?
8 штук по 2Гб, чому Хуанг і міркує призупинити виробництво.

PS. Цікаво поступив Palit, який поставив пластиковий бекплейт, через що температура чотирьох верхніх чипів 80 градусів. Не критично, але з металевим у них 58-60.
yariksom
Member

Сообщение

Китайці дограються, зроблять самого розумного і великого робота, а він їм - 42 :weep:
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

То є КіТаЯсКі чутки. Але всьо можливо.
Nikoliasik_Zeus
Member
Аватара пользователя

Сообщение

открыл источник,автор в видео утверждает что 5080 продаются по приемлимой цене и что из-за модифицированной(им что-ли?) 5080 до 32(турбо-версия) цена 5080 попросту улетит вверх.
уже не знают как повысить цены на видеокарты что ли?
Valera1976
Junior

Сообщение

Хтось відео дивився? :rotate:
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Valera1976: 29.12.2025 08:13 Хтось відео дивився? :rotate:
На білібілі немає ші-дабу, що там дивитись :gigi:
Ответить