Новости
Последние статьи и обзоры
Чутки: у Китаї навчилися модифікувати GeForce RTX 5080 та оснащувати їх 32 ГБ пам’яті
-
bes
Member
- Откуда: Kryvyi Rih
Предлагаю обсудить Чутки: у Китаї навчилися модифікувати GeForce RTX 5080 та оснащувати їх 32 ГБ пам’яті
А это тот рефреш 2026 о котором все говорили
А это тот рефреш 2026 о котором все говорили
-
vsx
Member
- Откуда: Kyiv
Где они взяли 4гб модули гддр7?
-
Fozie
Junior
крайне сомнителен выход 5080 супер
-
Mikola_Mikola
Junior
- Откуда: Дніпро
Модифікована доска , чіпи з двух сторон . Ось приклад з 4090vsx: ↑ 28.12.2025 13:11 Где они взяли 4гб модули гддр7?
-
Fozie
Junior
если кто-то шарит что 5080 супер точно будут - отпишитесь пж, а то я уже заказал 5080, пока не доставили, мож надо передумать 
-
Artem_K
Member
- Откуда: Все складно
З 5090 це логічно, бо є ШІ-попит на великий обсяг пам'яті (48+). З цієї логіки 5080 з 32 не вартує затрат. Це проектується та виготовляється окрема плата з потрібною кількістю місць під пам'ять й просто пересаджується чип з "побутової карти" на цю плату. На десерт ще й потрібен модифікований БІОС. Це робиться на рівні великих компаній, як це зроблено з 4090 48Гб, а не один ентузіаст щось зробив.
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
5080 АІ Едішн по 100к за карту.Fozie: ↑ 28.12.2025 13:18 если кто-то шарит что 5080 супер точно будут - отпишитесь пж, а то я уже заказал 5080, пока не доставили, мож надо передумать![]()
-
stoned
Member
- Откуда: Omicron Persei 420
Хіба Дядько Ляо не бере умовну двухсторонню дошку від 3090, котрих в його підвалі опісля ангарного майнінгу цілий склад?Artem_K: ↑ 28.12.2025 13:29Це проектується та виготовляється окрема плата
-
Artem_K
Member
- Откуда: Все складно
Якщо тільки за основу конструкції, бо там мають бути різні BGA, й по платах для 4090 видно, що вони свіжовиготовлені, а іноді ще й потребують невеликої доробки.stoned: ↑ 28.12.2025 13:36Хіба Дядько Ляо не бере умовну двухсторонню дошку від 3090, котрих в його підвалі опісля ангарного майнінгу цілий склад?
-
FarCry
Member
Більше зростання цін - Богу зростання цін!це може призвести до зростання цін на них
-
SKYJAKER
Member
- Откуда: м Камянське
Якби по нормальному 5080 вийшла на 24 гб зі 384 бітною шиною, то кетайцям би роботи небуло
-
starinfo
Member
хіба в 5060ті на 16 гб не 4 гб модулі?vsx: ↑ 28.12.2025 13:11 Где они взяли 4гб модули гддр7?
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Точно будут. Но потом.Fozie: ↑ 28.12.2025 13:18если кто-то шарит что 5080 супер точно будут - отпишитесь пж, а то я уже заказал 5080, пока не доставили, мож надо передумать
Відправлено через 8 хвилин 50 секунд:
Бутерброд, як і на 16-гігових 9060xt.starinfo: ↑ 28.12.2025 20:58 хіба в 5060ті на 16 гб не 4 гб модулі?
- спойлер
-

Навіщо, коли червоного конткурента немає, тож беруть і так?SKYJAKER: ↑ 28.12.2025 13:55Якби по нормальному 5080 вийшла на 24 гб зі 384 бітною шиною, то кетайцям би роботи небуло
-
Artem_K
Member
- Откуда: Все складно
8 штук по 2Гб, чому Хуанг і міркує призупинити виробництво.starinfo: ↑ 28.12.2025 20:58хіба в 5060ті на 16 гб не 4 гб модулі?
PS. Цікаво поступив Palit, який поставив пластиковий бекплейт, через що температура чотирьох верхніх чипів 80 градусів. Не критично, але з металевим у них 58-60.
-
yariksom
Member
Китайці дограються, зроблять самого розумного і великого робота, а він їм - 42 
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
То є КіТаЯсКі чутки. Але всьо можливо.
-
Nikoliasik_Zeus
Member
открыл источник,автор в видео утверждает что 5080 продаются по приемлимой цене и что из-за модифицированной(им что-ли?) 5080 до 32(турбо-версия) цена 5080 попросту улетит вверх.
уже не знают как повысить цены на видеокарты что ли?
уже не знают как повысить цены на видеокарты что ли?
-
Valera1976
Junior
Хтось відео дивився? 
-
daesz
Member
На білібілі немає ші-дабу, що там дивитись