Вибір роутера

Локальные сети и Интернет
Ответить
Автор
Сообщение
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

snapdragon999: 30.06.2025 12:52А зачем вообще это openwrt, нельзя свою нормальную прошивку сделать, чтоб больше не было желания на что-то перепрошиваться или логика такая, выплюнуть железку, а там уже сами прошивку ищите, заморачивайтесь?
Есть такие роутеры - Микротик и Кинетик. Первый не для совсем домашнего использования, второй - испорченная репутация из-за рашкиных корней, может ещё Asus - где тоже вроде бы стараются.
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Pathfinder: 30.06.2025 10:52 vdemeshko
Потрібно обгавнякати убі, бо шось його майже не згадують.



Пан tablestikus розкажіть нам про недоліки UDR 7 ?
У мене інколи коли запускаю додаток на телефоні він одразу не знаходить точку. Треба перезапустити 1-2 рази щоб побачив)

Ну і цей во - перед розміщенням треба дивитися на сайті діаграму направленності щоб херню не зроби.

А ще я таки відключив 6ГГц, бо коли стали тикатися девайси що не вміють в нього - то якось воно не дуже ок працювало у них з затупами на коннекті до 5ГГЦ, схоже точка намагалась їх щупати на 6ГГц чи щось таке і це затягувало процесс узгодження. Мені було лінь копатися до причин і я просто вирубив.

Ну десь ось так)

Відправлено через 49 секунд:
kolesnukm: 30.06.2025 11:26
Pathfinder: 30.06.2025 10:52 vdemeshko
Потрібно обгавнякати убі, бо шось його майже не згадують.



Пан tablestikus розкажіть нам про недоліки UDR 7 ?
от убі напевне самий кращий і зручніший інтерфейс для управління
Якщо хардварний або софтварний контроллер зробити то однозначно так, якщо тіки з телефона керувати - просто норм.
Gold_Star
Member

Сообщение

Dremjke: 30.06.2025 09:33
snapdragon999: 30.06.2025 09:14Чем он плох? Год работает стабильно,ни разу не сталкивался с какими то глюками.Просто хочу узнать реально как юзер этого роутера, балаболы тут сидят или нет.
Він поганий тим, що так вирішили місцеві адепти "OpenWRT" в кожну хату. На початку я також думав, що в цьому є сенс і сам зараз на етапі вибору бюджетного роутера під гігабіт, але чим більше читаю цю гілку і, зокрема, цих "експертів" - тим більше впевнююсь, що це таки балаболи... Вони всім серцем хейтять той TP-LINK, але впротивагу ставлять всякий шлак типу Xiaomi чи Cudi, ще і шити це після купівлі на OpenWRT і трястися над кожною новою версією прошивки, при цьому увесь негатив до тплінків висосаний із пальця і не має нічого спільного з реальністю. Зате Xiaomi із луайна і палок з OLX у Василя з Бердичева під збірку OpenWRT (яку ще потрібно умудритись поставити) - це круто, це лайк :gigi: Вишенка на торті - китайозні ноунейми з Алі, але під святим OpenWRT :lol: І після цього ці ікспьорди ще щось про ботнети на парі моделей тплінків кажуть.... Сміх та й годі :laugh:
Ну і по класиці форуму - кожен, чия думка не відповідає очікуванням цих "елітарних" снобів - підпадає під масову мінусацію ;)
Як показує практика - тривалість прошивання опенврт на роутер з сумісним залізом складає написання третини подібного потоку свідомості
Але я не розумію до чого претензія - до роутерів маде ін чайна (тупо 95% з усього зоопарку), до конструктивної критики щодо продукції тепелінку чи це намагання побороти "елітаріїв" своїм підлітковим бунтарством? :laugh:

Отправлено спустя 2 минуты 6 секунд:
snapdragon999: 30.06.2025 12:52А зачем вообще это openwrt, нельзя свою нормальную прошивку сделать, чтоб больше не было желания на что-то перепрошиваться или логика такая, выплюнуть железку, а там уже сами прошивку ищите, заморачивайтесь?поддержка до двери магазина.
Чуваче, юзай ШІ нарешті, бо вже не знаєш чим контрити :gigi: Нє вивозіш спор, панімаєш?
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

neo89skynet: 30.06.2025 12:56
crumd: 30.06.2025 09:46Здесь сидят продаваны с olx и фанаты опенврт.
Не тільки, тут сидять і адміни мереж, які мають дуже великий парк роутерів різних, і знають як криво і з глюками працюють "тупо-лінки"
Потому что понаклацивают в настройках непонятно что, поэтому отвал связи. У меня эти тп линки были с 7хх,8хх серий, потом арчеры, каких то косяков я ни разу не наблюдал, что нельзя было их юзать нормально. Особенно те старые, то вообще рабочие лошадки надежные, по 5 лет и больше маслали. Может так повезло.

Отправлено спустя 1 минуту 33 секунды:
Gold_Star: 30.06.2025 13:06
Dremjke: 30.06.2025 09:33
Він поганий тим, що так вирішили місцеві адепти "OpenWRT" в кожну хату. На початку я також думав, що в цьому є сенс і сам зараз на етапі вибору бюджетного роутера під гігабіт, але чим більше читаю цю гілку і, зокрема, цих "експертів" - тим більше впевнююсь, що це таки балаболи... Вони всім серцем хейтять той TP-LINK, але впротивагу ставлять всякий шлак типу Xiaomi чи Cudi, ще і шити це після купівлі на OpenWRT і трястися над кожною новою версією прошивки, при цьому увесь негатив до тплінків висосаний із пальця і не має нічого спільного з реальністю. Зате Xiaomi із луайна і палок з OLX у Василя з Бердичева під збірку OpenWRT (яку ще потрібно умудритись поставити) - це круто, це лайк :gigi: Вишенка на торті - китайозні ноунейми з Алі, але під святим OpenWRT :lol: І після цього ці ікспьорди ще щось про ботнети на парі моделей тплінків кажуть.... Сміх та й годі :laugh:
Ну і по класиці форуму - кожен, чия думка не відповідає очікуванням цих "елітарних" снобів - підпадає під масову мінусацію ;)
Як показує практика - тривалість прошивання опенврт на роутер з сумісним залізом складає написання третини подібного потоку свідомості
Але я не розумію до чого претензія - до роутерів маде ін чайна (тупо 95% з усього зоопарку), до конструктивної критики щодо продукції тепелінку чи це намагання побороти "елітаріїв" своїм підлітковим бунтарством? :laugh:

Отправлено спустя 2 минуты 6 секунд:
snapdragon999: 30.06.2025 12:52А зачем вообще это openwrt, нельзя свою нормальную прошивку сделать, чтоб больше не было желания на что-то перепрошиваться или логика такая, выплюнуть железку, а там уже сами прошивку ищите, заморачивайтесь?поддержка до двери магазина.
Чуваче, юзай ШІ нарешті, бо вже не знаєш чим контрити :gigi: Нє вивозіш спор, панімаєш?
Какой спор, я спросил какие косяки есть, мне ответили что какие то там данные когда то сливали и что они программисты, сис.админы и им виднее что лучше. :lol:
Лучше конечно openwrt поставить не понятно от какого васи и тогда будет счастье и надёжность, все равно ж гарантия до двери.
Gold_Star
Member

Сообщение

snapdragon999: 30.06.2025 13:10я спросил какие косяки есть, мне ответили что какие то там данные когда то сливали и что они программисты, сис.админы и им виднее что лучше.
snapdragon999: 30.06.2025 12:24это как назинг фон ,васек работал в нормальной команде,которая делает хорошие телефоны,а потом решил создать свою шляпу и ни с кем не делиться прибылью.
snapdragon999: 30.06.2025 12:06ОЙ ты думаешь в асусах меньше косяков с прощивками или тем более в сяо?
snapdragon999: 30.06.2025 11:58первый раз слышу такую шляпу
snapdragon999: 30.06.2025 11:51не всем людям нужны мощные роутеры ,особенно в условиях отключения света ,1А это норма,от любого павербанка запитал и работает долго.
Так спросіл, шо накатав на цілу доску позора :gigi: Лівай бро, ми всі зрозуміли твою позицію (насправді ні), але усе написане как панімаєш було марною тратою часу
strang
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 30.06.2025 13:10openwrt поставить не понятно от какого васи
дискуссия вышла на новый уровень :laugh:
Gold_Star
Member

Сообщение

snapdragon999: 30.06.2025 13:10Лучше конечно openwrt поставить не понятно от какого васи и тогда будет счастье и надёжность, все равно ж гарантия до двери.
Ну так став чисту, до чого тут твій сосєд вася до альтернативних прошивок? :)
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Gold_Star: 30.06.2025 13:15
snapdragon999: 30.06.2025 13:10я спросил какие косяки есть, мне ответили что какие то там данные когда то сливали и что они программисты, сис.админы и им виднее что лучше.
snapdragon999: 30.06.2025 12:24это как назинг фон ,васек работал в нормальной команде,которая делает хорошие телефоны,а потом решил создать свою шляпу и ни с кем не делиться прибылью.
snapdragon999: 30.06.2025 12:06ОЙ ты думаешь в асусах меньше косяков с прощивками или тем более в сяо?
snapdragon999: 30.06.2025 11:58первый раз слышу такую шляпу
snapdragon999: 30.06.2025 11:51не всем людям нужны мощные роутеры ,особенно в условиях отключения света ,1А это норма,от любого павербанка запитал и работает долго.
Так спросіл, шо накатав на цілу доску позора :gigi: Лівай бро, ми всі зрозуміли твою позицію (насправді ні), але усе написане как панімаєш було марною тратою часу
Ну я так и понял что вы просто балаболки.
crumd
Member

Сообщение

neo89skynet: тут сидять і адміни мереж, які мають дуже великий парк роутерів різних, і знають як криво і з глюками працюють "тупо-лінки"
Зайдите на сайты национальных интернет провайдеров (Киевстар, Водафон) и провайдеров областных центров. И посмотрите какие роутеры они предлагают клиентам. Там исключительно роутеры ТП-Линк. Потому что провайдеры заинтересованы установить клиентам наиболее стабильно работающие роутеры.
Это объективная информация, а не форумный пост безымянного админа безымянного провайдера в безымянной деревне, "искореняющего" роутеры ТП-Линк.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Gold_Star: 30.06.2025 13:16
snapdragon999: 30.06.2025 13:10Лучше конечно openwrt поставить не понятно от какого васи и тогда будет счастье и надёжность, все равно ж гарантия до двери.
Ну так став чисту, до чого тут твій сосєд вася до альтернативних прошивок? :)
Нафиг обычным юзерам левые прошивки, если и так всё отлично работает? Каким то особо одарённым шизофреникам может они и нужны, а если на стоке все ок работает, то смысл?
Gold_Star
Member

Сообщение

crumd: 30.06.2025 13:17Зайдите на сайты национальных интернет провайдеров
Зайди на шопи цих провайдерів, там сяомі в топах продаж
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Но я всё равно не могу понять, почему у меня на роутере на древнем проце 7621 - вот такие показатели скорости по USB:
Чтение:
спойлер
Изображение
Запись:
спойлер
Изображение
А на том же Asus TUF AX3000V.2 намного меньше - в 2 раза где-то. Как так? При всей крутости железа... Где собака порылась? Это и есть качество ПО или что это такое?
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

snapdragon999: 30.06.2025 11:42
Отправлено спустя 1 минуту 45 секунд:
Pathfinder: 30.06.2025 09:58 Туполінк, сяома, Куді, Нетіс і т.д.
а тебе какие надо ,Японские ? Кто еще балаболка :lol: Какие у ах53 косяки ?
:facepalm: Вже сто першу сторінку тут обжовують косяки туполінка лише один китаєзнавець почав закидать протилежне. Так зі своєю феноменальною вибіркою.
АХ53 не было такого
А ,да в ах23 не было
Коли вже і сюди свого умовного друга ремонтника притягнеш ?
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

crumd: 30.06.2025 12:52
vdemeshko: с дырами в безопасности , которые юзают бот неты
За всё время местные тплинкфобы нашли упоминания про закрытую 3 года назад уязвимость в АХ21 (роутер для рынка США) и уязвимость в двух 20-летних моделях с eol.
В современных отчетах по безопасности нет ни одного роутерa ТП-Линк. Чемпионами по участию в ботнетах являются Микротик, Асус и роутеры с опенврт.
шо за бред ? я же ссылку дал что она по прежнему открыта на май 2025 года :lol: более того это даже банальная ложь так как роутер продавался на глобальном рынке включая у нас в той же Розетке и Телемарте
Последний раз редактировалось vdemeshko 30.06.2025 13:43, всего редактировалось 1 раз.
Gold_Star
Member

Сообщение

snapdragon999: 30.06.2025 13:26Я купил, обновил до последней версии и юзаю дальше.
А потім через пару років купуєш інший тепелінк бо щось воно тупити почало, а оновлень уже немає, та й про ботнет усюди пишуть :(
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

vdemeshko: 30.06.2025 13:35
шо за бред ? я же ссылку дал что она по прежнему открыта на май 2025 года :lol:
То в маркетолог. В жирі статус на відкладено помінявся, а він думає що закрили. :gigi:
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

Ну почитай вже тему, раз віврався сюди захищати китай.
Навіть версій того туполінка стільки шо не поймеш де шо.
IMPORTANT: Model and hardware version availability varies by region. Please refer to your TP-Link regional website to determine product availability.
Vx.0=Vx.6/Vx.8/Vx.9(eg:V1.0=V1.6/V1.8/V1.9)
Vx.x0=Vx.x6/Vx.x8/Vx.x9 (eg:V1.20=V1.26/V1.28/V1.29)
Vx.30=Vx.32/Vx.33 (eg:V3.30=V3.32/V3.33)
Последний раз редактировалось Pathfinder 30.06.2025 13:51, всего редактировалось 1 раз.
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

AlexKuzovkov: 30.06.2025 12:50
uncle joseph: 29.06.2025 20:32 Попросили вибрати роутер для однокімнатної квартири для двох пенсіонерів та внука, де буде три смарти і десктоп. І що ж вибрати за недорого і щоб працювало стабільно? Тут на форумі панацея - Linksys з OLX, на відомому форумі з боліт - Keenetik просто ідеал, але якщо не підходить ні те ні інше, бо потрібно з магазину з гарантією, ну а м@цк@льське совість не дозволяє... "Моя справа адмін" каже, що Xiaomi зроблені з гівна та палок після впровадження санкцій на Huawei, оскільки використовують лише доступні комплектуючі (китайські), щоб в разі накладення санкцій і на них, так само не лажанутись. От і вибирай чи ASUS, який боготворить Адмін (а це буде початкова модель), Mikrotik за прийнятну вартість дасть тільки Wi-Fi 2,4 803.11 n і не думаю що суперналаштовуваний він потрібний для моїх знайомих. Flint дорогий і зовсім не та категорія. Залишається TP-Link, наприклад навіть старезна але з хорошою дальністю Archer С80, або ж якийсь AX23 чи, навіть, AX53. А в конкурентів за 1800-2000-2500 вибір дуже скромний. Виходить вибір без вибору... Що порекомендуєте, порадьте щось до 2500грн (краще дешевше) з інтернет магазинів і щоб стабільно на 1-кімнатну квартиру 500Мб/с роздавало? Дякую!
Ось тобі і дешевше, і квартиру точно 500+ буде тримати.

Ruijie Reyee RG-EW1300G
да смысл какой брать на MT7621 с 128мб RAM и 16мб ROM если добавить 200 грн и взять на Filogic 820 Cudy или сэкономить 200 грн и взять Xiaomi AX3000T на таком же железе на месте глобальную версию с гарантией :gigi: просчитался с экономией но где ? :gigi: это по железу как Xiaomi Mi Router 4A Gigabit Edition но почти в 3 раза дороже :gigi: причем за схожие деньги тот же ASUS AX1800 на MT7621 будет с 256mb RAM/128mb ROM и WiFi6 :) ну там хоть за схожие деньги начинка получше начиная от радио модуля и заканчивая обьемом RAM и ROM.
AlexKuzovkov
Member

Сообщение

vdemeshko: 30.06.2025 14:05 да смысл какой брать на MT7621 с 128мб RAM и 16мб ROM если добавить 200 грн и взять на Filogic 820 Cudy или сэкономить 200 грн и взять Xiaomi AX3000T на таком же железе на месте глобальную версию с гарантией :gigi: просчитался с экономией но где ? :gigi: это по железу как Xiaomi Mi Router 4A Gigabit Edition но почти в 3 раза дороже :gigi: причем за схожие деньги тот же ASUS AX1800 на MT7621 будет с 256mb RAM/128mb ROM и WiFi6 :)
Не зрівнював з Cudy з Xiaomi. Руіджи теж офіційний з, наче, 3 роками гарантії. А що Асусу дасть 256RAM і 128 ROM? :)

Цей квартиру і 10+ девайсів закриє точно.
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

crumd: 30.06.2025 13:17
neo89skynet: тут сидять і адміни мереж, які мають дуже великий парк роутерів різних, і знають як криво і з глюками працюють "тупо-лінки"
Зайдите на сайты национальных интернет провайдеров (Киевстар, Водафон) и провайдеров областных центров. И посмотрите какие роутеры они предлагают клиентам. Там исключительно роутеры ТП-Линк. Потому что провайдеры заинтересованы установить клиентам наиболее стабильно работающие роутеры.
Это объективная информация, а не форумный пост безымянного админа безымянного провайдера в безымянной деревне, "искореняющего" роутеры ТП-Линк.
Скіки тплінк заніс чумоданів їм для цього?
Ответить