Перевірені люди (2024-2026)

Отзывы о сделках в Барахолке. Хорошие и плохие
Ответить
Автор
Сообщение
Rosberg
Member
Аватара пользователя
Откуда: Файне місто Тернопіль

Сообщение

Придбав передоплатою процесор та пам'ять у Dubass Усе як домовлялись, рекомендую до співпраці!
sfinks
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

Співпрацював з bullik01 Рекомендую :up:
Dubass
Member
Аватара пользователя
Откуда: ХАРЬКОВ

Сообщение

Rosberg: 28.11.2025 19:18 Придбав передоплатою процесор та пам'ять у Dubass Усе як домовлялись, рекомендую до співпраці!
Також рекомендую до співпраці Rosberg
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

Купляв у Buldozer. ноутбук все ок :super:
Djek93
Junior

Сообщение

Купив у OldSpice7789 озу ддр4 , все топ, продавець відповідальний, рекомендую.
Voa
Junior
Аватара пользователя
Откуда: ЛЬВІВ

Сообщение

Придбав передоплатою у Dubass проц Ryzen 7 7700 і охолодження DeepCool Ag400 v5. Усе як домовлялись, приїхало все ціле і неушкоджене, рекомендую до співпраці!
Barbarian2009
Junior

Сообщение

Купував жорсткі диски у gogixai7 по повній передоплаті. Швидко відправив та гарно запакував. Тільки позитивні емоції від співпраці. Рекомендую як відповідального та доброчесного продавця :super:
vankalight
Member
Откуда: Київ Кам'янське

Сообщение

7mindfields: 18.11.2025 23:07 Продав vankalight sodimm kingston fury ddr4 3200cl20 1x16gb по повній передплаті, рекомендую до співпраці :beer:
рекомендую 7mindfields до співпраці як відповідального продавця :up:
darkfish
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

рекомендую до співпраці setmyfloor
Nikola40
Junior

Сообщение

Покупал по полной предоплате у "BusteMix" блок питания ,все прошло отлично и быстро! Спасибо продавцу и Рекомендую к сотрудничеству!
BusteMix
Junior

Сообщение

Продал блок питания Nikola40 все прошло хорошо, забрал быстро, как и договорились. Рекомендую в сотрудничестве!
Dubass
Member
Аватара пользователя
Откуда: ХАРЬКОВ

Сообщение

Також можу рекомендувати до співпраці Voa
stdem777
Member
Аватара пользователя
Откуда: DP UA

Сообщение

Покупал у BusteMix неисправные блоки питания по полной предоплате. Все на 100% соответствует описанию и фото, к отправке и упаковке тоже никаких вопросов. Строго рекомендую к сотрудничеству. Было приятно иметь дело, надеюсь не в последний раз)
Mityay
Junior

Сообщение

Купляв у ScerRial ссд під час особистої зустрічі.
Все пройшло ідеально 10/10
Рекомендую до співпраці :super: :shuffle:
spy950
Junior
Откуда: Кривой Рог

Сообщение

Купил материнку у stilet по полной предоплате, все отлично
Pavel Lesunov
Member
Откуда: Днепр

Сообщение

продав карту пану Rosberg. все пройшло за домовленностями!
рекомендую до співпаці :super: :up:
BusteMix
Junior

Сообщение

Продал stdem777 блоки питания под восстановление, прошло все хорошо, как и договорились, забрал быстро, приятный и адекватный человек. Рекомендую к сотрудничеству!
luxotrics
Junior

Сообщение

Купил у gogixai7 HP ProDesk 600 G4 Desktop Mini PC 8500T по предоплате :up:
riddick199
Junior

Сообщение

Співпрацював з KrestonosecUA - продав процесор 7800x3d. Про все домовились, угода пройшла супер вдало.

Раджу до співпраці :super:
KrestonosecUA
Junior

Сообщение

Купив у riddick199 процесор ryzen 7800x3d. Все по домовленості, можна було зробити оплату як кому зручно - зробив по передплаті, тому можна повністю продавцю довіряти. Дуже гарна ціна і якість товару. Ще дуже вдячний продавцю за консультації по іншим запчастинам

Раджу riddick199 до співпраці!) :up: B-)
Ответить