Новости
Последние статьи и обзоры
Вибір роутера
-
Ekz0rcyst
Member
- Откуда: local
Avenger80
Споживання сучасних х86 процесорів в простої, з налаштованим паверменеджментом, ASPM коли і C3 і С6 і С10 доступні і використовуються, не високе і може сягати зненацька 2-3W, але це сам CPU, проте в навантаженні споживання таки відрізняється. Також ОЗУ, диск/ssd, мережа, usb і т. д. вже додають споживання, і в роутері на відміну від ПК який виконує роль роутера може і не бути всього цього, тому і споживання менше. Але, враховуючи який функціонал надає ПК в якості роутера (наприклад Lenovo M720Q/M920X), то спокійно закриваються очі на різницю в споживанні, бо рішення ультимативне і дуже "гнучке", - можна трансформувати в 2.5GB або навіть 10GB роутер, купуючи відповідний мережевий адаптер.
Споживання сучасних х86 процесорів в простої, з налаштованим паверменеджментом, ASPM коли і C3 і С6 і С10 доступні і використовуються, не високе і може сягати зненацька 2-3W, але це сам CPU, проте в навантаженні споживання таки відрізняється. Також ОЗУ, диск/ssd, мережа, usb і т. д. вже додають споживання, і в роутері на відміну від ПК який виконує роль роутера може і не бути всього цього, тому і споживання менше. Але, враховуючи який функціонал надає ПК в якості роутера (наприклад Lenovo M720Q/M920X), то спокійно закриваються очі на різницю в споживанні, бо рішення ультимативне і дуже "гнучке", - можна трансформувати в 2.5GB або навіть 10GB роутер, купуючи відповідний мережевий адаптер.
-
vdemeshko
Member
- Откуда: Киев
Royter
дык это уже абадонед по сути репо.. arix00 не собирает уже давно вроде как(месяца три уже не занимается этим) - вот актуальное
https://github.com/AgustinLorenzo/openwrt/releases
дык это уже абадонед по сути репо.. arix00 не собирает уже давно вроде как(месяца три уже не занимается этим) - вот актуальное
https://github.com/AgustinLorenzo/openwrt/releases
Последний раз редактировалось vdemeshko 03.07.2025 12:28, всего редактировалось 1 раз.
-
strang
Member
прокладку надо менять, а не жаловаться чтоRoyter: ↑ 03.07.2025 12:19Толку мне с этой картинки?
.не поставить
зачем с гита если офрелиз 24 поддерж mx4300?
список пакетов обновляли?
накатить на 24.10.2?
-
vdemeshko
Member
- Откуда: Киев
strang
дык уже протух снепшот и пакеты с ним )) он наверно с NSS патчем хотел - в официальном же без него...
дык уже протух снепшот и пакеты с ним )) он наверно с NSS патчем хотел - в официальном же без него...
-
Royter
Member
какую версию ставить?vdemeshko: ↑ 03.07.2025 12:28 strang
дык уже протух снепшот и пакеты с ним )) он наверно с NSS патчем хотел - в официальном же без него...
-
vdemeshko
Member
- Откуда: Киев
Royter
ну если нужен NSS, то самую свежую за 03.07 по ссылке на репо Аугистино Лоренцо в ассетах там есть уже под MX4300 (со всеми свежими патчами Cosmio) - openwrt-qualcommax-ipq807x-linksys_mx4300-squashfs-sysupgrade.bin
ну если нужен NSS, то самую свежую за 03.07 по ссылке на репо Аугистино Лоренцо в ассетах там есть уже под MX4300 (со всеми свежими патчами Cosmio) - openwrt-qualcommax-ipq807x-linksys_mx4300-squashfs-sysupgrade.bin
Последний раз редактировалось vdemeshko 03.07.2025 12:36, всего редактировалось 5 раз.
-
Gold_Star
Member
А до чого тут ваше Жуйціє...
-
Royter
Member
А как запустить интернет если после прошивки не пашет и wan disable.vdemeshko: ↑ 03.07.2025 12:32 Royter
ну если нужен NSS, то самую свежую за 03.07 по ссылке на репо Аугистино Лоренцо в ассетах там есть уже под MX4300 (со всеми свежими патчами Cosmio) - openwrt-qualcommax-ipq807x-linksys_mx4300-squashfs-sysupgrade.bin
-
AlexKuzovkov
Member
Може тому що він домашній роутер?
-
Gold_Star
Member
Може. Тільки чому саме він у порівнянні з юніфаєм...
-
Ortyomko
Member
- Откуда: Дніпро
юніфай теж тут рекомендували як ультимативний домашній роутер
-
AlexKuzovkov
Member
Тому що убіка порекомендували під запит:
Посоветуйте роутер с dualwan что был на стоке
Але ж, вибач, я забув що ти читати не дуже любиш.
Відправлено через 1 хвилину 15 секунд:
Голдстар читає тільки останнє сповіщення. Так що він не рідко губиться.
-
Gold_Star
Member
Рекомендували. Тільки чомуAlexKuzovkov: ↑ 03.07.2025 13:46Тому що убіка порекомендували
Чим він кращий за UDR7?
-
AlexKuzovkov
Member
В 2 рази дешевше.Gold_Star: ↑ 03.07.2025 13:51Рекомендували. Тільки чомуAlexKuzovkov: ↑ 03.07.2025 13:46Тому що убіка порекомендувалиЧим він кращий за UDR7?
Можеш сам зайти інфу почитати.
-
Gold_Star
Member
Так я жAlexKuzovkov: ↑ 03.07.2025 13:52Можеш сам зайти інфу почитати.
Саме тому хочу особисто від власника даної продукції почути, чим же він кращий за юніфай, окрім ціни...AlexKuzovkov: ↑ 03.07.2025 13:47читає тільки останнє сповіщення. Так що він не рідко губиться
-
Ortyomko
Member
- Откуда: Дніпро
бо у нього є dual-WAN за який тут запитували, а у UDR7 немає ?Gold_Star: ↑ 03.07.2025 13:51 Чим він кращий за UDR7?
-
Gold_Star
Member
-
Ortyomko
Member
- Откуда: Дніпро
судячи з усього, треба використовувати SFP. Тобто купувати ще sfp модуль.Gold_Star: ↑ 03.07.2025 14:03Знаючі люди на Редіті кажуть що є...Ortyomko: ↑ 03.07.2025 14:00 а у UDR7 немає![]()
-
Gold_Star
Member
Можна і так) Але кажуть, що достатньо обидва LAN переназначити як WAN і дозволити їх одночасне використанняOrtyomko: ↑ 03.07.2025 14:11судячи з усього, треба використовувати SFP. Тобто купувати ще sfp модуль.
-
Ortyomko
Member
- Откуда: Дніпро
тоді круто) але шкода що питання ціни це не вирішує.Gold_Star: ↑ 03.07.2025 14:13Можна і так) Але кажуть, що достатньо обидва LAN переназначити як WAN і дозволити їх одночасне використанняOrtyomko: ↑ 03.07.2025 14:11судячи з усього, треба використовувати SFP. Тобто купувати ще sfp модуль.