Новости
Последние статьи и обзоры
Huawei планує почати продажі власних чипів для ШІ за межами Китаю
-
Scoffer
Member
ronemun
Ну і шо тоді тебе не влаштовує? Самий сильний шо казав Моісею в одній транзакції разом з заповіддю "не вбий"? Правильно, піти і вирізати Ханаан під нуль включно з жінками і дітьми, я ж правильно сюжет пам'ятаю?))
Ну і шо тоді тебе не влаштовує? Самий сильний шо казав Моісею в одній транзакції разом з заповіддю "не вбий"? Правильно, піти і вирізати Ханаан під нуль включно з жінками і дітьми, я ж правильно сюжет пам'ятаю?))
-
Vi
Member
- Откуда: Млечный Путь
KROOM
Да у китайцев собственные технологии опережают таковые у большинства стран мира. Времена тупого копирования давно прошли в их случае, но всё равно находятся люди, которые в 2025-ом упорно воспринимают мир сквозь призму уже неактуальных стереотипов.
Відправлено через 9 хвилин 41 секунду:
ronemun
Graveworm
Воспринимать реальность трезво и быть чьим то фанатом, это мягко говоря, не одно и то же.
От ваших заклинаний, что Китай немощен, реальность не поменяется и международный расклад сил тоже не изменится.
Китай взростил запад, но место в третьем ряду китайцев устраивать перестало - собственно, а кого бы нет, учитывая, что мудрые западные элиты перенесли все свои производственные мощности в КНР, подняв промышленность, науку и экономику стране третьего мира с полуторамиллиардным населением и традицией государственности в несколько тысяч лет?
Всё более, чем закономерно и именно это и есть закон вселенной, а не те глупости, которыми простаков накормила христианская религия вместе с иными философскими учениями: каждый в итоге получает своё и кто сильнее - тот прав. Иначе в нашем мире ничего не работает - нравится это кому то, или нет.
Да у китайцев собственные технологии опережают таковые у большинства стран мира. Времена тупого копирования давно прошли в их случае, но всё равно находятся люди, которые в 2025-ом упорно воспринимают мир сквозь призму уже неактуальных стереотипов.
Відправлено через 9 хвилин 41 секунду:
ronemun
Graveworm
Воспринимать реальность трезво и быть чьим то фанатом, это мягко говоря, не одно и то же.
От ваших заклинаний, что Китай немощен, реальность не поменяется и международный расклад сил тоже не изменится.
Китай взростил запад, но место в третьем ряду китайцев устраивать перестало - собственно, а кого бы нет, учитывая, что мудрые западные элиты перенесли все свои производственные мощности в КНР, подняв промышленность, науку и экономику стране третьего мира с полуторамиллиардным населением и традицией государственности в несколько тысяч лет?
Всё более, чем закономерно и именно это и есть закон вселенной, а не те глупости, которыми простаков накормила христианская религия вместе с иными философскими учениями: каждый в итоге получает своё и кто сильнее - тот прав. Иначе в нашем мире ничего не работает - нравится это кому то, или нет.
-
daesz
Member
ronemun
я тільки про те, що міряти викидами вуглекислого газу - неправильно, тому що ні США, ні Німеччина, ні Україна не користується технікою (чи сировиною/напівфабрикатами) виготовленими на їхній території в повному обсязі, від того і викидів вуглекислого газу у них нижча.
І говорячи про підтримку - я підтримую справедливе ціноутворення, якщо це означає підтримку Китаю всупереч іншим, то так тому і бути. Nanya/CXMT let go!
я тільки про те, що міряти викидами вуглекислого газу - неправильно, тому що ні США, ні Німеччина, ні Україна не користується технікою (чи сировиною/напівфабрикатами) виготовленими на їхній території в повному обсязі, від того і викидів вуглекислого газу у них нижча.
І говорячи про підтримку - я підтримую справедливе ціноутворення, якщо це означає підтримку Китаю всупереч іншим, то так тому і бути. Nanya/CXMT let go!
-
AntonyKandaurov
Member
- Откуда: Славетне місто Запоріжжя
І все було добре всім, приборкали нарешті комуняцький Китай, штампує нам все що треба і тут бац - друга зміна дядько Сі підминає під себе владу і бажає влаштувати свою маленьку пабєданосну війну. І щось весь світ мовчить, ну мовчіть
вчіть мандаринове нарєчіє 
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Сша так і зробили, з часів другої світової вони перебували весь світ під себе. Ви не по втили? Лише їхній ідіотизм створив їхніх ворогів і проблемиronemun: ↑ 27.12.2025 21:44 тоді самий сильний давним давно всіх переміг, і переробив Вселенну від себе, а
Відправлено через 3 хвилини 50 секунд:
Вчора був у Китаї.
1984 + цифровий концтабір
Ці чуваки закидають мясом без жодної рефлексії, та вони в музеї штавхаються і пхають один одного куди там нашому бидлу з ринку Барабашово в 90-ті.
-
ДядяСаша
Member
- Откуда: Киев
Просто оце посилання тут залишу, хто захоче ознайомиться.
-
nochnik89
Member
- Откуда: Планета Земля
Чел, у меня для тебя плохие новости. Кстати недавно на Марсе нашли органические соединения и пока неизвестно биогенной ли они природы. И Китай скорее всего первым туда прилетит чтобы забрать их на Землю для изучения. У остальных пока бюджета не хватает забрать их обратно. У роверов не настолько крутое оборудование чтобы определить. Европа пока занята кормлением мусульманских беженцев, русский космос попущен по полной программе чисто по своим имбицильным мозгам, а в Америке полным ходом ездят тцк за мигрантами и прочая лобуда. Благо они одумались и решили строить себе фабрики чипов и вкладываться в технологии. Китай шагнет очень далеко в перспективе 20лет+ .harito: ↑ 27.12.2025 16:19Китай - это не всегда качество. Всё что качественное сделанное в Китае - разработано не в Китае ,а в Европе или Америке . Ничего хорошего и качественного Китай ещё не разработал.
А по поводу технологий - то их все воруют если могут, ссср и западные страны прекрасно делили ученых фашистской Германии между собой чтобы они трудились на их правительства.
п.с. Вообще не фанат Китая, но отрицать факты - это жить в своем маня мирке, не смотря что творится вокруг.
-
Tiufin
Member
Навряд чи. Бо Китай саме зараз вже на піку своєї могутності, а після піку, як відомо - спад. Чому він саме зараз на піку? Бо вже вичерпав всі ресурси, завдяки яким відбувався розвиток:nochnik89: ↑ 28.12.2025 10:43Китай шагнет очень далеко в перспективе 20лет+ .
- західні гроші та технології скорочуються дуже швидкими темпами
- основні споживачі китайської продукції в світі почали закриватись від китайського експорту
- бідного населення, згодного працювати за їжу - вже немає. Трудові резерви вичерпані.
- впринципі приросту населення вже немає, т.к. відбувається швидке падіння народжуваності, і вже смертність перевищує народжуваність, а далі ці темпи будуть прискорюватись
- пастка середнього доходу, яка не вирішується при поточній політичній системі
- купа боргів та дисбалансів в економіці. Бо вони перетворили індикатор ВВП на ціль, якою треба маніпулювати (закон Гудхарда), в результаті всілякі міста-привиди, економічно неефективна інфраструктура та інші приклади перевиробництва (а криза перевиробництва- це найгірший різновид економічних криз). І навіть із таким підходом темпи зростання їхнього ВВП стрімко падають. Наприклад, по свіжим даним за 2025 рік темпи зростання Китаю приблизно такі ж самі, як в США.
До речі, Японії у 80х теж пророкували світове лідерство. І проблеми там були схожі.
Последний раз редактировалось Tiufin 28.12.2025 13:11, всего редактировалось 3 раза.
-
Graveworm
Member
- Откуда: in the woods somewhere
Tiufin
Туди їм і дорога
І чим швидше - тим краще
Туди їм і дорога
І чим швидше - тим краще
-
Shtopor
Member
- Откуда: Київ
Ви на забувайте, скільки китайців в провідних технічних вузах США. І куди після навчання вони імпортують свої знання, та практичні навички праці. І скільки потім Китай платить спеціалістам своїм і чужим щоб їх переманити до себе.
Тут санкції глобально не допоможуть. Відіграють роль національні особливості.
Тому що умовний Джон и Ребека мають четвірку с математики і не люблять хімію з фізикою. Хочуть створити автомайстерню/пекарню/перукарню як їхні батьки. І найняти робітників, щоб у самих був work life balance, вони могли ходити у спортзал, розвиватись творчо (може навіть блог створити) і при цьому мати норм грошей. Глобальні цілі держави їх не хвилюють.
Нам так погляди зрозумілі.
У китайців частіше (не завжди звісно) - навчання і робота і є частиною життя і ціллю. Вони добре вміють в точні науки, гроші вони більше пов'язують із технічними знаннями ніж з підприємництвом (маркетинг їх взагалі не дуже цікавить) звикають довго працювати на роботодавця і на державу.
Є такі як Хуанг - він вже американизований, але все одно є ризики його співпраці з Китаєм.
Тому маємо що маємо. Мусимо працювати над тим щоб наші діти отримали гарну освіту, а нє шопопало лиш би копійка була.
Тут санкції глобально не допоможуть. Відіграють роль національні особливості.
Тому що умовний Джон и Ребека мають четвірку с математики і не люблять хімію з фізикою. Хочуть створити автомайстерню/пекарню/перукарню як їхні батьки. І найняти робітників, щоб у самих був work life balance, вони могли ходити у спортзал, розвиватись творчо (може навіть блог створити) і при цьому мати норм грошей. Глобальні цілі держави їх не хвилюють.
Нам так погляди зрозумілі.
У китайців частіше (не завжди звісно) - навчання і робота і є частиною життя і ціллю. Вони добре вміють в точні науки, гроші вони більше пов'язують із технічними знаннями ніж з підприємництвом (маркетинг їх взагалі не дуже цікавить) звикають довго працювати на роботодавця і на державу.
Є такі як Хуанг - він вже американизований, але все одно є ризики його співпраці з Китаєм.
Тому маємо що маємо. Мусимо працювати над тим щоб наші діти отримали гарну освіту, а нє шопопало лиш би копійка була.
-
Cirax
Member
- Откуда: Киев
ronemun
Удивительно, да?
А какие должны быть выбросы, если в Китае половина мирового производства всего?
Стали больше половины в Китае.
Робототехника больше половины.
Продукты питания - четверть.
Мировой лидер в добыче и переработке стали, чугуна, цветные металы, уголь, машиностроение, оружие.
Лёгкая промышленность.
Да практически во всём, они мировой лидер по производству.
Удивительно, да?
А какие должны быть выбросы, если в Китае половина мирового производства всего?
Стали больше половины в Китае.
Робототехника больше половины.
Продукты питания - четверть.
Мировой лидер в добыче и переработке стали, чугуна, цветные металы, уголь, машиностроение, оружие.
Лёгкая промышленность.
Да практически во всём, они мировой лидер по производству.
-
Tiufin
Member
Ще один не дуже далекоглядний юзер. Ну тоді не жалійтеся на війну в Україні та всі її прєлєсті.daesz: ↑ 28.12.2025 04:38І говорячи про підтримку - я підтримую справедливе ціноутворення, якщо це означає підтримку Китаю всупереч іншим, то так тому і бути. Nanya/CXMT let go!
Ну і ще, на додачу - яке це справедливе ціноутворення, якщо в основі його - крадіжка чужих технологій? Ну і купа держ-субсидій різного роду та банальний демпінг із метою "вбити" конкурентів- на додачу.
-
Cirax
Member
- Откуда: Киев
А так все работают, и Украина в том числе.Tiufin: ↑ 28.12.2025 13:09Ще один не дуже далекоглядний юзер. Ну тоді не жалійтеся на війну в Україні та всі її прєлєсті.daesz: ↑ 28.12.2025 04:38І говорячи про підтримку - я підтримую справедливе ціноутворення, якщо це означає підтримку Китаю всупереч іншим, то так тому і бути. Nanya/CXMT let go!
Ну і ще, на додачу - яке це справедливе ціноутворення, якщо в основі його - крадіжка чужих технологій? Ну і купа держ-субсидій різного роду та банальний демпінг із метою "вбити" конкурентів- на додачу.
Монополия уничтожает мелких.
А ведь всё элементарно.
Не покупать китайское - делать своё.
Просто ведь?
-
Tiufin
Member
До чого тут приклад із монополіями? Справа як раз в протилежному- коли маленька (відносно) компанія, користуючись величезними субсидіями від держави, демпенгує ціни, за рахунок цього витісняє конкурентів, захоплює ринок, а потім вже ставить свої ціни, які хоче. І не треба кивати, що так всі роблять. У китайців в цьому свій масштаб та завзятість (люблять вони кардинально підходити до справи - взяти хоча б їхню культурну революцію, боротьбу із перенаселенням або нещодавно - із ковідом). Та така, що, наприклад, вони на своєму ж авторинку, між собою ж створили таку ситуацію, що має втручатись держава, щоб регулювати оці масштаби демпінгу, бо ситуація зайшла у кризову.Cirax: ↑ 28.12.2025 13:15А так все работают, и Украина в том числе.Tiufin: ↑ 28.12.2025 13:09
Ще один не дуже далекоглядний юзер. Ну тоді не жалійтеся на війну в Україні та всі її прєлєсті.
Ну і ще, на додачу - яке це справедливе ціноутворення, якщо в основі його - крадіжка чужих технологій? Ну і купа держ-субсидій різного роду та банальний демпінг із метою "вбити" конкурентів- на додачу.
Монополия уничтожает мелких.
А ведь всё элементарно.
Не покупать китайское - делать своё.
Просто ведь?
-
Scoffer
Member
Tiufin
Де ти знайшов маленькі компанії в китаї? Умовний бід випускає машин в штуках більше ніж форд, десь на рівні фольца, і ща стільки ж саік. А там таких контор ще вагон. Китай і бере массовим випуском. Європа теж могла б при своєму населенні в пів лярда, якби не страждала своїми лівацькими неосовковими ідеологіями.
Де ти знайшов маленькі компанії в китаї? Умовний бід випускає машин в штуках більше ніж форд, десь на рівні фольца, і ща стільки ж саік. А там таких контор ще вагон. Китай і бере массовим випуском. Європа теж могла б при своєму населенні в пів лярда, якби не страждала своїми лівацькими неосовковими ідеологіями.
-
Tiufin
Member
З авторинком - це лише один із прикладів. До того ж, там і крім БІДу купа виробників є, нових та відносно малих, але які теж у демпінг граються.Scoffer: ↑ 28.12.2025 14:23 Tiufin
Де ти знайшов маленькі компанії в китаї? Умовний бід випускає машин в штуках більше ніж форд, десь на рівні фольца, і ща стільки ж саік. А там таких контор ще вагон. Китай і бере массовим випуском. Європа теж могла б при своєму населенні в пів лярда, якби не страждала своїми лівацькими неосовковими ідеологіями.
-
daesz
Member
Ок; коли є тільки чорне та біле - життя, мабуть, дуже легкеTiufin: ↑ 28.12.2025 13:09 Ще один не дуже далекоглядний юзер. Ну тоді не жалійтеся на війну в Україні та всі її прєлєсті.
Ever heard the story of Darth Plagueis the Wise Robin Hood?Tiufin: ↑ 28.12.2025 13:09 Ну і ще, на додачу - яке це справедливе ціноутворення, якщо в основі його - крадіжка чужих технологій? Ну і купа держ-субсидій різного роду та банальний демпінг із метою "вбити" конкурентів- на додачу.
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Каца дивитеся?Tiufin: ↑ 28.12.2025 12:46Навряд чи. Бо Китай саме зараз вже на піку своєї могутності, а після піку, як відомо - спад. Чому він саме зараз на піку? Бо вже вичерпав всі ресурси, завдяки яким відбувався розвиток:nochnik89: ↑ 28.12.2025 10:43Китай шагнет очень далеко в перспективе 20лет+ .
- західні гроші та технології скорочуються дуже швидкими темпами
- основні споживачі китайської продукції в світі почали закриватись від китайського експорту
- бідного населення, згодного працювати за їжу - вже немає. Трудові резерви вичерпані.
- впринципі приросту населення вже немає, т.к. відбувається швидке падіння народжуваності, і вже смертність перевищує народжуваність, а далі ці темпи будуть прискорюватись
- пастка середнього доходу, яка не вирішується при поточній політичній системі
- купа боргів та дисбалансів в економіці. Бо вони перетворили індикатор ВВП на ціль, якою треба маніпулювати (закон Гудхарда), в результаті всілякі міста-привиди, економічно неефективна інфраструктура та інші приклади перевиробництва (а криза перевиробництва- це найгірший різновид економічних криз). І навіть із таким підходом темпи зростання їхнього ВВП стрімко падають. Наприклад, по свіжим даним за 2025 рік темпи зростання Китаю приблизно такі ж самі, як в США.
А давайте про інші фактори:
- хто володіє усіми рідкоземами?
- в кого найбільші в світі виробничі потужності?
- в кого найсучасніше військове дронобудування?
- хто здатний мобілізувати найбільшу армію світу?
- хто має абсолютне стеження за населенням 24/7/365?
-
VovaII
Member
БІД добудовує новий завод по випуску електричок і акумуляторних батарей. Площа заводу більша за площу Парижу.
Яка буде потужність того заводу, — ще не чув.
По Китаю вже їздять автобуси і вантажівки без кабіни, бо ними не люди керують.
Кажете відстала країна?
Яка буде потужність того заводу, — ще не чув.
По Китаю вже їздять автобуси і вантажівки без кабіни, бо ними не люди керують.
Кажете відстала країна?
-
AntonyKandaurov
Member
- Откуда: Славетне місто Запоріжжя
Не вистачало ще цього розумничка дивитись