Вибір роутера

Локальные сети и Интернет
Ответить
Автор
Сообщение
Ekz0rcyst
Member
Аватара пользователя
Откуда: local

Сообщение

Avenger80
Споживання сучасних х86 процесорів в простої, з налаштованим паверменеджментом, ASPM коли і C3 і С6 і С10 доступні і використовуються, не високе і може сягати зненацька 2-3W, але це сам CPU, проте в навантаженні споживання таки відрізняється. Також ОЗУ, диск/ssd, мережа, usb і т. д. вже додають споживання, і в роутері на відміну від ПК який виконує роль роутера може і не бути всього цього, тому і споживання менше. Але, враховуючи який функціонал надає ПК в якості роутера (наприклад Lenovo M720Q/M920X), то спокійно закриваються очі на різницю в споживанні, бо рішення ультимативне і дуже "гнучке", - можна трансформувати в 2.5GB або навіть 10GB роутер, купуючи відповідний мережевий адаптер.
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Royter
дык это уже абадонед по сути репо.. arix00 не собирает уже давно вроде как(месяца три уже не занимается этим) - вот актуальное
https://github.com/AgustinLorenzo/openwrt/releases
Последний раз редактировалось vdemeshko 03.07.2025 12:28, всего редактировалось 1 раз.
strang
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Royter: 03.07.2025 12:19Толку мне с этой картинки?
прокладку надо менять, а не жаловаться что
не поставить
.
зачем с гита если офрелиз 24 поддерж mx4300?
список пакетов обновляли?
накатить на 24.10.2?
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

strang
дык уже протух снепшот и пакеты с ним )) он наверно с NSS патчем хотел - в официальном же без него...
Royter
Member

Сообщение

vdemeshko: 03.07.2025 12:28 strang
дык уже протух снепшот и пакеты с ним )) он наверно с NSS патчем хотел - в официальном же без него...
какую версию ставить?
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Royter
ну если нужен NSS, то самую свежую за 03.07 по ссылке на репо Аугистино Лоренцо в ассетах там есть уже под MX4300 (со всеми свежими патчами Cosmio) - openwrt-qualcommax-ipq807x-linksys_mx4300-squashfs-sysupgrade.bin
Последний раз редактировалось vdemeshko 03.07.2025 12:36, всего редактировалось 5 раз.
Gold_Star
Member

Сообщение

AlexKuzovkov: 03.07.2025 10:15
Gold_Star: 03.07.2025 10:09

Є ще кращий варіант. Наприклад Juniper MX960
До чого тут це?
А до чого тут ваше Жуйціє...
Royter
Member

Сообщение

vdemeshko: 03.07.2025 12:32 Royter
ну если нужен NSS, то самую свежую за 03.07 по ссылке на репо Аугистино Лоренцо в ассетах там есть уже под MX4300 (со всеми свежими патчами Cosmio) - openwrt-qualcommax-ipq807x-linksys_mx4300-squashfs-sysupgrade.bin
А как запустить интернет если после прошивки не пашет и wan disable.
AlexKuzovkov
Member

Сообщение

Gold_Star: 03.07.2025 12:32
AlexKuzovkov: 03.07.2025 10:15

До чого тут це?
А до чого тут ваше Жуйціє...
Може тому що він домашній роутер?
Gold_Star
Member

Сообщение

AlexKuzovkov: 03.07.2025 13:23
Gold_Star: 03.07.2025 12:32
А до чого тут ваше Жуйціє...
Може тому що він домашній роутер?
Може. Тільки чому саме він у порівнянні з юніфаєм...
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Gold_Star: 03.07.2025 13:41
AlexKuzovkov: 03.07.2025 13:23

Може тому що він домашній роутер?
Може. Тільки чому саме він у порівнянні з юніфаєм...
юніфай теж тут рекомендували як ультимативний домашній роутер
AlexKuzovkov
Member

Сообщение

Gold_Star: 03.07.2025 13:41
AlexKuzovkov: 03.07.2025 13:23

Може тому що він домашній роутер?
Може. Тільки чому саме він у порівнянні з юніфаєм...
Тому що убіка порекомендували під запит:
Посоветуйте роутер с dualwan что был на стоке


Але ж, вибач, я забув що ти читати не дуже любиш.

Відправлено через 1 хвилину 15 секунд:
Ortyomko: 03.07.2025 13:45
Gold_Star: 03.07.2025 13:41
Може. Тільки чому саме він у порівнянні з юніфаєм...
юніфай теж тут рекомендували як ультимативний домашній роутер
Голдстар читає тільки останнє сповіщення. Так що він не рідко губиться. :)
Gold_Star
Member

Сообщение

AlexKuzovkov: 03.07.2025 13:46Тому що убіка порекомендували
Рекомендували. Тільки чому
AlexKuzovkov: 03.07.2025 08:23За 8к можна краще взяти. І USB 3.0.

RG-EW7200BE PRO
Чим він кращий за UDR7?
AlexKuzovkov
Member

Сообщение

Gold_Star: 03.07.2025 13:51
AlexKuzovkov: 03.07.2025 13:46Тому що убіка порекомендували
Рекомендували. Тільки чому
AlexKuzovkov: 03.07.2025 08:23За 8к можна краще взяти. І USB 3.0.

RG-EW7200BE PRO
Чим він кращий за UDR7?
В 2 рази дешевше. :) Це як мінімум.

Можеш сам зайти інфу почитати.
Gold_Star
Member

Сообщение

AlexKuzovkov: 03.07.2025 13:52Можеш сам зайти інфу почитати.
Так я ж
AlexKuzovkov: 03.07.2025 13:47читає тільки останнє сповіщення. Так що він не рідко губиться
Саме тому хочу особисто від власника даної продукції почути, чим же він кращий за юніфай, окрім ціни... :yes:
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Gold_Star: 03.07.2025 13:51 Чим він кращий за UDR7?
бо у нього є dual-WAN за який тут запитували, а у UDR7 немає ?
Gold_Star
Member

Сообщение

Ortyomko: 03.07.2025 14:00 а у UDR7 немає
Знаючі люди на Редіті кажуть що є... :)
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Gold_Star: 03.07.2025 14:03
Ortyomko: 03.07.2025 14:00 а у UDR7 немає
Знаючі люди на Редіті кажуть що є... :)
судячи з усього, треба використовувати SFP. Тобто купувати ще sfp модуль.
Gold_Star
Member

Сообщение

Ortyomko: 03.07.2025 14:11судячи з усього, треба використовувати SFP. Тобто купувати ще sfp модуль.
Можна і так) Але кажуть, що достатньо обидва LAN переназначити як WAN і дозволити їх одночасне використання
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Gold_Star: 03.07.2025 14:13
Ortyomko: 03.07.2025 14:11судячи з усього, треба використовувати SFP. Тобто купувати ще sfp модуль.
Можна і так) Але кажуть, що достатньо обидва LAN переназначити як WAN і дозволити їх одночасне використання
тоді круто) але шкода що питання ціни це не вирішує.
Ответить