Сучасні технології NVIDIA в іграх — усе про DLSS 4, Multi Frame Generation і трасування

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Предлагаю обсудить Сучасні технології NVIDIA в іграх — усе про DLSS 4, Multi Frame Generation і трасування

Может это конкретно моя проблема, но я не могу с генерацией играть ни во что кроме киберпанка. Даже с 2х. Устают глаза за час игры так, как без генерации не устают за день.
И вроде бы и фпс ограничен до 118 в панели и разрывов нет, но все равно что-то не то во всех других играх - Хогвартс, Индиана, сталкер2, новый дум, везде пробовал и везде такая шляпа. Исключение киберпанк, почему тоже не знаю.
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

erkins007: 27.06.2025 15:09 Предлагаю обсудить Сучасні технології NVIDIA в іграх — усе про DLSS 4, Multi Frame Generation і трасування

Может это конкретно моя проблема, но я не могу с генерацией играть ни во что кроме киберпанка. Даже с 2х. Устают глаза за час игры так, как без генерации не устают за день.
И вроде бы и фпс ограничен до 118 в панели и разрывов нет, но все равно что-то не то во всех других играх - Хогвартс, Индиана, сталкер2, новый дум, везде пробовал и везде такая шляпа. Исключение киберпанк, почему тоже не знаю.
а якщо анлокнути фпс?
я можу юзати фг виключно якщо нативний фпс вище 80, а для шутерів краще більше 90, тоді негативний ефект фг нівелюється, що інпулаг, що артефакти бо для фг достатньо фреймів і різницю тоді побачити майже неможливо, а якщо нативний фпс 60 і нижче - торба і біль, тільки для повільних забавок під геймпад
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Enjthesilence: 27.06.2025 15:25а якщо анлокнути фпс?
То тогда идут разрывы экрана, так как гсинк не спасает от разрывов если фпс выше герцовки становится.
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

erkins007: 27.06.2025 15:33
Enjthesilence: 27.06.2025 15:25а якщо анлокнути фпс?
То тогда идут разрывы экрана, так как гсинк не спасает от разрывов если фпс выше герцовки становится.
що в тебе за монік, якщо доводиться лочити під 118 фпс?
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Enjthesilence: 27.06.2025 15:39
erkins007: 27.06.2025 15:33
То тогда идут разрывы экрана, так как гсинк не спасает от разрывов если фпс выше герцовки становится.
що в тебе за монік, якщо доводиться лочити під 118 фпс?
philips 55oled908
qziua
Member

Сообщение

Все як написано, можу підтвердити :) PT, dlss4, mfg, все працює ідеально, одне задоволення :up:

Added in 5 minutes 19 seconds:
erkins007: 27.06.2025 15:09 Предлагаю обсудить Сучасні технології NVIDIA в іграх — усе про DLSS 4, Multi Frame Generation і трасування

Может это конкретно моя проблема, но я не могу с генерацией играть ни во что кроме киберпанка. Даже с 2х. Устают глаза за час игры так, как без генерации не устают за день.
И вроде бы и фпс ограничен до 118 в панели и разрывов нет, но все равно что-то не то во всех других играх - Хогвартс, Индиана, сталкер2, новый дум, везде пробовал и везде такая шляпа. Исключение киберпанк, почему тоже не знаю.
Очень странно...у меня всегда и везде 138фпс(144 моник), gsync+vsync+reflex. Mfg отлично на х2 х3. Для х4 нужна большая герцовка монитора :)
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Недоступен при генерации
qziua
Member

Сообщение

Enjthesilence: 27.06.2025 15:25
erkins007: 27.06.2025 15:09 Предлагаю обсудить Сучасні технології NVIDIA в іграх — усе про DLSS 4, Multi Frame Generation і трасування

Может это конкретно моя проблема, но я не могу с генерацией играть ни во что кроме киберпанка. Даже с 2х. Устают глаза за час игры так, как без генерации не устают за день.
И вроде бы и фпс ограничен до 118 в панели и разрывов нет, но все равно что-то не то во всех других играх - Хогвартс, Индиана, сталкер2, новый дум, везде пробовал и везде такая шляпа. Исключение киберпанк, почему тоже не знаю.
а якщо анлокнути фпс?
я можу юзати фг виключно якщо нативний фпс вище 80, а для шутерів краще більше 90, тоді негативний ефект фг нівелюється, що інпулаг, що артефакти бо для фг достатньо фреймів і різницю тоді побачити майже неможливо, а якщо нативний фпс 60 і нижче - торба і біль, тільки для повільних забавок під геймпад
На 5080 фпс з dlss майже завжди в районі 80-100 :laugh:

Added in 1 minute 21 seconds:
erkins007: 27.06.2025 15:57
Недоступен при генерации
Не то что недоступен, а с gsync - обязателен :laugh:(в ncp)
Nekros
Member
Аватара пользователя

Сообщение

erkins007: 27.06.2025 15:09 Даже с 2х. Устают глаза за час игры так, как без генерации не устают за день.
И вроде бы и фпс ограничен до 118 в панели и разрывов нет, но все равно что-то не то во всех других играх - Хогвартс, Индиана, сталкер2, новый дум, везде пробовал и везде такая шляпа. Исключение киберпанк, почему тоже не знаю.
Так 118 це вже з генерацією? Тобто нативний десь 60фпс?
Я в генерації відчуваю лише інпут лаг якщо нативний фпс менше 60 і очі не втомлюються якщо вище 120 з генерацією.
Misanthrop
Member
Аватара пользователя
Откуда: То там то сям

Сообщение

Хватит сравнивать DLSS с псевдонативом с ТАА :facepalm: ...
А в киберпуке даже в промоматериалах Трансформер вообще дорисовывает детали которых в текстурах вообще никогда небыло
Джон_Иваныч
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

erkins007: 27.06.2025 15:09 Предлагаю обсудить Сучасні технології NVIDIA в іграх — усе про DLSS 4, Multi Frame Generation і трасування

Может это конкретно моя проблема, но я не могу с генерацией играть ни во что кроме киберпанка. Даже с 2х. Устают глаза за час игры так, как без генерации не устают за день.
И вроде бы и фпс ограничен до 118 в панели и разрывов нет, но все равно что-то не то во всех других играх - Хогвартс, Индиана, сталкер2, новый дум, везде пробовал и везде такая шляпа. Исключение киберпанк, почему тоже не знаю.
МБ, но я прошел Сталкер 2 с локом в 30фпс +FG, получалось 60 фейковых кадров, чувствуется, что не натив, но горааааздо лучше чем просто 30 фпс. Не могу сказать, что чувствовал повышенную усталость от ФГ.
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

А мені не подобаються масовість впроваддення цих технологій. Не тому що вони погані, а тому що вже стають стандартом для нових ігор які більше схожі на технодемки, випущені під тиском інвесторів. Розробники надіються на DLSS та FG і забивають на оптимізацію(в якщо відверто, то і на все інше також), головне на етапі early access зробити 200 скінів і прикрутити монетизацію. Мило, блискучі поверхні ніби намазані маслом, складається враження що розробники місцями забувають як виглядає реальний світ.
qziua
Member

Сообщение

Nekros: 27.06.2025 16:05
erkins007: 27.06.2025 15:09 Даже с 2х. Устают глаза за час игры так, как без генерации не устают за день.
И вроде бы и фпс ограничен до 118 в панели и разрывов нет, но все равно что-то не то во всех других играх - Хогвартс, Индиана, сталкер2, новый дум, везде пробовал и везде такая шляпа. Исключение киберпанк, почему тоже не знаю.
Так 118 це вже з генерацією? Тобто нативний десь 60фпс?
Я в генерації відчуваю лише інпут лаг якщо нативний фпс менше 60 і очі не втомлюються якщо вище 120 з генерацією.
Так, все правильно. Генерація, а тим більше mfg протипоказана при фпс нижче 60, в ідеалі 70-80. Технологія для власників високогерцових моніків, з 70 зробить 240 і все красиво, плавно :up:

Ps Бачу тут ще є умніки, які не розуміють як працюють gsync і vsync :lol:

Added in 6 minutes 25 seconds:
Джон_Иваныч: 27.06.2025 16:37
erkins007: 27.06.2025 15:09 Предлагаю обсудить Сучасні технології NVIDIA в іграх — усе про DLSS 4, Multi Frame Generation і трасування

Может это конкретно моя проблема, но я не могу с генерацией играть ни во что кроме киберпанка. Даже с 2х. Устают глаза за час игры так, как без генерации не устают за день.
И вроде бы и фпс ограничен до 118 в панели и разрывов нет, но все равно что-то не то во всех других играх - Хогвартс, Индиана, сталкер2, новый дум, везде пробовал и везде такая шляпа. Исключение киберпанк, почему тоже не знаю.
МБ, но я прошел Сталкер 2 с локом в 30фпс +FG, получалось 60 фейковых кадров, чувствуется, что не натив, но горааааздо лучше чем просто 30 фпс. Не могу сказать, что чувствовал повышенную усталость от ФГ.
Оно то гораздо лучше, да, но плавность и инпут лаг далеко не те :)
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Misanthrop: 27.06.2025 16:21Хватит сравнивать DLSS с псевдонативом с ТАА ...
Дуже часто ТАА взагалі не вимикається, або немає інших варіантів, отримуємо декілька варіантів артефачного фу, мило або піксельна каша.
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

Vpupkin
ТАА є частиною всіх сучасних ігрових рушіїв, відключення завжди можливо через конфігураційні файли, но те що буде на виході вам не сподобається, гарантую.
Лише один з прикладів.
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

qziua: 27.06.2025 16:01Не то что недоступен, а с gsync - обязателен (в ncp)
Если включить вертикалку с FG принудительно у вас будет инпут лаг за 200
Plush_Dragon
Member

Сообщение

Чекаємо нейронне сжимання текстур. Оце має бути БІМБА.
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Nekros: 27.06.2025 16:05
erkins007: 27.06.2025 15:09 Даже с 2х. Устают глаза за час игры так, как без генерации не устают за день.
И вроде бы и фпс ограничен до 118 в панели и разрывов нет, но все равно что-то не то во всех других играх - Хогвартс, Индиана, сталкер2, новый дум, везде пробовал и везде такая шляпа. Исключение киберпанк, почему тоже не знаю.
Так 118 це вже з генерацією? Тобто нативний десь 60фпс?
Я в генерації відчуваю лише інпут лаг якщо нативний фпс менше 60 і очі не втомлюються якщо вище 120 з генерацією.
Да, если ограничивать на 118, то нативный ограничивается на 59
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

Plush_Dragon: 27.06.2025 17:11Чекаємо нейронне сжимання текстур. Оце має бути БІМБА.
Ще краще, чекаємо ігри де ви вводите текстовий промпт що хочете грати, а Nvidia Game Gen генерує вам гру з безкоштовних асетів з Епік стора.
Dreamer40k
Junior

Сообщение

erkins007: 27.06.2025 17:11
Nekros: 27.06.2025 16:05
Так 118 це вже з генерацією? Тобто нативний десь 60фпс?
Я в генерації відчуваю лише інпут лаг якщо нативний фпс менше 60 і очі не втомлюються якщо вище 120 з генерацією.
Да, если ограничивать на 118, то нативный ограничивается на 59
Не в усіх іграх, у відьмакові обмежується кадры після генерації
Ответить