Перевірені люди (2024-2026)

Отзывы о сделках в Барахолке. Хорошие и плохие
Ответить
Автор
Сообщение
Vasyanya1
Member

Сообщение

Coftantin придбав у мене SSD при зустрічі. Перевірили у нього. Все пройшло на найвищому рівні. Рекомендую до співпраці!
lividum
Member
Аватара пользователя
Откуда: Deutschland

Сообщение

Покупал у олег Л по предоплате материнку и оперативку. Пошел навстречу, сделал скидку. Железо рабочее, вопросов нет. Рекомендую к сотрудничеству.
Nick_Executer
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

KenBlockUA
Покупал у камрада не единожды железки - все четко, приятнейший человек
KLKRUS
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Рекомендую до співпраці ksv1202 :super:
rgb2008
Member
Аватара пользователя
Откуда: Винницкая обл.

Сообщение

Працював з камрадом Sanchoua-все пройшло відмінно,рекомендую! :up: :super:
Coftantin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернигов

Сообщение

Покупал SSD у Vasyanya1 по месту.
Покупал оперативку у offece-trader по полной предоплате.

Всё отлично, рекомендую :super:
B3ACOC
Junior

Сообщение

Купував оперативку у Spleen - все пройшло добре, рекомендую до співпраці
Alexander Lutzow
Junior

Сообщение

Приобрел у _tekken_ робот-пылесос Roborock Q7 Max +. Продавец очень приятный и терпеливый человек, ответил на все вопросы. Рекомендую.
Rosberg
Member
Аватара пользователя
Откуда: Файне місто Тернопіль

Сообщение

Дякую KenBlockUA Завжди приємно мати справу!
shad_1985
Member
Откуда: Одеса

Сообщение

Придбав у Buldozer. комплект на базі AMD 7950X3D за 32к по повної передплаті, відправив швидко, запаковано якісно, через тиждень було виявлено що проц мав певні проблеми які просто так не знати, нащо Buldozer. пішов на зустріч та замінив проц на другій. За що йому неімовірна подяка.
_tekken_
Junior
Откуда: Киев

Сообщение

В свою очередь рекомендую Alexander Lutzow как ответственного покупателя. Было приятно иметь дело.
Yukon
Member
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Рекомендую Feels як надійного і відповідального покупця.
yurii1k
Junior

Сообщение

Брав БЖ у infinity, рекомендую до співпраці, по повній предоплаті, відправив швидко, товар відповідає опису.
infinity
Junior
Откуда: Izyum

Сообщение

Мав справу з yurii1k по повній передоплаті. Все пройшло швидко і чітко. Рекомендую як порядного покупця.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Продав vankalight sodimm kingston fury ddr4 3200cl20 1x16gb по повній передплаті, рекомендую до співпраці :beer:
iSafArt
Junior
Откуда: Киев

Сообщение

Придбав у InVaDeRua карту 4080 по повній передоплаті. Стан чудовий, як і обіцяв. Відправив швидко, дуже гарно і надійно запаковано.
олег Л
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Первая СТОЛИЦА

Сообщение

Рекомендую Sharkoff к сотрудничеству! Надежный Человек :super: :super: :super:
tinkz
Junior

Сообщение

Рекомендую Mike88, брав ртх 3070 по повній передоплаті, все добре B-)

Відправлено через 1 хвилину 13 секунд:
Також купляв райзен 5500 у evenmore по повній передоплаті, рекомендую :super:
Real
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

Купил у Dubass оперативочку DDR5. Приятный в общении продавец. Товар отправил быстро. Рекомендую :super:
Mike88
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

tinkz: 20.11.2025 11:28 Рекомендую Mike88, брав ртх 3070 по повній передоплаті, все добре B-)
Взаємно рекомендую до співпраці tinkz, як відповідального покупця :up:

Також продав БЖ gryzovick - мої найкращі рекомендації :yes:
Ответить