Новости
Последние статьи и обзоры
Огляд та тестування бездротового маршрутизатора ASUS RT-BE88U. Гравець вищої ліги
-
denizen
Member
- Откуда: Київ
Пропоную обговорити Огляд та тестування бездротового маршрутизатора ASUS RT-BE88U. Гравець вищої ліги
це фіаско, навіть 6Ггц немає, а про wifi7 взагалі нема що говорити, він не сертифікований в україні.
це фіаско, навіть 6Ггц немає, а про wifi7 взагалі нема що говорити, він не сертифікований в україні.
-
Creature4O
Member
Той випадок коли заходиш подивитись на ціну, посміхнутись і закрити не читаючи.
-
Alexx-wisa
Member
Ну раз є золоті вставки то ціна цілком норма за такий виріб 
-
KashernoTaki
Member
- Откуда: Вінниця UA <3
На кожен товар знайдеться свій покупець, але з "Гравець вищої ліги" трохи посміявся.
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
Знов дводіапазонний BE.
Це щось із ліги AX 2.4 only
Це щось із ліги AX 2.4 only
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Відсутність 6Ггц у сучасному роутері, ще й якого прелставлябть гоавцем високої ліги дивує мяко кажучиdenizen: ↑ 12.09.2025 15:49 Пропоную обговорити Огляд та тестування бездротового маршрутизатора ASUS RT-BE88U. Гравець вищої ліги
це фіаско, навіть 6Ггц немає, а про wifi7 взагалі нема що говорити, він не сертифікований в україні.
-
master
Member
- Откуда: Киев
А у всіх хто тут відписав всі присторї вже підтримують Wi-Fi6E?
-
MAKKACIN
Member
Ну ця штука - по ціні відеокарти
, для підприємств/офісів де потрібна стабільність ок, якщо немає ліміту по грошах і немає бажання шукати альтернативні роутери типу microtik, archerax.... але в морі конкурентів за кращу ціну і більшу кількість частот це не то шо гравець вищої ліги - це окунь болотний в морі акул
Чи я шось не так розумію?
Чи я шось не так розумію?
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
MAKKACIN
Ну це якраз не про стабільність. На підприємства якраз береться маленький мікротік як router/firewall, smart switch 24-48 портів залежно від того скільки потрібно, а вже для wifi береться необхідна к-ть точок 4х4:4 щоб покрити макс. кть клієнтів і налаштовується роумінг між ними
Відправлено через 4 хвилини 4 секунди:
Ну це якраз не про стабільність. На підприємства якраз береться маленький мікротік як router/firewall, smart switch 24-48 портів залежно від того скільки потрібно, а вже для wifi береться необхідна к-ть точок 4х4:4 щоб покрити макс. кть клієнтів і налаштовується роумінг між ними
Відправлено через 4 хвилини 4 секунди:
У мене на разі тільки 2 асрока і новий лептоп дружини. Решта все AC. Тож я досі сиджу з точкою доступу AC 4x4:4. Не бачу поки сенсу перелізати на BE. Швидкості вистачає, 5ггц полоса ще не зайнята критично, оновлення на всі девайси досі виходять.master: ↑ 12.09.2025 17:51А у всіх хто тут відписав всі присторї вже підтримують Wi-Fi6E?
-
bes
Member
- Откуда: Kryvyi Rih
высшая лига это по цене а не по характеристикам
Отправлено спустя 3 минуты 24 секунды:
Отправлено спустя 3 минуты 24 секунды:
У верхній частині кришки знаходиться трикутний виріз, накритий вентиляційною решіткою, крізь яку видніється блискучий метал системи охолодження.
невеличка пластина з металу помаранчевого кольору грає здебільшого декоративну роль
-
artyomchenko
Junior
для кого этот шлак ?
когда есть UniFi Express 7
когда есть UniFi Express 7
-
Hotspur
Member
16 709 грн за роутер. Асус перестань 
-
Ekz0rcyst
Member
- Откуда: local
Unify U7 Pro коштує щось в районі 9000грн., а на залишок можна зібрати в 1 літровому ПК (lenovo m720q/m920q/x + мережеву карту 1/2,5/10Gbps) OpenWRT/ROS CHR/pfSense/OPNsense роутер з недосяжними для сабжа з статті функціоналом і швидкодією. Тож логічне питання, а де тут вища ліга?Я нічого проти автора статті та й цього роутера не маю зовсім, але позиціювання і ціноутворення м'яко кажучи дивні.
-
Mozdev
Member
16 709 це вони явно перестаралися
Максимум 5-6 тис. грн.
За ці гроші 5-6 тис. грн можна взяти з такими ж хар. + WIFI6
-
mrigi
Member
Вже 15369 на розетці, комменти на овері збили ціну
Відправлено через 3 хвилини 15 секунд:
Не ну наявність SFP+ це вже прям прорив для Асуса. Хоч NAS можна під'єднати і не боттлнечити на мережі.
-
Scoffer
Member
Щоб бути в вищій лізі треба спочатку дизайм мати такий що буде непомітним в інтер'єрі з вищої ліги, а не школоло-геймінг едішн.
Я розумію що у азіатів своєрідне ставлення до дизайну, але на євроринок можна було б зробити і нормально.
Я розумію що у азіатів своєрідне ставлення до дизайну, але на євроринок можна було б зробити і нормально.
-
Alligator
Member
- Откуда: Миколаїв
так - на iphone з 2023 рокуmaster: ↑ 12.09.2025 17:51 А у всіх хто тут відписав всі присторї вже підтримують Wi-Fi6E?
одразу наступні питання:
так - провайдер 1 Гбіт/c
802.11ax → Wi-Fi 6 / Wi-Fi 6E
на 2,4 ГГц: до 1152 Мбіт/с
на 5 ГГц: до 4804 Мбіт/с
ні - така швидкість на телефоні взагалі не треба, за ніч фоточки й на декількох Мбітах загрузятся в хмару
два конектора - 10 грн, 10 метрів кабелю 50 грн, це у роздріб поштучно у будь-якому магазині, хай асус зателефонує коли пінг хоча б порівняєтьсяMozdev: ↑ 12.09.2025 20:0816 709 це вони явно перестаралися![]()
Максимум 5-6 тис. грн.
За ці гроші 5-6 тис. грн можна взяти з такими ж хар. + WIFI6
Последний раз редактировалось Alligator 12.09.2025 20:59, всего редактировалось 1 раз.
-
Alexx-wisa
Member
А ще блок живлення 45 Вт натякає на чимале споживання.
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
Ну там більшість вайфайка. Так be жере добряче. Я коли примірявся до точки wifi 7 3х діапазонної сам підофігів. У мене зараз в dc ups 48v 0.5a passive влізає роутер + вайфайка ас 4х4. А тільки точка be 2x2x2 вже просить 802.3at з піком 25вт. А 4 поточні 4х4х4 вже просять 802.3bt (poe++ 60w max) із середнім споживанням під 40Alexx-wisa: ↑ 12.09.2025 20:59А ще блок живлення 45 Вт натякає на чимале споживання.
-
mrigi
Member
З таким ростом потужностей я скоро почну розуміти хейтеров вайфая та шапочек з фольгиalexeygalas: ↑ 12.09.2025 21:09Ну там більшість вайфайка. Так be жере добряче. Я коли примірявся до точки wifi 7 3х діапазонної сам підофігів. У мене зараз в dc ups 48v 0.5a passive влізає роутер + вайфайка ас 4х4. А тільки точка be 2x2x2 вже просить 802.3at з піком 25вт. А 4 поточні 4х4х4 вже просять 802.3bt (poe++ 60w max) із середнім споживанням під 40