Вибір роутера

Локальные сети и Интернет
Ответить
Автор
Сообщение
Royter
Member

Сообщение

AFU_power: 02.07.2025 21:23Ubiquity Dream Machine
Зачем рекомендовать что стоит 15к грн?
AFU_power
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Royter: 03.07.2025 06:48
AFU_power: 02.07.2025 21:23Ubiquity Dream Machine
Зачем рекомендовать что стоит 15к грн?
Сток, дуалван, підтримка?
Royter
Member

Сообщение

AFU_power: 03.07.2025 06:49
Royter: 03.07.2025 06:48
Зачем рекомендовать что стоит 15к грн?
Сток, дуалван, підтримка?
А почему не асус?
AFU_power
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Royter: 03.07.2025 07:53
AFU_power: 03.07.2025 06:49

Сток, дуалван, підтримка?
А почему не асус?
Можна і gl.inet flint2, але дрім машина скоріше всього буде довше всіх оновлюватись та і на олх вона уже по 5-6 тисяч
WaRMacTep
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кременчук

Сообщение

Royter
б/в асус че кіт в мішку, а новий така собі єкономія, озвучте бюджет та напрпвленість, дуавл ван з агрегацією чи просто для резервування.....

Відправлено через 4 хвилини 42 секунди:
Royter
приклад https://rozetka.com.ua/ua/keenetic-kn-1012/p469715544/ 6300грн, ван 2.5, сфп під оптику , арм проц, 512 оперативи, 1 і 2 порт з агрегацією тобто в 1 провайдер1, в 2 провайдер 2, а в ван пк с 2.5 мережею, якщо обидва провайдера гігабітні ви отримаєте на вихлопі пк майже 2 гігабіта інет... це як приклад
AlexKuzovkov
Member

Сообщение

Royter: 03.07.2025 06:48
AFU_power: 02.07.2025 21:23Ubiquity Dream Machine
Зачем рекомендовать что стоит 15к грн?
За 8к можна краще взяти. І USB 3.0.

RG-EW7200BE PRO :super:
KrAv4uK
Junior

Сообщение

Ortyomko: 02.07.2025 08:32
artko: 02.07.2025 07:44 ~ 30вт від розетки в типовому стані.
виходить на 20 вт більше за звичайний роутер. це на 62грн/міс більше. Або 744грн/рік.
Я колись рахував що роутер в середньому може споживати більше ніж пральна машинка, але тут все навпаки дорожчі споживають зазвичай менше в перерахунку на кількість речей.
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

KrAv4uK: 03.07.2025 08:41artko: ↑ 02.07.2025 07:44
~ 30вт від розетки в типовому стані.
У меня так системник с Core I5 11400 (на встройке) потребляет в простое... Да уж... У обычного человека роутер потребляет 5-7Вт в час. В общем, у каждого свои потребности и заморочки. ;)
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

AFU_power: 03.07.2025 07:54 дрім машина скоріше всього буде довше всіх оновлюватись та і на олх вона уже по 5-6 тисяч
вона морально застаріє швидше ніж пітримка закінчиться.
Вона вже не дуже сучасна.
Bruno Banani
Member
Откуда: Никарагуа

Сообщение

Ortyomko
Чем?
Этого железа хватит лет на 15
Или вам wifi7 нужен, который лет через 5 начнет массово появляться?
Gold_Star
Member

Сообщение

AlexKuzovkov: 03.07.2025 08:23
Royter: 03.07.2025 06:48
Зачем рекомендовать что стоит 15к грн?
За 8к можна краще взяти. І USB 3.0.

RG-EW7200BE PRO :super:
Є ще кращий варіант. Наприклад Juniper MX960
AlexKuzovkov
Member

Сообщение

Gold_Star: 03.07.2025 10:09
AlexKuzovkov: 03.07.2025 08:23

За 8к можна краще взяти. І USB 3.0.

RG-EW7200BE PRO :super:
Є ще кращий варіант. Наприклад Juniper MX960
До чого тут це?
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Bruno Banani: 03.07.2025 10:00 Ortyomko
Чем?
Этого железа хватит лет на 15
Или вам wifi7 нужен, который лет через 5 начнет массово появляться?
хоча б вай фай 6, і 2,5гбіт порти.
Коли ми говоримо про те, що тут варто переплатити за тривалу підтримку, то встає питання нащо вона потрібна? Тривала це ж 5+ років і є.
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Avenger80: 03.07.2025 09:43
KrAv4uK: 03.07.2025 08:41artko: ↑ 02.07.2025 07:44
~ 30вт від розетки в типовому стані.
У меня так системник с Core I5 11400 (на встройке) потребляет в простое... Да уж... У обычного человека роутер потребляет 5-7Вт в час. В общем, у каждого свои потребности и заморочки. ;)
у кожного свої завдання, так. комусь зручніше сплатити за сторонні сервіси, комусь тримати особисті. А так - подивився, на фоні бойлера, кухонного приладдя - споживання роутера не має значення, зовсім. Подивився статистику в себе - усі сервіси що надає 4..5% споживання добового. Непринципово.
Bruno Banani
Member
Откуда: Никарагуа

Сообщение

Ortyomko: 03.07.2025 10:26
Bruno Banani: 03.07.2025 10:00 Ortyomko
Чем?
Этого железа хватит лет на 15
Или вам wifi7 нужен, который лет через 5 начнет массово появляться?
хоча б вай фай 6, і 2,5гбіт порти.
Коли ми говоримо про те, що тут варто переплатити за тривалу підтримку, то встає питання нащо вона потрібна? Тривала це ж 5+ років і є.
Так у Флинта2 есть порт 2.5 и wifi6, вы его характеристики смотрели?
Ra1n
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харкiв

Сообщение

Royter: 02.07.2025 19:01 Посоветуйте роутер с dualwan что был на стоке и стоит ли брать asus rt-ax58 или уже поддержке все?
AX58Uv2 по акції він був цікавий, а за повну ціну є кращі варіанти: TUF-AX3000 V2 2.5Gb, AX59U (ax4200) на Mediatek з підтримкою OpenWRT або TUF-AX4200 2.5Gb
4200 моделі зазвичай трохи дорожче, але варто пошукати акції/знижки, орієнтуватись на реальні пропозиції.
Последний раз редактировалось Ra1n 03.07.2025 12:19, всего редактировалось 1 раз.
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Bruno Banani: 03.07.2025 11:13
Ortyomko: 03.07.2025 10:26

хоча б вай фай 6, і 2,5гбіт порти.
Коли ми говоримо про те, що тут варто переплатити за тривалу підтримку, то встає питання нащо вона потрібна? Тривала це ж 5+ років і є.
Так у Флинта2 есть порт 2.5 и wifi6, вы его характеристики смотрели?
розмова йшла про дрім машину
Royter
Member

Сообщение

Жаль на linksys mx4300 не поставить на openwrt пакет mwan3 пишет в консоле нельзя поставит прошивка версии 24.10.1 как будто оно не может чето найти в репо.
strang
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Royter: 03.07.2025 12:05Жаль на linksys mx4300 не поставить на openwrt пакет mwan3
mx4300
OpenWrt 24.10.2
спойлер
mwan.png
Royter
Member

Сообщение

strang: 03.07.2025 12:14
Royter: 03.07.2025 12:05Жаль на linksys mx4300 не поставить на openwrt пакет mwan3
mx4300
OpenWrt 24.10.2
спойлер
mwan.png
Толку мне с этой картинки?
Вот скрин то что пишет не ставит.
спойлер
Изображение
ставил по ссылку ниже Openwrt
https://github.com/arix00/openwrt-mx4300/releases
Ответить