Новости
Последние статьи и обзоры
Huawei планує почати продажі власних чипів для ШІ за межами Китаю
-
yariksom
Member
Предлагаю обсудить Huawei планує почати продажі власних чипів для ШІ за межами Китаю
Чип Ascend 950PR отримає 128 ГБ пам’яті з пропускною спроможністю 1,6 ТБ/с, а Ascend 950DT буде оснащений 144 ГБ пам’яті 4 ТБ/с. Максимальний обчислювальний потенціал самих чипів складе 1 і 2 PFLOPS.
Якщо це правда то я більш чим вражений.
Чип Ascend 950PR отримає 128 ГБ пам’яті з пропускною спроможністю 1,6 ТБ/с, а Ascend 950DT буде оснащений 144 ГБ пам’яті 4 ТБ/с. Максимальний обчислювальний потенціал самих чипів складе 1 і 2 PFLOPS.
Якщо це правда то я більш чим вражений.
-
Nehrk
Member
- Откуда: Louisville, KY
да и пофигу - это не edge клиенты и не телефоны + у них ядерок больше всего на планете. И это для интерфиренса а не трейнинга можно юзать так что чики брики и в дамке. Полный цикл производства в Китае это ниже цены + устойчивость к любым санкциям/тарифамПри цьому потрібно зазначити, що Huawei багато років перебуває під санкціями та обмежена виробничими можливостями місцевого виробника SMIC і техпроцесом 7 нм. … Тож енергоспоживання чипів Ascend явно не буде сильною стороною.
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Ще й туди залізуть і нагадять
-
Scoffer
Member
Вони і сонячних з вітровими цього року наставили більше ніж вся інша планета разом узята.Nehrk: ↑ 27.12.2025 12:20у них ядерок больше всего на планете
-
Tiufin
Member
Якщо вони і далі будуть залишатись на 7нм (а це дуже вірогідно, бо навіть ті 7нм насправді не їхні, а створені на станках асмл, які купили до санкцій, і які технічно не потягнуть більш тонкі техпроцесси при масовому виробництві) - то навряд в них вийде щось конкуренте, враховуючі, що вже вой по світу, що датацентрам потрібна купа електроенергії.
Поки це 5нм нвідіа vs 7нм хуавей - то ще якось можуть потягатись.
Але коли через пару років стане 2нм нвідіа vs 7нм хуавей, то дуже сумнівно.
Поки це 5нм нвідіа vs 7нм хуавей - то ще якось можуть потягатись.
Але коли через пару років стане 2нм нвідіа vs 7нм хуавей, то дуже сумнівно.
-
Inqizitor2022
Member
- Откуда: Харьков
Будет как с машинами, теперь могучая китайская промышленность при полной поддержке государства покажет АМД и Нвидии, что не долго музыка играла
-
Snikard
Member
Добавлю еще:Scoffer: ↑ 27.12.2025 12:27Вони і сонячних з вітровими цього року наставили більше ніж вся інша планета разом узята.Nehrk: ↑ 27.12.2025 12:20у них ядерок больше всего на планете
На сегодняшний день Китай является безусловным мировым лидером по производству солнечных панелей. На его долю приходится подавляющее большинство мировой продукции — порядка 80 % и более общего объёма выпуска панелей, при этом китайские компании также доминируют в производстве ключевых компонентов (кремния, пластин, ячеек) для солнечных модулей.
Так что и за пределами Китая почти все Китай
-
harito
Member
- Откуда: ХАРКІВ
Snikard: ↑ 27.12.2025 15:09Добавлю еще:Scoffer: ↑ 27.12.2025 12:27
Вони і сонячних з вітровими цього року наставили більше ніж вся інша планета разом узята.
На сегодняшний день Китай является безусловным мировым лидером по производству солнечных панелей. На его долю приходится подавляющее большинство мировой продукции — порядка 80 % и более общего объёма выпуска панелей, при этом китайские компании также доминируют в производстве ключевых компонентов (кремния, пластин, ячеек) для солнечных модулей.
Так что и за пределами Китая почти все Китай
Китай - это не всегда качество. Всё что качественное сделанное в Китае - разработано не в Китае ,а в Европе или Америке . Ничего хорошего и качественного Китай ещё не разработал. 99% - это краденные идеи и разработки . А всё то что есть именно китайской разработкой - продаётся только у нас в "Авроре " и на рынках .
-
Vi
Member
- Откуда: Млечный Путь
Да, да. Именно по-этому Китай уже стал вторым гео-политическим полюсом и второй экономикой в мире, что ничего не может и ни на что не способен.harito: ↑ 27.12.2025 16:19Snikard: ↑ 27.12.2025 15:09
Добавлю еще:
На сегодняшний день Китай является безусловным мировым лидером по производству солнечных панелей. На его долю приходится подавляющее большинство мировой продукции — порядка 80 % и более общего объёма выпуска панелей, при этом китайские компании также доминируют в производстве ключевых компонентов (кремния, пластин, ячеек) для солнечных модулей.
Так что и за пределами Китая почти все Китай
Китай - это не всегда качество. Всё что качественное сделанное в Китае - разработано не в Китае ,а в Европе или Америке . Ничего хорошего и качественного Китай ещё не разработал. 99% - это краденные идеи и разработки . А всё то что есть именно китайской разработкой - продаётся только у нас в "Авроре " и на рынках .
На календаре не девяностые и КНР уже далеко не те, что были 30-ть лет назад. Как, впрочем и Штаты. Только последние в ином смысле.
-
harito
Member
- Откуда: ХАРКІВ
Вы можете привести пример китайской разработки с нуля и где это применили в мире а не в китае . Про товары в "Авроре" уже все наслышаны . Про литьё стали мы уже знаем как они вышли на первое место в мире ,даже фильм сняли черно белый ,где сталь варили чуть ли не в каждом доме (как нефть в чечне), и про воробьёв тоже наслышаны..А вот больше я ничего не слышал ,может вы об этом и напишите здесь ?Vi: ↑ 27.12.2025 16:55Да, да. Именно по-этому Китай уже стал вторым гео-политическим полюсом и второй экономикой в мире, что ничего не может и ни на что не способен.harito: ↑ 27.12.2025 16:19
Китай - это не всегда качество. Всё что качественное сделанное в Китае - разработано не в Китае ,а в Европе или Америке . Ничего хорошего и качественного Китай ещё не разработал. 99% - это краденные идеи и разработки . А всё то что есть именно китайской разработкой - продаётся только у нас в "Авроре " и на рынках .
На календаре не девяностые и КНР уже далеко не те, что были 30-ть лет назад. Как, впрочем и Штаты. Только последние в ином смысле.
-
rizakrko
Member
harito
Китайці побудували свою космічну станцію, куди відправляють своїх тайконавтів на своїх ракетах. Але так, пластикові фігурки це вершина їх технологічних досягнень - і ніяк інакше.
Щодо сталі, яку ви згадали - Китай виготовляє більше сталі, ніж увесь решту світ.
Китайці побудували свою космічну станцію, куди відправляють своїх тайконавтів на своїх ракетах. Але так, пластикові фігурки це вершина їх технологічних досягнень - і ніяк інакше.
Щодо сталі, яку ви згадали - Китай виготовляє більше сталі, ніж увесь решту світ.
-
Vi
Member
- Откуда: Млечный Путь
Порох пойдёт?harito: ↑ 27.12.2025 17:40Вы можете привести пример китайской разработки с нуля и где это применили в мире а не в китае . Про товары в "Авроре" уже все наслышаны . Про литьё стали мы уже знаем как они вышли на первое место в мире ,даже фильм сняли черно белый ,где сталь варили чуть ли не в каждом доме (как нефть в чечне), и про воробьёв тоже наслышаны..А вот больше я ничего не слышал ,может вы об этом и напишите здесь ?Vi: ↑ 27.12.2025 16:55
Да, да. Именно по-этому Китай уже стал вторым гео-политическим полюсом и второй экономикой в мире, что ничего не может и ни на что не способен.
На календаре не девяностые и КНР уже далеко не те, что были 30-ть лет назад. Как, впрочем и Штаты. Только последние в ином смысле.А может есть супер - пупер какие то китайские учёные или куча китайских патентов ,которыми пользуются европейцы и америкосы ? Нигде не пишут о них . Почему ?
Гугл откройте и вбейте достижения КНР: там будет всё и про космонавтику и про про тяжёлую и про лёгкую промышленность и про энергетику: от традиционной, до атомной и собственных работ по термояду, про генные иследования и про патенты и про количество научных статей на китайском, что уже составляют больший процент, чем статьи на английском. Новость в конце концов прочтите - потрудитесь.
Что вам тут нужно доказывать, очевидное?
-
ronemun
Advanced Member
і толку - Китай викидує 32% всього вуглекислого газу планети, при 18% населення. Нехай собі електрики нароблять хоч до біса, чому через їх пиху і бажання влади над світом міліарди людей мають страждати через дику шкоду екосистемі. Баланс порушено дуже жорстко - відстань перекидування гігантських атмосферних мас вже сягає аж з Атлантичного океану у Вєтнам, тобто навіть Гімалаї незупиняють. Тим більша біда для Індії і т.п.%Scoffer: ↑ 27.12.2025 12:27Вони і сонячних з вітровими цього року наставили більше ніж вся інша планета разом узята.Nehrk: ↑ 27.12.2025 12:20у них ядерок больше всего на планете
Відправлено через 5 хвилин 46 секунд:
а їм і не тре меньше - вони знищать TSMC/Samsung і т.п.,Tiufin: ↑ 27.12.2025 12:49 Якщо вони і далі будуть залишатись на 7нм (а це дуже вірогідно, бо навіть ті 7нм насправді не їхні, а створені на станках асмл, які купили до санкцій, і які технічно не потягнуть більш тонкі техпроцесси при масовому виробництві) - то навряд в них вийде щось конкуренте, враховуючі, що вже вой по світу, що датацентрам потрібна купа електроенергії.
Поки це 5нм нвідіа vs 7нм хуавей - то ще якось можуть потягатись.
Але коли через пару років стане 2нм нвідіа vs 7нм хуавей, то дуже сумнівно.
Це видно по тому що відкрито відкинули вже готові в 10 раз потужніші чіпи Нвідії, і освоїли виробництво HBM/ddr5
Последний раз редактировалось ronemun 27.12.2025 21:30, всего редактировалось 1 раз.
-
daesz
Member
Дуже легко ви проігнорувати той факт, що більшість важкої промисловості світу таки знаходиться в Китаї і виробництво всієї домашньої і не тільки техніки також там.ronemun: ↑ 27.12.2025 21:22Китай викидує 32% всього вуглекислого газу планети, при 18% населення
Треба щоб Китай разом із виготовленими айфонами в коробку клав вуглекислий газ
-
Scoffer
Member
ronemun
В часи динозаврів вуглекислого газу в атмосфері було втричі більше ніж зараз. Нарощувати десятки тон м'яса динозаврам і рости стометровим деревам то не заважало. Проблема кліматоістерії в масштабах планети перебільшена. Ну доведеться переселити індусів в сибір, теж мені проблему знайшов.
В часи динозаврів вуглекислого газу в атмосфері було втричі більше ніж зараз. Нарощувати десятки тон м'яса динозаврам і рости стометровим деревам то не заважало. Проблема кліматоістерії в масштабах планети перебільшена. Ну доведеться переселити індусів в сибір, теж мені проблему знайшов.
-
KROOM
Member
- Откуда: Днепр
Vi
Из "очевидного"... стандартная китайская схема: ездим по выставкам по всему миру, заключаем контракты на эксклюзивные продажи в Китае с разработчиками новинок, лёгкий "reverse ingeniering", "самый честный в мире китайский суд" признаёт патент оригинального разработчика недействительным в Китае, начинаем производство и продажу аналога по демпинговой цене, оригинальный разработчик "пролетает"
-
ronemun
Advanced Member
daesz
Scoffer
ви забуваєте основний принцип Вселенної - все що бажаєш іншим отримаєш сам
Китай чітко показує що він піде саме силовим шляхом, ви підтримуєте це - отримаєте.
По суті навіть мовчазна згода (на злочин) це згода - і закони Всесвіту це приймають як згоду, аналогічно голосуванню на виборах.
І ви це отримаєте.
Scoffer
ви забуваєте основний принцип Вселенної - все що бажаєш іншим отримаєш сам
Китай чітко показує що він піде саме силовим шляхом, ви підтримуєте це - отримаєте.
По суті навіть мовчазна згода (на злочин) це згода - і закони Всесвіту це приймають як згоду, аналогічно голосуванню на виборах.
І ви це отримаєте.
-
Graveworm
Member
- Откуда: in the woods somewhere
Таке враження, що половина місцевих відверто топлять за чінгчонгів
-
Scoffer
Member
ronemun
Основний принцип всесвіту один - хто сильний, той і правий.
Основний принцип всесвіту один - хто сильний, той і правий.
-
ronemun
Advanced Member
Scoffer
тоді самий сильний давним давно всіх переміг, і переробив Вселенну від себе, а точніше зробив з нуля де він з самого початку є Бог, а все інше неможливе в принципі.
Це чиста логіка. Вже на науковому рівні прорахували ці всі речі, навіть про петлі часу є чітка математика - там все завжди сходиться до того що ті речі які замикаються на злі тупо самознищуються і все вертається назад, і далі не повторюється.
тоді самий сильний давним давно всіх переміг, і переробив Вселенну від себе, а точніше зробив з нуля де він з самого початку є Бог, а все інше неможливе в принципі.
Це чиста логіка. Вже на науковому рівні прорахували ці всі речі, навіть про петлі часу є чітка математика - там все завжди сходиться до того що ті речі які замикаються на злі тупо самознищуються і все вертається назад, і далі не повторюється.