А до чого всі ці модні назви технологій? В Steam основна маса китайці з дешевими відеокартами, але зато NVIDIAalexeygalas: ↑ 02.12.2025 15:21Точно. Не через CUDA, Nvenc, Optix та інші передові технології. Через статусність. На золотих ланцюгах на шиї носять, як репери годинники гігантські в 90хitem2: ↑ 02.12.2025 15:08китайці дуже полюбляють статусні речі (в тому числі NVidia)![]()
Яка користь від CUDA для середньостатистичного китайця з RTX 1660Ti?



