Так. і називати це нативом...Vpupkin: ↑ 27.06.2025 16:57Дуже часто ТАА взагалі не вимикається, або немає інших варіантів, отримуємо декілька варіантів артефачного фу, мило або піксельна каша.Misanthrop: ↑ 27.06.2025 16:21Хватит сравнивать DLSS с псевдонативом с ТАА ...
Головна причина чому ніколи не купую нічого на Unreal engine 5 наприклад. І чому деякі розробники усе ще сидять на четвертому анріалі.
Бо так, може світло не таке м'яке, але загалом зображення різке і сочне без усіх оцих апскейлерів через реальну нативність. Ще й фпс топовий