Поки ви думали, людина над вашим першим повідомленням взяла 4К 32" олед за 30к, шкода що вже розібрали
Новости
Последние статьи и обзоры
Выбор монитора
-
Gold_Star
Member
oversteve
Поки ви думали, людина над вашим першим повідомленням взяла 4К 32" олед за 30к, шкода що вже розібрали
Поки ви думали, людина над вашим першим повідомленням взяла 4К 32" олед за 30к, шкода що вже розібрали
-
Ektalion
Member
З них лише МСІ міні-лед.oversteve: ↑ 29.11.2025 17:50 ті, що я перелічив 17к, 20к і 24к відповідно, а білий 4к то десь 40к+-
-
oversteve
Member
- Откуда: Ukraine
бачив, то розетка ЕУ, доставка містм без можливості перевірити і відповідно можливим попандосом на 150 баксів так собі варіантGold_Star: ↑ 29.11.2025 17:52 oversteve
Поки ви думали, людина над вашим першим повідомленням взяла 4К 32" олед за 30к, шкода що вже розібрали![]()
Відправлено через 2 хвилини 14 секунд:
так, я знаю, просто цікаво було відгуки місцевих звичайний вс міні-лед бо загалом є неоднозначні відгуки, і думав, що можливо хтось вже щось подібне вибирав-тестувавEktalion: ↑ 29.11.2025 17:54З них лише МСІ міні-лед.oversteve: ↑ 29.11.2025 17:50 ті, що я перелічив 17к, 20к і 24к відповідно, а білий 4к то десь 40к+-
-
Abracadabra
Member
- Откуда: Вінницька губернія
Доброго часу й мирного неба, підкажіть хто користувався чи бачив як враження від 2к на 24" пощупати нема де в основному 27 або 24 фуллхд
-
Avenger80
Member
- Откуда: Харьков
Abracadabra
А зачем? Это ж так мелко всё будет, если и на 27 дюймов мелковато 2k.
А зачем? Это ж так мелко всё будет, если и на 27 дюймов мелковато 2k.
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Ну да, придумать себе гемор, чтоб потом помучаться и поставить увеличение масштаба на 125%Avenger80: ↑ 30.11.2025 19:23А зачем? Это ж так мелко всё будет, если и на 27 дюймов мелковато 2k
-
Abracadabra
Member
- Откуда: Вінницька губернія
Radio Bay
я на 24 фулхд ставлю маштаб 150%
від монітора 110-120см сиджу 
я на 24 фулхд ставлю маштаб 150%
-
Avenger80
Member
- Откуда: Харьков
Radio Bay
Не, ну честно, у меня какие-то двоякие чувства от 2k 27 дюймов по сравнение с 24 дюймами FHD, понятно, что привыкнуть нужно, он у сына, но когда сажусь за него - площадь кажется большой, а буквы и значки мелкие - какой-то диссонанс. Это на 100%, а если делаешь масштабирование, то кажется, что лучше всё-таки 100%, в общем какая-то борьба восприятий идёт. А что такое на 24 дюймах - 2k - это микроскоп нужен или как при 100%? А если включать масштабирование, то смысл? Пиксель меньше?
Отправлено спустя 2 минуты :
Не, ну честно, у меня какие-то двоякие чувства от 2k 27 дюймов по сравнение с 24 дюймами FHD, понятно, что привыкнуть нужно, он у сына, но когда сажусь за него - площадь кажется большой, а буквы и значки мелкие - какой-то диссонанс. Это на 100%, а если делаешь масштабирование, то кажется, что лучше всё-таки 100%, в общем какая-то борьба восприятий идёт. А что такое на 24 дюймах - 2k - это микроскоп нужен или как при 100%? А если включать масштабирование, то смысл? Пиксель меньше?
Отправлено спустя 2 минуты :
Тогда и величина пикселя отпадает... Так для чего 24 дюйма и 2k?
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Да я о том жеAvenger80: ↑ 30.11.2025 19:50А что такое на 24 дюймах - 2k - это микроскоп нужен или как при 100%? А если включать масштабирование, то смысл? Пиксель меньше?
У моего 27" 2К, аналогично, вынос глаз, но ему норм.Avenger80: ↑ 30.11.2025 19:50он у сына, но когда сажусь за него - площадь кажется большой, а буквы и значки мелкие - какой-то диссонанс
-
Giseler
Junior
Пару місяців в муках вибору монітору.
Почитую тему, але від цього не стало простіше визначитись.
Приглядаюсь до Xiaomi Mini LED G Pro 27i.
Трішки дорожче морального бар'єру по ціні, але можу переступити.
Що скажете, шановні?
Чи за ці кошти можна щось доречніше придбати?
Почитую тему, але від цього не стало простіше визначитись.
Приглядаюсь до Xiaomi Mini LED G Pro 27i.
Трішки дорожче морального бар'єру по ціні, але можу переступити.
Що скажете, шановні?
Чи за ці кошти можна щось доречніше придбати?
-
FirstTDM
Member
- Откуда: Киев
Я видел такое на Dell P2423DE - это только для спецов с орлиным зрением чертить что-то в кадах... для обычных людей слишком мелко...Abracadabra: ↑ 30.11.2025 18:59хто користувався чи бачив як враження від 2к на 24"
Внимательнее читайте... сто раз обсуждали поделки типа ксяоми... надоело уже...Giseler: ↑ 30.11.2025 20:51Пару місяців... Почитую тему... Приглядаюсь до Xiaomi Mini LED G Pro 27i.
-
Gold_Star
Member
Giseler
Dell U2724D
Dell U2724D
-
Свегер
Member
- Откуда: Україна
Abracadabra
Avenger80
Чим менший піксель, тим більша чіткість зображення. Цим все й пояснюється. Тому, на 24 в 2K(QHD) картинка однозначно буде виглядати краще.
З приводу масштабування, то з цього приводу виникає декілька моментів - комусь воно нормально підходить, а комусь ні. Одною з основних проблем при масштабуванні, яку я зустрічав у відгуках, це було погіршення чіткості шрифтів при масштабуванні. В основному таке помічали на 27@2K(QHD), і вирішувалася ця проблема в основному підбором більш правильного процентного відношення масштабування (наприклад - в кого погіршувалося зображення на 125%, то можна спробувати поставити 124%, чи щось подібне)
Щодо 24@2K(QHD), то в такому варіанті щільність пікселів буде ~123(PPI) в порівнянні з 27@2K(QHD) де 109(PPI), і тому погіршення відображення при масштабуванні, скоріше за все, взагалі не буде помітно.
Avenger80
Чим менший піксель, тим більша чіткість зображення. Цим все й пояснюється. Тому, на 24 в 2K(QHD) картинка однозначно буде виглядати краще.
З приводу масштабування, то з цього приводу виникає декілька моментів - комусь воно нормально підходить, а комусь ні. Одною з основних проблем при масштабуванні, яку я зустрічав у відгуках, це було погіршення чіткості шрифтів при масштабуванні. В основному таке помічали на 27@2K(QHD), і вирішувалася ця проблема в основному підбором більш правильного процентного відношення масштабування (наприклад - в кого погіршувалося зображення на 125%, то можна спробувати поставити 124%, чи щось подібне)
Щодо 24@2K(QHD), то в такому варіанті щільність пікселів буде ~123(PPI) в порівнянні з 27@2K(QHD) де 109(PPI), і тому погіршення відображення при масштабуванні, скоріше за все, взагалі не буде помітно.
-
Gold_Star
Member
На відстані метру від монітору це буде помітно?Свегер: ↑ 30.11.2025 21:41Чим менший піксель, тим більша чіткість зображення. Цим все й пояснюється. Тому, на 24 в 2K(QHD) картинка однозначно буде виглядати краще.
-
FirstTDM
Member
- Откуда: Киев
Свегер
з 27@2K(QHD) де 109(PPI)
24@2K(QHD), то в такому варіанті щільність пікселів буде ~123(PPI)
Всё это логично и правильно, только вот особенности человеческого зрения не позволяют большинству сотрудников работать на 24@2K(QHD), поэтому для работы лучше взять 32" 4К с 138ppi - тут и глазам комфортно, и картинка отличная.
з 27@2K(QHD) де 109(PPI)
24@2K(QHD), то в такому варіанті щільність пікселів буде ~123(PPI)
Всё это логично и правильно, только вот особенности человеческого зрения не позволяют большинству сотрудников работать на 24@2K(QHD), поэтому для работы лучше взять 32" 4К с 138ppi - тут и глазам комфортно, и картинка отличная.
-
Свегер
Member
- Откуда: Україна
Якщо хочете спробувати/подивитися, що більш-менш, собою являє HDR - то, цей mini Led, один із найдешевших варіантів для цього. Також, в ньому присутній баг з відображенням червоного відтінку у всіх профілях крім нативного (виправляється перемиканням режимів, чи чимось подібним, точно не пам'ятаю)Giseler: ↑ 30.11.2025 20:51 Пару місяців в муках вибору монітору.
Почитую тему, але від цього не стало простіше визначитись.
Приглядаюсь до Xiaomi Mini LED G Pro 27i.
Трішки дорожче морального бар'єру по ціні, але можу переступити.
Що скажете, шановні?
Чи за ці кошти можна щось доречніше придбати?
З приводу якості/надійності, він звісно поступається запропонованому Dell U2724D, але вирішувати вам.
Відправлено через 11 хвилин 53 секунди:
Все звісно залежить від зору, але, як ви вірно підмітили, відстань це покращення буде дещо нівелювати. Хоча, помітно покращення всеодно буде...Gold_Star: ↑ 30.11.2025 21:43На відстані метру від монітору це буде помітно?Свегер: ↑ 30.11.2025 21:41Чим менший піксель, тим більша чіткість зображення. Цим все й пояснюється. Тому, на 24 в 2K(QHD) картинка однозначно буде виглядати краще.
-
SergN
Member
- Откуда: Kyiv
Це щоб величезні пікселі не бачити?Abracadabra: ↑ 30.11.2025 19:47 Radio Bay
я на 24 фулхд ставлю маштаб 150%від монітора 110-120см сиджу
![]()
Перехід на 2к, а краще 4к врятує, але краще себе порадувати одночасно збільшенням діагоналі.
-
Ektalion
Member
ІПС монітор без HDR, кутова підсвітка(КАРЛ), за 17+к грн. Це дуже поганий жартGold_Star: ↑ 30.11.2025 21:29 Dell U2724D
-
FirstTDM
Member
- Откуда: Киев
Да. Так и есть. Это лучший 27" монитор для работы - качество картинки и изготовления на высоте. И поиграть на нём хорошо.Ektalion: ↑ 30.11.2025 22:16ІПС монітор без HDR, кутова підсвітка, за 17+к грн.
Поспрашивайте - тут уже есть владельцы такого монитора...
Последний раз редактировалось FirstTDM 30.11.2025 22:22, всего редактировалось 1 раз.
-
l-m
Member
Ось є непоганий калькулятор - http://tools.rodrigopolo.com/display_calc/Gold_Star: ↑ 30.11.2025 21:43На відстані метру від монітору це буде помітно?Свегер: ↑ 30.11.2025 21:41Чим менший піксель, тим більша чіткість зображення. Цим все й пояснюється. Тому, на 24 в 2K(QHD) картинка однозначно буде виглядати краще.
Для 24" QHD він каже що якість буде чудовою з 28.09” (71 см та далі).
Для 27" QHD - 31.60” (80 см чи далі).
Отже, зі 100 см для більшості не буде різниці між 24" чи 27". Але чи всі так далеко сидять? Особисто я — ні, та з 70 см вже буде різниця.