Новости
Последние статьи и обзоры
Анонсовано другий сезон аніме Cyberpunk: Edgerunners
-
Kashtan
Member
- Откуда: Яготин
Пропоную обговорити Анонсовано другий сезон аніме Cyberpunk: Edgerunners
Перший сезон оцінив. Сподіваюсь другий буде не слабшим.
Перший сезон оцінив. Сподіваюсь другий буде не слабшим.
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
Netflix+2077? Отже про толерантних.
Це ми пропускаємо.
Це ми пропускаємо.
-
Telcontar
Member
- Откуда: Чернiгiв
Не читав дивився, але засуджую?
Перший сезон був дуже толерантним?
-
Donate
Member
Перший сезон:

- Набрали топових хлопців

- Набрали гавриків без досвіду роботи на ролях, режиссера с дебютною роботою навідь ніхто підстраховувати не буде

-
Kanjo
Member
Чисто оверклок новости 
-
lktnv
Member
А у первого сезона было какое-то запредельное качество? Рисовка была максимально дешёвой со статичными задниками и буквально статичной массовкой. В этом плане недавний DmC отрисован был гораздо лучше.Donate: ↑ 06.07.2025 10:26 Перший сезон:Другий сезон:
- Набрали топових хлопців
Ну ото цікаво буде подивитись на якість продукту
- Набрали гавриків без досвіду роботи на ролях, режиссера с дебютною роботою навідь ніхто підстраховувати не буде
![]()
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Однозначно чекаємо, перший сезон серія за серію легко йшов:)
Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
Гру принципово обходили чи ні?)
Відправлено через 57 секунд:
Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
А ще в оригінальному Кіберпанк були трансгендери та купа фетишів)
Гру принципово обходили чи ні?)
Відправлено через 57 секунд:
Чому ї так тягне на економію. Як зроблять якісно, то обовязково жадібність себе пізніше проявитьDonate: ↑ 06.07.2025 10:26 Перший сезон:Другий сезон:
- Набрали топових хлопців
Ну ото цікаво буде подивитись на якість продукту
- Набрали гавриків без досвіду роботи на ролях, режиссера с дебютною роботою навідь ніхто підстраховувати не буде
![]()
-
Donate
Member
Тобто якість ми будемо оцінювати по фонам та по тому що ніхто масовку не анімував?lktnv: ↑ 06.07.2025 12:01А у первого сезона было какое-то запредельное качество? Рисовка была максимально дешёвой со статичными задниками и буквально статичной массовкой. В этом плане недавний DmC отрисован был гораздо лучше.Donate: ↑ 06.07.2025 10:26 Перший сезон:Другий сезон:
- Набрали топових хлопців
Ну ото цікаво буде подивитись на якість продукту
- Набрали гавриків без досвіду роботи на ролях, режиссера с дебютною роботою навідь ніхто підстраховувати не буде
![]()
Added in 3 minutes 18 seconds:
Да тут питання багато в чому. Прийшли та кинули нереалістичні сроки, захотіли зробити аніме подешевше, не зійшлися просто зі старою коммандою і т.п.MqM: ↑ 06.07.2025 12:06 Чому ї так тягне на економію. Як зроблять якісно, то обовязково жадібність себе пізніше проявить
Там ось багато чого може бути ось в Tower of God корейці захотіли зробити другий сезон напевно за ті ж самі гроші але на 24 серії, телеком офк сказали що це нереально. Корейці пішли до студії яка це зробить подешевше і після першого який виглядав як цукерочка, другий виглядає мяко кажучі "дроп на нульвої" зате 24 серії...
-
lktnv
Member
Это анимационное произведение, не комикс, поэтому да. Наличие (что само по себе смешно в данном контексте) и качество анимации в анимационном произведении это один из критериев для оценки.Donate: ↑ 06.07.2025 12:52
Тобто якість ми будемо оцінювати по фонам та по тому що ніхто масовку не анімував?
Поэтому не думаю, что смена аниматоров как-то критически навредит этому проекту.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
КП77 показав відносно лайтові фетиші і збочення. Сеттинг дозволяє і має на увазі зовсім інший рівень.MqM: ↑ 06.07.2025 12:06А ще в оригінальному Кіберпанк були трансгендери та купа фетишів)
Гру принципово обходили чи ні?)
Відправлено через 8 хвилин 26 секунд:
Є багато варіантів:MqM: ↑ 06.07.2025 12:06 Чому ї так тягне на економію. Як зроблять якісно, то обовязково жадібність себе пізніше проявить
- економимо на одному, бо бюджет обмежений, а ми хочемо зробити круто інше
- зіркова команда минулої частини не повністю виправдала очікування. На це натякає польский сценарист
- вона банально зайнята на інших тайтлах, а випускати щось треба
- у команді можливі зміни і розширення. Вас не бентежить 3 працівника замість 7 на скріні 1 частини?
Последний раз редактировалось waryag 06.07.2025 14:49, всего редактировалось 1 раз.
-
Donate
Member
Тому що інших не анонсовано. Що було в новині то й додалиwaryag: ↑ 06.07.2025 14:47 - у команді можливі зміни і розширення. Вас не бентежить 3 працівника замість 7 на скріні 1 частини?
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Це не значить, що їх не буде.
-
Donate
Member
1. Якість анімації вирівнювати по статичним фонам немає сенсу, це викинуті гроші ради нічого. Хочете щоб все було як в житті ідіть дивіться фільми... А взагалі стиль Trigger часто використовує навмисне спрощення, обмежену анімацію статичних елементів та фонів, щоб сконцентрувати бюджет і зусилля на ключових, гіпердинамічних екшн-сценах. Тому їх роботи зазвичай видно за версту.lktnv: ↑ 06.07.2025 14:36
Это анимационное произведение, не комикс, поэтому да. Наличие (что само по себе смешно в данном контексте) и качество анимации в анимационном произведении это один из критериев для оценки.
Поэтому не думаю, что смена аниматоров как-то критически навредит этому проекту.
2. Ну так ти подивився і побачив там фігу. Зміна РЕЖИССЕРА і Дизайнера персонажів ВЖЕ відома. А якщо змінюють режиссера ото питання, якщо кидають нового
Added in 40 seconds:
Режиссера то анонсували
-
анти__бот
Member
- Откуда: Кропивницький
Kanjo
тю, мене якраз тут і ознайомили з аніме
тю, мене якраз тут і ознайомили з аніме
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Все може бути. У мене відчуття, що КП хочуть наблизити аніме до гри, а зіркові японці були занадто незалежними.
-
Donate
Member
Трігерів то навіщо тоді взяли? Вони як знімали гуррен лаган 15 років тому так і знімають. Що візуально, що сценарно. Нічого не зміниться... Хочеться щось інше...waryag: ↑ 06.07.2025 15:08Все може бути. У мене відчуття, що КП хочуть наблизити аніме до гри, а зіркові японці були занадто незалежними.
Є інші студії... Але чогось знову трігери, тільки зараз зі стафом який буде менше гнути своє бачення напевно
Тому тут навідь питання не в тому чи впорається нова команда, а в тому, чи дозволять комманді створити щось своє, чи вона стане лише виконавцем чужої волі? Історія індустрії розваг, на жаль, дає невтішну відповідь у більшості подібних випадків.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Заради імені. Та й знімають вони добре, майже всю їх творчість можна дивитися на одному диханні.Donate: ↑ 06.07.2025 15:27Трігерів то навіщо тоді взяли? Вони як знімали гуррен лаган 15 років тому так і знімають. Що візуально, що сценарно. Нічого не зміниться... Хочеться щось інше...
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
Сюжетні? Бо щось не пригадую.MqM: ↑ 06.07.2025 12:06 А ще в оригінальному Кіберпанк були трансгендери
-
XAMCTBO
Member
Транси десь були, але точно не у головній лінії. А от чпокнутися із Керрі, якщо гг чоловік, можна, ну і з Джуді, якщо гг жінка, із відповідними відеовставками.Геральт: ↑ 06.07.2025 19:56Сюжетні? Бо щось не пригадую.MqM: ↑ 06.07.2025 12:06 А ще в оригінальному Кіберпанк були трансгендери
Отправлено спустя 2 минуты 42 секунды:
Що до серіалу, то серіал норм. Але відбілювання і романтизація бандитів і ворів залишає неприємний післясмак, автори все ж намагалися нав'язати симпатію і жалість до долі героїв.
-
daesz
Member
Я, чесно кажучи, не надіявся бо *спойлер* всі крім Люсі вмерли в першому сезоні. But ill take it. Відколи Psychopass закінчився (не рахуючи повнометражку в 2022, хоча й 3 сезон були доволі mehh) - нічого в жанрі сайберпанку й не виходило..
Donate
це ж нетфлікс, випускають 1-2 нормальні сезони, а потім, таке враження, що впеціально хочуть всрати серіал/анімешку, щоб кенсельнути
Я боявся за аркєйн, але він закінчився після 2 сезонів (чув райоти співпрацюють із нетфліксом по ще 2 серіалах на основі ліги - один буде у Фрелйорді, другий в Ноксусі, тож обидва мають бути бомбічними
).
Donate
це ж нетфлікс, випускають 1-2 нормальні сезони, а потім, таке враження, що впеціально хочуть всрати серіал/анімешку, щоб кенсельнути
Я боявся за аркєйн, але він закінчився після 2 сезонів (чув райоти співпрацюють із нетфліксом по ще 2 серіалах на основі ліги - один буде у Фрелйорді, другий в Ноксусі, тож обидва мають бути бомбічними
Гей (Кері), лезбі (Джуді та Евелін), транс (Клер).Геральт: ↑ 06.07.2025 19:56Сюжетні? Бо щось не пригадую.MqM: ↑ 06.07.2025 12:06 А ще в оригінальному Кіберпанк були трансгендери