7 днів прему колись закінчаться, танк з тобою залишиться
Мені з халявної коробки нічого хорошого не випало
с командой красныхdestructX: ↑ 12.12.2025 13:26Нехай дадуть войс-чат
а шо там броні багато колись було?rage11: ↑ 12.12.2025 16:24ис7 пробили в лоб башни т110 е4
Та наче не мало. 270 начебто, але голдою е4 може взяти.Grava: ↑ 12.12.2025 17:37а шо там броні багато колись було?rage11: ↑ 12.12.2025 16:24ис7 пробили в лоб башни т110 е4![]()
Ну не зовсім вже й так погано. То була голда. Ти пограй на інших ТТ і побачиш як можна мишу в лоб башти, е5 в відро, купу інших просто в нлд накидувать. ББшками.rage11: ↑ 12.12.2025 17:53 Grava это бред, зачем тогда вообще нужны тт, если в ответ за 100м ты можешь только два раза промазать в землю.
Ви для себе вибрали, що головне перемога. Я кайфую від процесу: попав гарно - молодець, класно ромбонув - теж красуньчик). Недавно на Маусі програв бо в команді Хевік 57 та товста бабаху настріляли на Руінберзі 0, можливо АФК. Але бій кайфовий був, натанкував під 5к, настріляв більше 4к. І все одно що програли.Shade: ↑ 12.12.2025 14:35 Незрозуміло що за розслабляння в своїх постійних зливах у грі зі змагальницькою складовою. Як слушно зауважили вище, існує мільйон інших ігор (та й загалом іншого контенту), де можна справді розслабитися, відключивши голову. Мені, до прикладу, перегляд якогось фільму, серіалу, чи прослуховування музики в цьому в рази краще допомагають.
І я не кажу, що всі прям зобов'язані вилізти зі шкіри в бою, але дехто, складається таке враження, навпаки вилазить зі шкіри аби підставити команду, і злити катку.
не уверен, помоему даже не голда.Pathfinder: ↑ 12.12.2025 18:00То була голда
Взагалі не знаю як грати на тому лайні. Наче не зовсім рак, але на 8лвл більше средуха напевно (((Bender911: ↑ 12.12.2025 18:23Недавно на Маусі програв
Є така секретна штука, як ромбування. Нікому не кажиSanьka: ↑ 12.12.2025 19:28Взагалі не знаю як грати на тому лайні. Наче не зовсім рак, але на 8лвл більше средуха напевно (((Bender911: ↑ 12.12.2025 18:23Недавно на Маусі програв
Воно тупо картонне. Е100 аналогічно. Хоча у е100 більше альфа і менше треба висовуватись всмоктувати дамаг своєю картонною баштою-сараєм.
Ага, в банані на ХуммельздихуBender911: ↑ 12.12.2025 20:11Є така секретна штука, як ромбування.
Немає і не може бути тут змагальної складової. Неможливо на десять хвилин об'єднати в команду 15 рандомів, проти таких само 15ти рандомів. І камон ми говоримо про тупий дезматч.Shade: ↑ 12.12.2025 14:35у грі зі змагальницькою складовою.
Вони лізуть зі шкіри закрити власні таски. Або ризикують "на прокатить" - 9 боїв зіллють, на десятий таки "прокатить" і людина кайфоне.Shade: ↑ 12.12.2025 14:35навпаки вилазить зі шкіри аби підставити команду,
Дуже файно відчувати себе учасником процесу, коли в тебе на танчику 40% перемог. ОТ прям кайффф.Bender911: ↑ 12.12.2025 18:23 Ви для себе вибрали, що головне перемога. Я кайфую від процесу: попав гарно - молодець, класно ромбонув - теж красуньчик).
Скільки загальна кількість боїв у вас на баті та чарфутурі? Може ви ще не розібрались як на таких грати. У мене на футурі навіть 2 відмітки, хоч я такий собі ігрок, але він дуже комфортний для мене.Pathfinder: ↑ 12.12.2025 22:41Дуже файно відчувати себе учасником процесу, коли в тебе на танчику 40% перемог. ОТ прям кайффф.Bender911: ↑ 12.12.2025 18:23 Ви для себе вибрали, що головне перемога. Я кайфую від процесу: попав гарно - молодець, класно ромбонув - теж красуньчик).
Є бат з 50 боїв і 58% перемог, і є чарфутур на якому за 10 боїв 40%.При чому орстанні 6 це тупо зливи. Такий прям кайф ловив, ууу.
2 дуже схожих танчика, на 9ці нафіть рівень боїв меньший, а по факту десь зпрацювавла кнопочка нагнуть юзера бо не донатить.

ні, він абсолютно не живе і поганий барабан. це не фошBender911: ↑ 12.12.2025 23:46але він дуже комфортний для мене.
Ну нічосі який ти вумний.Bender911: ↑ 12.12.2025 20:11Є така секретна штука, як ромбування. Нікому не кажи
+1, теж не зрозумів той барабан (((Hotspur: ↑ 12.12.2025 23:50ні, він абсолютно не живе і поганий барабан. це не фош
Написав же. В мене до танчика претензій нема, я отримав +- те на що розраховував. В мене є претензії до тупої картоплі через якись кривий угнітач. Тупо по деяких танках, шоб ти не робив, ПП буде на рівні пиваса. Є такі танчики в мене, на яких стата як на тих шо 53-55, а вних 45-47.Bender911: ↑ 12.12.2025 23:46
Скільки загальна кількість боїв у вас на баті та чарфутурі? Може ви ще не розібрались як на таких грати. У мене на футурі навіть 2 відмітки, хоч я такий собі ігрок, але він дуже комфортний для мене.
Це СТ за глави. Char Futur 4 Барабанна СТшка на рівні 9ки недобата.Hotspur: ↑ 12.12.2025 23:50ні, він абсолютно не живе і поганий барабан. це не фошBender911: ↑ 12.12.2025 23:46але він дуже комфортний для мене.