я якось звик всюди вказувати не справжній рік в цілях прайвасі, 2000 рік підходить ідеально бо і легко запам'ятати / рівний номер (
Новости
Последние статьи и обзоры
Hoyoverse
-
daesz
Member
Kirakishou
я якось звик всюди вказувати не справжній рік в цілях прайвасі, 2000 рік підходить ідеально бо і легко запам'ятати / рівний номер (
), і 21+ тож проходить цензуру для ігор з нюдс (ну от як сайберпанк 2077), чи гор/блад 
я якось звик всюди вказувати не справжній рік в цілях прайвасі, 2000 рік підходить ідеально бо і легко запам'ятати / рівний номер (
-
Raynor
Member
- Откуда: Киев
Аж моторошно якось, але цікаво які маркери відрізняють гру школяра від дорослої людини.Kirakishou: ↑ 06.10.2025 21:38 бо гра аналізує твою поведінку й таким чином визначає не лише приблизний вік, а й зацікавленість витрачати на неї гроші.
daesz
О, то ми з вами однолітки, також вказую число і місяць справжні та 2000 рік(не справжній) в даті народження
Подивився пару відео по цій грі і там наче буде система з перманентною смертю персонажів як в Darkest Dungeon, але як вони це реалізують в гачі, а то так і уявляю як хтось витратив пару сотень баксів на вибиття персонажа, а потім цей персонаж десь помирає...
-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
Пффф! Перший раз, чи що? "Neveeer let you go..." і далі по спискуRaynor: ↑ 07.10.2025 10:33але як вони це реалізують в гачі, а то так і уявляю як хтось витратив пару сотень баксів на вибиття персонажа, а потім цей персонаж десь помирає...
-
Kirakishou
Member
Raynor
Водночас, у мене є кілька знайомих студентів, які грають в гача, і ніхто з них не робить дейліки регулярно і тим більше не переймається через оверкап енергії.
Все це і є маркери для гри.
Правда ChatGPT стверджує, що всі ці маркери не впливають на удачу в гачі, на неї впливає тільки seed, який ти отримуєш при реєстрації аккаунту. І навіть якщо ти втрачаєш цікавість до гри, то гра може підкрутити тобі RNG в артефактах, але не в гачі. Але навіщо гравцю, який втрачає зацікавленість до гри, підкрутка в артефактах, якщо він взагалі перестав зливати енергію в грі? Його може втримати тільки підкрутка в гачі.
Коли мені на середині Натлана набриднув Геншин і я почав заходити туди нерегулярно, перестав витрачати смолу, робити івенти і тому подібне, я виграв двох персонажів на 3 крутці і одного на 20. До цього таке було лише раз – на банері Нахіди, я виграв її на 7 крутці. Якщо не помиляюся, тоді я також тривалий час не витрачав гроші на гру.
ChatGPT хоч і погоджується з тим, що зацікавленість гравця може втримати тільки удача в гачі, але все одно наполягає, що підкрутка саме в гачі в великих іграх типу Kuro Games та HoYoverse неможлива, бо це репутаційний та юридичний ризик для компанії.
Можна подумати, що під час сесії, коли ти крутиш банер, тобі дають якийсь щасливий seed, щоб ти виграв персонажа, залишився в грі, а в перспективі взяв ще й підписку та БП заради конуса чи ресурсів. До того ж, були свіжі новини про підкрутки в корейських гачах. Але в Китаї з цим все суворо, а це саме китайські ігри.
lewerlin
Пам’ятаю, ви казали, що підкрутка все-таки є, але якось по-іншому зроблена. Це було на фоні судового процесу HoYoverse в США чи щось таке. Не пам’ятаєте?
Відправлено через 32 хвилини 5 секунд:
Для HoYoverse відтік гравців в Genshin Impact, схоже, вже став настільки значним, що вони почали роздавати по чотири сузір’я на рік просто за те, що ти п’ять разів на тиждень виконуєш дейліки. Крім того, вони додали в гру чимало QoL-покращень у плані фарму. Та й Нод-Край на перший погляд вийшов доволі ламповим. Не знаю, що там із сюжетом, але сама локація цікава, і скандинавська музика в ньому теж класна – відразу віє вайбами Фрірен.
В Honkai: Star Rail, судячи з витоків, теж планують додати можливість зливати одразу якусь божевільну кількість енергії за раз. Хоча гра й так була чудова у плані фарму.
Конкуренція позитивно впливає на ігри HoYoverse. Може вихід Ananta взагалі змусить їх прибрати 50/50 з гачі.
Ну ось я, наприклад, роблю дейліки приблизно в один і той самий час – зазвичай вранці перед роботою. Регулярно купую підписку. Час від часу можу витратити кілька сотень доларів на крутки, коли дуже хочу певного персонажа – тобто схильний до спонтанних витрат. Також купую скіни для персонажів, але тільки якщо ці персонажі у мене є і якщо ціна на ці скіни адекватна, а не по 50-60 доларів, як в NIKKE, BrownDust2 та Wuthering Waves.Raynor: ↑ 07.10.2025 10:33Аж моторошно якось, але цікаво які маркери відрізняють гру школяра від дорослої людини.
Водночас, у мене є кілька знайомих студентів, які грають в гача, і ніхто з них не робить дейліки регулярно і тим більше не переймається через оверкап енергії.
Все це і є маркери для гри.
Правда ChatGPT стверджує, що всі ці маркери не впливають на удачу в гачі, на неї впливає тільки seed, який ти отримуєш при реєстрації аккаунту. І навіть якщо ти втрачаєш цікавість до гри, то гра може підкрутити тобі RNG в артефактах, але не в гачі. Але навіщо гравцю, який втрачає зацікавленість до гри, підкрутка в артефактах, якщо він взагалі перестав зливати енергію в грі? Його може втримати тільки підкрутка в гачі.
Коли мені на середині Натлана набриднув Геншин і я почав заходити туди нерегулярно, перестав витрачати смолу, робити івенти і тому подібне, я виграв двох персонажів на 3 крутці і одного на 20. До цього таке було лише раз – на банері Нахіди, я виграв її на 7 крутці. Якщо не помиляюся, тоді я також тривалий час не витрачав гроші на гру.
- спойлер

ChatGPT хоч і погоджується з тим, що зацікавленість гравця може втримати тільки удача в гачі, але все одно наполягає, що підкрутка саме в гачі в великих іграх типу Kuro Games та HoYoverse неможлива, бо це репутаційний та юридичний ризик для компанії.
Можна подумати, що під час сесії, коли ти крутиш банер, тобі дають якийсь щасливий seed, щоб ти виграв персонажа, залишився в грі, а в перспективі взяв ще й підписку та БП заради конуса чи ресурсів. До того ж, були свіжі новини про підкрутки в корейських гачах. Але в Китаї з цим все суворо, а це саме китайські ігри.
lewerlin
Пам’ятаю, ви казали, що підкрутка все-таки є, але якось по-іншому зроблена. Це було на фоні судового процесу HoYoverse в США чи щось таке. Не пам’ятаєте?
Відправлено через 32 хвилини 5 секунд:
Для HoYoverse відтік гравців в Genshin Impact, схоже, вже став настільки значним, що вони почали роздавати по чотири сузір’я на рік просто за те, що ти п’ять разів на тиждень виконуєш дейліки. Крім того, вони додали в гру чимало QoL-покращень у плані фарму. Та й Нод-Край на перший погляд вийшов доволі ламповим. Не знаю, що там із сюжетом, але сама локація цікава, і скандинавська музика в ньому теж класна – відразу віє вайбами Фрірен.
В Honkai: Star Rail, судячи з витоків, теж планують додати можливість зливати одразу якусь божевільну кількість енергії за раз. Хоча гра й так була чудова у плані фарму.
Конкуренція позитивно впливає на ігри HoYoverse. Може вихід Ananta взагалі змусить їх прибрати 50/50 з гачі.
-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
На реддіті була теорія, як на мене досить правдоподібна, що в якості сід використовується ID акку. Тобто саме контрольованої підкрутки - немає, але має місце нерівномірність вдачі між акаунтами(казино завжди потрібні переможці на "вітрину").Kirakishou: ↑ 07.10.2025 13:49Пам’ятаю, ви казали, що підкрутка все-таки є, але якось по-іншому зроблена. Це було на фоні судового процесу HoYoverse в США чи щось таке. Не пам’ятаєте?
Всілякі оці "ручні" хінти, на великих числах(аудиторії), втрачають сенс, бо оверхед витрат на підтримку теж стає великим, як і ризики, а результат можна отримати і без них, значно простіше і сейвовіше.
Суд в США, то вже дещо інше
Паттерни жмакання кнопок і прийняття рішень. Кращу реакцію і максималізм видно за милю. Але на 99% в гачах подібного немає - це тупо дуже дорого в реалізації, при мізерному профіті(хіба що партія занесла, зі своїми резонами). Таке можуть потягнути гіганти, типу Гугла/Мети/Майків.Raynor: ↑ 07.10.2025 10:33Аж моторошно якось, але цікаво які маркери відрізняють гру школяра від дорослої людини.
-
Kirakishou
Member
lewerlin
HoYoverse точно знає, скільки годин ти граєш, скільки днів на рік ти граєш, а скільки пропустив, якими персонажами частіше всього граєш і тому подібне. Вони щороку на річницю показують цю інформацію. Крім того, у мене регулярно в опитуваннях є питання, скільки мені років, стать, статус – тобто чи працюю і якщо так, то ким, скільки грошей я витрачаю на ігри, в які ігри граю і тому подібне. І ось ці опитування таргетовані, різним групам гравців приходять різні опитування. Коли я ще сидів в дискорді і розповів про це, школота почала доводити, що таких опитувань не було. Бо їм банально їх не присилали. А вже потім десь прочитав офіційну інформацію про те, що опитування різні для різних груп гравців. Якщо все це не впливає на удачу в гачі, то навіщо їм вся ця інформація? Для звіту перед інвесторами?
Я теж чув про seed по ID і навіть ChatGPT про це каже. За прикладом далеко ходити не потрібно, згадайте лакерський аккаунт пана daesz в Honkai: Star Rail. Але чому коли мені набриднув Genshin Impact, то я почав вигравати в гачі на 3 крутці? Це просто збіг?
HoYoverse точно знає, скільки годин ти граєш, скільки днів на рік ти граєш, а скільки пропустив, якими персонажами частіше всього граєш і тому подібне. Вони щороку на річницю показують цю інформацію. Крім того, у мене регулярно в опитуваннях є питання, скільки мені років, стать, статус – тобто чи працюю і якщо так, то ким, скільки грошей я витрачаю на ігри, в які ігри граю і тому подібне. І ось ці опитування таргетовані, різним групам гравців приходять різні опитування. Коли я ще сидів в дискорді і розповів про це, школота почала доводити, що таких опитувань не було. Бо їм банально їх не присилали. А вже потім десь прочитав офіційну інформацію про те, що опитування різні для різних груп гравців. Якщо все це не впливає на удачу в гачі, то навіщо їм вся ця інформація? Для звіту перед інвесторами?
Я теж чув про seed по ID і навіть ChatGPT про це каже. За прикладом далеко ходити не потрібно, згадайте лакерський аккаунт пана daesz в Honkai: Star Rail. Але чому коли мені набриднув Genshin Impact, то я почав вигравати в гачі на 3 крутці? Це просто збіг?
-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
По Діскордах гуляє "теорія крану"Kirakishou: ↑ 07.10.2025 14:48Але чому коли мені набриднув Genshin Impact, то я почав вигравати в гачі на 3 крутці? Це просто збіг?
Мені в ХСР відкрилось перед самим лівом, на піку активності
Це проста статистика, а не складний аналіз телеметрії. Не треба плутати.Kirakishou: ↑ 07.10.2025 14:48HoYoverse точно знає, скільки годин ти граєш, скільки днів на рік ти граєш, а скільки пропустив, якими персонажами частіше всього граєш і тому подібне. Вони щороку на річницю показують цю інформацію. Крім того, у мене регулярно в опитуваннях є питання, скільки мені років, стать, статус – тобто чи працюю і якщо так, то ким, скільки грошей я витрачаю на ігри, в які ігри граю і тому подібне.
Всі ці "теорії підкрутки" розбиваються елементарним опитуванням в чисельних живих спільнотах. Забагато винятків знаходиться, скоріше один два приклади "за" і тотальна більшість - проти.
Ще аргумент проти - чим більше компанія заробляє, тим менше це дає профіту і тим більше ризиків. Для Хойо, не дай бог спливуть реальні докази, - це буквально смерть, бо вони приватна компанія, відставкою СЕО і мільярдним штрафом не відбудуться. От Куро можуть втнути, якщо Тенцент вирішить, що вони все і можна "гуляти". Самому Тенценту нічого не буде. Але це апокаліптичний(або ідіотичний
От на що впливають опитування і статистика - це на розробку. Які фічі вводити, як персонажів дизайнити і т.д. Тобто типові маркетингові дослідження. Куро он в опитуванні питали "які розміри вам подобаються
-
Kirakishou
Member
lewerlin
Якийсь прям дуже дивний збіг. Років два не везло, програвав майже всі 50/50. Мене це почало дратувати і дійшло до того, що я взагалі не заходив в гру деякий час. Потім почав заходити, щоб просто побігати улюбленими персонажами. Чекав якогось банера, щоб злити всі крутки і видалити гру. Але мені почало везти в гачі. Я ж крім Скірк на 3 ще й її сігну виграв на 31 крутці. А ще виграв лук Амоса для Ганью зі стандартного банеру, про який мріяв майже п’ять років.
До речі, все хотів про це написати. В Зенлессі в сюжеті є кров. Наскільки мені відомо, в Китаї заборонено зображувати кров. Тобто це дійсно не китайська гра? Чи вони нарешті зробили для глобала окрему версію без цензури?
Якийсь прям дуже дивний збіг. Років два не везло, програвав майже всі 50/50. Мене це почало дратувати і дійшло до того, що я взагалі не заходив в гру деякий час. Потім почав заходити, щоб просто побігати улюбленими персонажами. Чекав якогось банера, щоб злити всі крутки і видалити гру. Але мені почало везти в гачі. Я ж крім Скірк на 3 ще й її сігну виграв на 31 крутці. А ще виграв лук Амоса для Ганью зі стандартного банеру, про який мріяв майже п’ять років.
До речі, все хотів про це написати. В Зенлессі в сюжеті є кров. Наскільки мені відомо, в Китаї заборонено зображувати кров. Тобто це дійсно не китайська гра? Чи вони нарешті зробили для глобала окрему версію без цензури?
-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
Тут більш вірогідний глобальний підкрут рейтів. Є статистика всяких паймон.мое, страррейлстейшн і т.п.Kirakishou: ↑ 07.10.2025 15:50Але мені почало везти в гачі. Я ж крім Скірк на 3 ще й її сігну виграв на 31 крутці.
В ХСР від релізу, глобальний вінрейт 50/50 - ~57-58%. В геншині він завжди був ~51.5%, але з Натланом поступово почав рости. Реліз Мави - вже 55. З Варесси вже 58 і так тримається досі. Це без урахування "сяйва", яке за він 50/50 не рахується, це окремий рейт
-
Kirakishou
Member
lewerlin
З виходом Натлану кількість безкоштовних круток за патч зменшилася до 60. І це при умові, що ти пройдеш увесь складний та нудний ендгейм, типу театру. Думаю, для багатьох гравців це стало останньою краплею, і вони почали дропати гру. Саме тому Хойо спохопилися і почали роздавати сузір’я (ейдолони) за дейліки.
Цікаво, чим вони думали, коли вирішили зменшити кількість безкоштовних круток за патч? При цьому маючи такого потужного конкурента саме для Геншину, як ВуВа?
В той час як ХСР і Зенлесс дають нормально круток, тобто цей ідіотизм стосується тільки Геншину.
З виходом Натлану кількість безкоштовних круток за патч зменшилася до 60. І це при умові, що ти пройдеш увесь складний та нудний ендгейм, типу театру. Думаю, для багатьох гравців це стало останньою краплею, і вони почали дропати гру. Саме тому Хойо спохопилися і почали роздавати сузір’я (ейдолони) за дейліки.
Цікаво, чим вони думали, коли вирішили зменшити кількість безкоштовних круток за патч? При цьому маючи такого потужного конкурента саме для Геншину, як ВуВа?
В той час як ХСР і Зенлесс дають нормально круток, тобто цей ідіотизм стосується тільки Геншину.
-
daesz
Member
Raynor: ↑ 07.10.2025 10:33О, то ми з вами однолітки, також вказую число і місяць справжні та 2000 рік(не справжній) в даті народження .
-
Raynor
Member
- Откуда: Киев
Хімеко!!!
Вважаєте що персонажі будуть просто вмирати в сюжеті, але їми можна буде користуватись в інших активностях? Хоча судячи з відео здавалося наче вони мають на увазі саме те що персонажем взагалі не можна буде ніде користуватись.
Kirakishou
Також в один і той же час роблю дейліки, але ввечері, і намагаюсь не допускати оверкапу смоли. Наскільки я зрозумів, ви граєте одразу в 4 чи 5 гача ігор, як у вас на все це часу вистачає?
З приводу історії круток, думаю що це все ж таки вирівнювання, бо у вас в цілому поганенько з ранніми випадіннями, тільки в кінці почали з'являтися зелені цифри.
Не знаю що там з відтоком гравців в Геншині, але фактично для всіх тих персонажів яким дозволили брати сузір'я, це як мертвому припарка і ні на що не вплине, я коли дізнався про цей івент вже зрадів що візьму сузір'я для Кадзухи, а також Єлань, а потім обломався. Вони додали багато Qol, але не те що просять гравці, а саме кнопку скіпу діалогів, а також пресети для артефактів, і я думаю що вони прекрасно про це знають, чому не додають не зрозуміло, напевно все ж таки той відтік гравців не такий вже і великий.
-
daesz
Member
Виходить, реролити не просто хороший хедстарт, а необхідність, щоб "локнутись" на можливій підкрутціKirakishou: ↑ 07.10.2025 14:48згадайте лакерський аккаунт пана daesz в Honkai: Star Rail
Це факт, навіть вольво випустили для Китаю окремий клієнт дотки, де всі іконки персонажів на яких є кров чи черепи/кістки - були змінені.Kirakishou: ↑ 07.10.2025 15:50Наскільки мені відомо, в Китаї заборонено зображувати кров
https://www.reddit.com/r/DotA2/comments ... _icons_vs/
В мене був ХСР акк в якого старрейлстейшн видавав "лакієр зен 92% оф комюніті" на лімітед банері та топ30% на 5* взагалі, отримав його із другого реролуRaynor: ↑ 07.10.2025 17:27З приводу історії круток, думаю що це все ж таки вирівнювання
Продав його після dr.ratio, здається. Ну максимум 1 банер після рейтіо. Скажу тільки що на самому початку % виграшів були нижчі трохи, але з кожним наступним банером продовжували рости/покращуватись.
-
Kirakishou
Member
Raynor
Вони в цьому році додали кнопку скіпу в ХСР, в Зенлессі вона була зі старту гри. Можливо і в Геншин додадуть, якщо ком'юніті буде на них тиснути. Щодо безкоштовних сузір’їв, я цього разу заберу С2 для Аяки, чому б і ні? В наступних оновленнях там має бути і Кадзуха, і Єлань. Звичайно, краще б вони давали можливість забирати звідти персонажів, яких у тебе немає, а не сузір’я для тих, хто вже є.
Ось Зенлесс – інша справа, сюжет в цій грі мені дуже подобається. Якщо я і дропну всі ці ігри, то через те що вони відволікатимуть мене від Зенлессу. Я й зараз читаю сюжет Зенлессу з невеликим запізненням, а не відразу після виходу патчу, але поки що це не через інші гачі, а тому що я не хочу читати сюжет цієї гри коли у мене немає відповідного настрою. Я чекаю вихідних і вже потім читаю.
Відправлено через 12 хвилин 9 секунд:
daesz
Вони в цьому році додали кнопку скіпу в ХСР, в Зенлессі вона була зі старту гри. Можливо і в Геншин додадуть, якщо ком'юніті буде на них тиснути. Щодо безкоштовних сузір’їв, я цього разу заберу С2 для Аяки, чому б і ні? В наступних оновленнях там має бути і Кадзуха, і Єлань. Звичайно, краще б вони давали можливість забирати звідти персонажів, яких у тебе немає, а не сузір’я для тих, хто вже є.
Я зараз граю в сім гача-ігор, але не можу сказати, що я повноцінно граю в усі ці ігри. За великим рахунком відносно повноцінно я граю лише в Зенлесс і ХСР, в решті ігор я вибірково читаю сюжет, часто його просто скіпаю, роблю дейліки та івенти. Просто кручу в цих іграх гачу і колекціоную персонажів. В одну гру – Lost Sword, я зараз майже не заходжу. Там немає японського озвучування і мені це не подобається. Хоча за місяць чи два гри мені вдалося зібрати там майже всіх персонажів, тому поки що не видаляю гру. Нікке і БраунДаст2 вимагають багато часу для дейліків, в середньому по 15-20 хвилин на день кожна. Але це дейліки разом з івентами і все це робиться майже фоном. І хоча я отримую меншу кількість круток ніж ті, хто повноцінно грають в ці ігри, я все одно маю майже всіх персонажів, а колекціонування персонажів це і є моя мета в цих іграх, тому мені такий режим гри підходить.Raynor: ↑ 07.10.2025 17:27Наскільки я зрозумів, ви граєте одразу в 4 чи 5 гача ігор, як у вас на все це часу вистачає?
Ось Зенлесс – інша справа, сюжет в цій грі мені дуже подобається. Якщо я і дропну всі ці ігри, то через те що вони відволікатимуть мене від Зенлессу. Я й зараз читаю сюжет Зенлессу з невеликим запізненням, а не відразу після виходу патчу, але поки що це не через інші гачі, а тому що я не хочу читати сюжет цієї гри коли у мене немає відповідного настрою. Я чекаю вихідних і вже потім читаю.
Відправлено через 12 хвилин 9 секунд:
daesz
Тому я здивувався, що в Зенлессі це є. Але зараз уточнив і виявляється, що це версія для глобала, в Китаї Зенлесс має цензуру. Просто на відміну від Геншина та ХСР, Зенлесс зі старту позиціонувався як глобальний проект і контент регулюється через філіал в Сінгапурі, а не через Шанхайський офіс.daesz: ↑ 07.10.2025 17:55Це факт, навіть вольво випустили для Китаю окремий клієнт дотки, де всі іконки персонажів на яких є кров чи черепи/кістки - були змінені.
-
daesz
Member
Взагалі файли для китайських варіацій ігор розміщуються на окремих серверах (саме тому нам Китай не доступний при виборі серверу на глобал аккаунті), тому цензурити, впринципі, не складно. Припущу, що всі "конфліктні" іконки/спрайти/тощо кладуть в окремий ассет, тому заміна займає буквально декілька секундKirakishou: ↑ 07.10.2025 18:28Тому я здивувався, що в Зенлессі це є. Але зараз уточнив і виявляється, що це версія для глобала, в Китаї Зенлесс має цензуру. Просто на відміну від Геншина та ХСР, Зенлесс зі старту позиціонувався як глобальний проект і контент регулюється через філіал в Сінгапурі, а не через Шанхайський офіс.
-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
Геншин дещо "особливий", бо в його розробку вкладались свого часу Соні і Тенцент. І там мутно, що зі стаффом, що з прийняттям рішень. Навіть по всяким корпоративним публічним активностям Хойо, було видно, що команда геншину якось в стороні від інших. Атмосфери, в якій Шаоджи жартівливо погрожує Давею бітою(косплеїть КелусаKirakishou: ↑ 07.10.2025 16:42Цікаво, чим вони думали, коли вирішили зменшити кількість безкоштовних круток за патч? При цьому маючи такого потужного конкурента саме для Геншину, як ВуВа?
В той час як ХСР і Зенлесс дають нормально круток, тобто цей ідіотизм стосується тільки Геншину.
У випадку Хойо воно зараз не так працює. Рішення приймаються виходячи виключно з внутрішніх питань. Хто створив таск, кого виставити "красунчиком" перед Цаєм і Давеєм, якого сценариста саботувати і т.д.. Плюс вмикається китайський менталітет, "підісрати" чужим: "хочете скіп - тримайте 100500 QoL, але скіпу ви не побачите, ги-ги". Тобто інтереси компанії нікому не цікаві, поки власники десь там. За Амфореус Давей, зайшовши глянути справи, дав підсрачника, то пару патчів було трохи порядку.Raynor: ↑ 07.10.2025 17:27Вони додали багато Qol, але не те що просять гравці, а саме кнопку скіпу діалогів, а також пресети для артефактів, і я думаю що вони прекрасно про це знають, чому не додають не зрозуміло, напевно все ж таки той відтік гравців не такий вже і великий.
Сінгапурський офіс живе окремо, з іншим менталітетом і культурою роботи. Тому Зенлесс і виглядає виграшніше(хоча періодично з Китаю і їм прилітають "геніальні" вказівки).
-
Kirakishou
Member
daesz
Прикро, що коли це стосується цензури дівчат, глобал отримує ту ж версію, що й Китай. А ось з прибиранням крові тільки для Китаю їм не важко заморочитися. Хоча зараз читаю реддіт, там пишуть, що для Китаю кров в Зенлессі теж є, бо в Китаї гра має рейтинг 16+. Пруфів у них, звісно, немає. Наскільки я знаю, її навіть в фільмах дозволено показувати тільки стилізовано, а в відеоіграх та аніме це особливо контролюється. Шкода, що доступу до китайської версії гри у нас немає, щоб це перевірити.
lewerlin
До речі, про крутки. Вчора дивився відео одного куробота, який критикував Зенлесс за те, що в двох наступних патчах буде івент, де тобі треба буде витратити 180 круток і за це ти отримаєш дуже сексуальний скін для Вівіан. Але він забув сказати, що в Зенлессі ти за патч отримуєш 100-110 круток. Тобто навіть f2p гравці отримають змогу забрати скін S-рангу, який до цього можна було тільки купити. Коли йому про це сказали, вони почав розповідати, що не всі хочуть крутити саме ці банери. Але потім цей скін буде в магазині. Не хочеш крутити банери – купуй скін в магазині. Особисто у мене Вівіан немає, я її скіпнув, а зараз не проти покрутити її банер. Для мене цей скін буде дуже приємним бонусом.
З якого дива Куро Геймс вирішили, що їх скіни мають коштувати вдвічі дорожче, ніж скіни в іграх Хойо – не зрозуміло. Хочу скін для Чанлі, але з такими неадекватними цінами принципово не купуватиму поки не буде відчутної знижки.
Прикро, що коли це стосується цензури дівчат, глобал отримує ту ж версію, що й Китай. А ось з прибиранням крові тільки для Китаю їм не важко заморочитися. Хоча зараз читаю реддіт, там пишуть, що для Китаю кров в Зенлессі теж є, бо в Китаї гра має рейтинг 16+. Пруфів у них, звісно, немає. Наскільки я знаю, її навіть в фільмах дозволено показувати тільки стилізовано, а в відеоіграх та аніме це особливо контролюється. Шкода, що доступу до китайської версії гри у нас немає, щоб це перевірити.
lewerlin
Хоча, можливо, я помиляюся. Не можу знайти якогось нормального графіку з підрахунком кількості безкоштовних круток хоча б за патчі версій 5.0-5.8, але по власним відчуттям та й по тредам на реддіті з підрахунком круток здається, що з виходом Натлану їх кількість зменшилася. Можливо, це лише здається, бо було більше цікавих персонажів і більше крутив банери.lewerlin: ↑ 07.10.2025 19:14Від них адеквату чекати годі.
До речі, про крутки. Вчора дивився відео одного куробота, який критикував Зенлесс за те, що в двох наступних патчах буде івент, де тобі треба буде витратити 180 круток і за це ти отримаєш дуже сексуальний скін для Вівіан. Але він забув сказати, що в Зенлессі ти за патч отримуєш 100-110 круток. Тобто навіть f2p гравці отримають змогу забрати скін S-рангу, який до цього можна було тільки купити. Коли йому про це сказали, вони почав розповідати, що не всі хочуть крутити саме ці банери. Але потім цей скін буде в магазині. Не хочеш крутити банери – купуй скін в магазині. Особисто у мене Вівіан немає, я її скіпнув, а зараз не проти покрутити її банер. Для мене цей скін буде дуже приємним бонусом.
З якого дива Куро Геймс вирішили, що їх скіни мають коштувати вдвічі дорожче, ніж скіни в іграх Хойо – не зрозуміло. Хочу скін для Чанлі, але з такими неадекватними цінами принципово не купуватиму поки не буде відчутної знижки.
-
daesz
Member
Взагалі, думаю, що можна спробувати. Тільки проблема буде в іншому - реєстрація. В мене, припустимо, не вийшло зареєструватись щоб подивитись на китайський клієнт ГФЛ2, вони банально не присилають смски на наші номери. В офф дискорді гфл2 навіть є гайд як зареєструватись, щоб там гратиKirakishou: ↑ 07.10.2025 20:10Прикро, що коли це стосується цензури дівчат, глобал отримує ту ж версію, що й Китай. А ось з прибиранням крові тільки для Китаю їм не важко заморочитися. Хоча зараз читаю реддіт, там пишуть, що для Китаю кров в Зенлессі теж є, бо в Китаї гра має рейтинг 16+. Пруфів у них, звісно, немає. Наскільки я знаю, її навіть в фільмах дозволено показувати тільки стилізовано, а в відеоіграх та аніме це особливо контролюється. Шкода, що доступу до китайської версії гри у нас немає, щоб це перевірити.
- спойлер

-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
Об'єктивно.Kirakishou: ↑ 07.10.2025 20:10 З якого дива Куро Геймс вирішили, що їх скіни мають коштувати вдвічі дорожче, ніж скіни в іграх Хойо – не зрозуміло. Хочу скін для Чанлі, але з такими неадекватними цінами принципово не купуватиму поки не буде відчутної знижки.
Їх і стало менше. Логіки не шукайте - Натлан її не має.Kirakishou: ↑ 07.10.2025 20:10Хоча, можливо, я помиляюся. Не можу знайти якогось нормального графіку з підрахунком кількості безкоштовних круток хоча б за патчі версій 5.0-5.8, але по власним відчуттям та й по тредам на реддіті з підрахунком круток здається, що з виходом Натлану їх кількість зменшилася. Можливо, це лише здається, бо було більше цікавих персонажів і більше крутив банери.
Формально тут є до чого причепитись, типу байт ФтП зливати накопичення, бо фомо і всяке таке. Але на фоні всього хижацького в гачах, це ну таке.Kirakishou: ↑ 07.10.2025 20:10До речі, про крутки. Вчора дивився відео одного куробота, який критикував Зенлесс за те, що в двох наступних патчах буде івент, де тобі треба буде витратити 180 круток і за це ти отримаєш дуже сексуальний скін для Вівіан. Але він забув сказати, що в Зенлессі ти за патч отримуєш 100-110 круток. Тобто навіть f2p гравці отримають змогу забрати скін S-рангу, який до цього можна було тільки купити. Коли йому про це сказали, вони почав розповідати, що не всі хочуть крутити саме ці банери. Але він потім буде в магазині. Не хочеш крутити банери – купуй скін в магазині.
І знов дивно таки шукати логіку в цьому холіварі, бо він вже притча во язицех.
Об'єктивно, я не бачу претензій до гачі, за ціну товарів без гачі. Їх і в принципі бути не має, хто скільки хоче скільки ставить, а ринок вже розставляє по місцях. Але тут це як випивка в казино, добре що не розігрується, як в деяких(не будемо тикати пальцем, там люди вже згоріли з кінцями).Kirakishou: ↑ 07.10.2025 20:10З якого дива Куро Геймс вирішили, що їх скіни мають коштувати вдвічі дорожче, ніж скіни в іграх Хойо – не зрозуміло. Хочу скін для Чанлі, але з такими неадекватними цінами принципово не купуватиму поки не буде відчутної знижки.
Ну тобто, не будуть люди купувати - проблеми самих Куро, а не людей, на відміну від проблем інших, котрих досить.
Суб'єктивно - в Вуві скіни нагадують щось середнє між арканою і імморталкою в Доті, поверх скіну йде змінена анімація скілсету. Інше питання, що воно багато кому не треба, але це знов проблемі Куро, що вони не дорахуються продажів.
-
daesz
Member
Мені аркани в доті саме через це завжди подобались. Там і іконки скілів мінялись, і повністю анімації, в деяких випадках - навіть ластхітити приходилось повністю переучуватись.lewerlin: ↑ 07.10.2025 20:28Суб'єктивно - в Вуві скіни нагадують щось середнє між арканою і імморталкою в Доті, поверх скіну йде змінена анімація скілсету.
В ГФЛ2, доречі, деякі скіни міняють повністю анімації атак, але не всі