Raynor: ↑ 29.09.2025 23:44вона буде їх обмежувачем
Ви вперто не хочете зрозуміти, що таки ні, нічого її підтримка на разі не обмежує. На сьогодні можна портувати повноцінну ПК гру на Андроїд/Айос, якщо це дозволяє її рушій, жодних інших принципових нюансів не існує. Питання продуктивності вирішується урізаною графікою. На АРМі повноцінно, якщо не дивитись на ФПС, працює Кіберпанк.
Ваш аргумент "воно не може, бо мобілки" ніяк не б'ється з сьогоднішньою реальністю. Розробники просто роблять "ультра-лоу мод", як колись робили на калькулятори нижче системних вимог, і все. Косплеїти геймпад андроїд/айос навчились давно. Менюшки "під сенсор", самі по собі зручніші за "традиційні", незалежно від платформи.
Цей закостенілий погляд, змушує західний геймдейв просто так лишати азіатам жирнючий ринок.


