World of Tanks (часть 4)

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Ответить
Автор
Сообщение
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

Qwerty1987: 02.12.2025 20:21Просто нужно видеокарту поменять на старую серию, 50 ртх слишком круто для танков
Ну тут як сказати, мій попередній пк пішов малому і я сидів на вбудованій, вибирав вк аж тут нагрянув Вот 2.0, я вже дозрів на rx 9060 xt від Asus Tuf за 24к :insane: але вони пропали з продажі і треба було чекати, взяв б/в Tuf rx6800, по тестам глянув вона переважно краща за 9060 хт ще й часто суттєво по 0.1-1% подій., і о диво, в танках пропали просадки на -20-30 кадрів з 165 (всінк) при великій кількості техніки в кадрі які були до цього, я завжди грішив на цп але виявилось, що це через ВК :eek: Не факт, що на 9060 я не мав би цих дропів :-/
Alanis
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славянск

Сообщение

Pathfinder
+1 гілку можна взяти до листопада 26
Хитрый план, сам так хотел сделать, но "Заслуженная награда будет доступна до ноября 2026 года, но ветку техники можно будет получить только с 3 декабря и до выхода обновления 2.1.1 в середине января. "
KPAH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

lewerlin: 02.12.2025 20:48
KPAH: 02.12.2025 17:48Ну а позиция удобная
Це чистий особистий досвід. Роботу мережі розуміють одиниці, трішки більше купують хороші роутери(не значить дорогі) і грамотно обирають провайдера(а не ціна/заявлена швидкість).
В мої практиці, купа людей, котрі позбувались проблем з пінгом(мова про взагалі, а не одних ВГ), поставивши замість ТП-лінка щось людське(навіть без твікання). Чи злізали з воля-кабелю, чи провайдер нарешті оновив їм свіч, або власний концентратор, або зовнішній канал, або в комбінації.
Якість мережі, для онлайн ігор, критична. І дві критичні складові маршруту, локалка і пров, на боці юзера. Найчастіша проблема - дешман роутер.

Отправлено спустя 1 минуту 24 секунды:
Про загажену вінду взагалі мовчу.
Так никто не говорил про проблемы с пингом и тем более роутер, проблема фризов по кадрам, даже напрямую кабелем не помогало никак. Просто с настройками седевого адаптера вместо 20 кадров стало 30, оно все равно работает плохо, но это хотя бы играбельно уже.
Qwerty1987
Member
Откуда: Одеса

Сообщение

Ну так новая ветка(сша ст с автопушками) начинается с 7 лвл т-20, я уже потихоньку опыт коплю, завтра возьму ветку китай пт и буду опыт на 11 копить : )
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

Alanis
Potato таке potato :facepalm:
Alanis
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славянск

Сообщение

Pathfinder
Давно вже помітив, що нові гілки більше ніж рік знижок не отримують, а в трейд-ін новинки теж беруть із річною витримкою.
анти__бот
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

Панове а який з 11го рівня вартий уваги?
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

ТТ амерів непоганий, алеж знову відро на башні в яке кожний притомний цілить...
Проти чого грав, наче непоганий Ташенратте.... КР1 стандартні вразливості як для совка.
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

анти__бот: 03.12.2025 16:44Панове а який з 11го рівня вартий уваги?
Щурячка і китаєць.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

анти__бот: 03.12.2025 16:44 Панове а який з 11го рівня вартий уваги?
амер і китаєць
destructX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

анти__бот: 03.12.2025 16:44 Панове а який з 11го рівня вартий уваги?
топ1 - маус
топ2 - кр1
топ3 - т803
топ4 - базік
топ5 - хакер
всі інші - сміття
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

Ця штука примудряється ловити в лоб фулочки бабахи. Не питайте куди, я не ВГ. Воно просто влітає.
destructX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

lewerlin: 03.12.2025 18:45
Ця штука примудряється ловити в лоб фулочки бабахи. Не питайте куди, я не ВГ. Воно просто влітає.
ну цей рандом не відміняє його інші плюси) можна було б замінити місцями з базіком, але пушки у китайців дуже не комфортні :weep:
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

destructX: 03.12.2025 19:06ну цей рандом не відміняє його інші плюси) можна було б замінити місцями з базіком, але пушки у китайців дуже не комфортні
китаєць топ 1
destructX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Hotspur: 03.12.2025 19:12
destructX: 03.12.2025 19:06ну цей рандом не відміняє його інші плюси) можна було б замінити місцями з базіком, але пушки у китайців дуже не комфортні
китаєць топ 1
ну, я не згоден але кому як) от щодо механіки, то в нього одна з найкращих це точно :up:
mycolaevich
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

А що такого у китайця що всім так подобається? Крім форсажу. Бо десятка це просто :puke: з його командирками і тим патиком що в інших називається гарматою.
Я під Х5 відкрив п'ять, ось що скажу:
СТРВ - трохи ліпша по ттх за 10, але не живе взагалі, режим доту юзлесс.
Леопард - тут явно трохи з похміллям його балансували, ДУЖЕ сильно крива гармата як для такої машини, 10лвл набагато приємніший.
КР-1 - дефолтний радянський тяж, якщо інші подобаються то можна брати.
Т803 - класна машина, особливо якщо грати відносно агресивно - механіка помагає і сильно розганяє дпм.
432У - можливо трішки слабуватий для 11рівня, але мені сподобався, механіка цікава і набагато актуальніша ніж може здатись на перший погляд.
Qwerty1987
Member
Откуда: Одеса

Сообщение

Учитывая что леопарда, 432у, шакала, стрв, гриля 11 будут апать в январе то можно что из них потихоньку качать если игра на тт не нравится)
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Покатав на прем 9. ну жити можна. тигромиш норм))))
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

destructX: 03.12.2025 19:06
lewerlin: 03.12.2025 18:45
Ця штука примудряється ловити в лоб фулочки бабахи. Не питайте куди, я не ВГ. Воно просто влітає.
ну цей рандом не відміняє його інші плюси) можна було б замінити місцями з базіком, але пушки у китайців дуже не комфортні :weep:
Це не рандом.
Там ВЛД і НЛД під ходовими кутами 230-235 мм. Бабаха вище за КР, відповідно кут нахилу ВЛД буде меньше. Звідси фулдамаг.
Shade
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

А по німецькій 11-тій ЛТшці є шо кому сказати? Бо вагаюся шо брати - чи її, чи краще якогось Мауса..
Последний раз редактировалось Shade 03.12.2025 21:37, всего редактировалось 1 раз.
Ответить