Перевірені люди (2024-2026)

Отзывы о сделках в Барахолке. Хорошие и плохие
Ответить
Автор
Сообщение
apelja
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Придбав ключ в alexey-kost на win 11 про,все ок

Відправлено через 5 хвилин 51 секунду:
Придбав intel 14600k у mklm по невеличкій передплаті, відправлено вчасно як і обіцяно, посилка надійно запакована, все працює, рекомендую до співпраці
mklm
Member
Аватара пользователя

Сообщение

рекомендую пана Kiory як відповідального продавця. купував кіт пам'яті по повній передплаті, все працює, дуже швидка відправка

також рекомендую пана apelja як відповідального покупця, продав проц по мінімальній передплаті
boneflower
Junior

Сообщение

Придбав 3080 у Rosberg з частковою передплатою. Швидко доїхало, запаковано надійно, працює як повинно. Рекомендую
Boris Brejcha
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Ще раз співпрацював з Axiomet, рекомендую до співпраці, як надійного покупця.
ozeransky
Junior

Сообщение

Цього тижня купував нові Ryzen 5 5600, GIGABYTE B550M AORUS ELITE та б/в DeepCool Ag400 у Dubass по повній передоплаті. Все прийшло швидко, гарно запаковане, материнка і проц дійсно нові, кулер хоч і б/в, але в гарному стані, без косяків та ще й повний комплект (що зустрінеш далеко не завжди). Рекомендую до співпраці як надійного та чесного продавця.

Також на цьому тижні купував DDR4 32Гб (2x16) Netac Shadow II C16 White 3200 у олег Л по повній передоплаті. Пам'ять доїхала швидко, гарно запакована стан нової. Рекомендую до співпраці як надійного та чесного продавця.

Сьогодні все зібрав, прогнав тестами - все працює стабільно і без помилок та відповідає заявленим характеристикам і опису.
олег Л
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Первая СТОЛИЦА

Сообщение

Рекомендую к сотрудничеству ozeransky. Ответственный и надежный покупатель :super: :super: :super:
hello_world
Junior

Сообщение

Придбав у exchange05 ліхтарик Wurkkos TS26S по передплаті. Швидка відправка, якісний товар. Дякую та рекомендую.
Barma11ey
Junior

Сообщение

Придбав у evenmore материнку і ОЗУ по передплаті. Все гуд. Рекомендую!
n0h0pE
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Придбав у Serik247 оперативку та у KLKRUS відеокарту. Все чітко, швидко і по справі. Рекомендую!
KLKRUS
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Теж взаємно раджу n0h0pE до співпраці! :super:
artBOMB
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернівці

Сообщение

купував у stilet відеокарту 3070Ti по повній передоплаті - рекомендую до співпраці як чесного і порядного :super:
Grimm
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Неодноразово мав справу з паном 7mindfields, мінялись різним клавіатурним стафом,а також купляв у мене клавіатури. Найкращі рекомендації, надійна,позитивна людина! :super:
Axiomet
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Вже не перший раз співпрацював з Boris Brejcha - надійний продавець, рекомендую :up:
Service17
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Sanchoua
Купил ноут наложкой, ноут отличный( как и было указано). Рекомендую :super:
Toster
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Купив монітор у greghmd, все чудово!
momo
Member

Сообщение

Купляв різне у Toster , olegelitmetall , prichenzo , slamok88 - все без проблем.
prichenzo
Junior
Откуда: Кропивницкий

Сообщение

momo: 19.10.2025 20:06 Купляв різне у Toster , olegelitmetall , prichenzo , slamok88 - все без проблем.
В свою чергу рекомендую momo до співпаці. Все пройшло як домовлялися :super:
BuTeK69
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Купив у ikosike системний блок зі 100% передоплатою.
Відправив в той же день, завжди на зв'язку. Однозначно рекомендую
0F
Member

Сообщение

Продавець my4a4oc.
Все ОК, оперативно відправив.
WantedX7
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Харкiв

Сообщение

Брав ноутбук у Sanchoua, все супер, швидко відправив, надійно запакував :up:
Ответить