Вибір роутера

Локальные сети и Интернет
Ответить
Автор
Сообщение
Bruno Banani
Member
Откуда: Никарагуа

Сообщение

vdemeshko: 19.06.2025 18:42
Bruno Banani: 19.06.2025 18:21 vdemeshko
Ну 55 градусов это так себе история. Я бы не сказал, что это мало, это уже ближе к горячо.

Отправлено спустя 24 секунды:
Gold_Star
Ну этот товарищ ещё тот коммунист
Учитывая что чип рассчитан до 105, а производитель указывает до 70С рабочий диапазон то 55 это ниочем.. и меня плохие новости про AX3000T )) там выше 60С стабильно в легкой нагрузке ))
Та на ах3000т вообще без разницы какая там температура за его 1000 грн) понятно, что там тотальная экономия на всем за эти деньги, при этом на ОВРТ он прекрасно работает
Gold_Star
Member

Сообщение

crumd: 19.06.2025 12:45 пора вводить уголовную ответственность
crumd: 19.06.2025 18:50вы называeте коммунистами тех кто соблюдает законодательство Украины?
Штірліц ще ніколи не був так близько до палева :gigi:
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

В любом случае 55С это вообще смешная температура , чтобы обсуждать ее )) для таких устройств да и еще с 4 ядрами :) у Сяоми AX3000T два ядра с большей температурой , что говорит о том, что у Flint 2 охлаждение намного лучше организовано.
bes
Member
Откуда: Kryvyi Rih

Сообщение

Вразливість роутерів TP-Link: США попереджають про активні атаки на застарілі моделі

Кілька популярних моделей роутерів TP-Link, що вже давно не підтримуються виробником, опинилися під атакою хакерів. Через критичну уразливість зловмисники можуть повністю взяти контроль над пристроєм.

https://dev.ua/news/vrazlyvist-routeriv ... J6V7z1CfYA
dr-kart
Member

Сообщение

bes: 19.06.2025 21:25 Вразливість роутерів TP-Link: США попереджають про активні атаки на застарілі моделі

Кілька популярних моделей роутерів TP-Link, що вже давно не підтримуються виробником, опинилися під атакою хакерів. Через критичну уразливість зловмисники можуть повністю взяти контроль над пристроєм.

https://dev.ua/news/vrazlyvist-routeriv ... J6V7z1CfYA
из оригинала
https://www.techradar.com/pro/security/ ... e-affected
немного пахнуло отделом маркетинга:
Since in this case, there is no patch, users are urged to replace old hardware with newer versions
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Gold_Star: 19.06.2025 18:18
crumd: 19.06.2025 12:45 За продажу и использование роутеров с китайской прошивкой, засирающей эфир выше 20 dbm - пора вводить уголовную ответственность.
Хто про що, а совок як завжди хоче настучать і ввести уголовную ответственность :-P
В штатах дозволено до 23 dbm, а про 30 dbm у вашому "дружественном" Китаї я взагалі мовчу :)
У ASUS TUF AX4200, официально продающегося у нас (на MTK) - 22dbm (без учета усилений антен). :shuffle:
Ra1n
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харкiв

Сообщение

bes: 19.06.2025 21:25 Вразливість роутерів TP-Link: США попереджають про активні атаки на застарілі моделі...
Застарілі моделі - це всі моделі Tp-link, яким більше 2 років (зазвичай більше нема підтримки і оновлень безпеки).
Ekz0rcyst
Member
Аватара пользователя
Откуда: local

Сообщение

Ra1n
Все так.
Але, зараз пан crumd дістане свої методички і розкаже, що програмне забезпечення роутерів tp-link не потребує оновлення бо завжди в актуальному стані, БО оновлення виходять тільки для додавання функціоналу та усунення вразливостей... Що загалом звісно так і є, в нормальних виробників звісно. А те що в tp-link оновлення або взагалі не випускаються бо нафіга вони, коли простіше випустити нову? апаратну ревізію і одразу закинути і її підтримку теж :facepalm: , зненацька (насправді ні). А ще, що тут на форумі і конкретно в цій темі люди оновлюють ПЗ заради оновлень, бо самі не знають нащо :rotate:
А якщо не зважати на безглуздість подібних заяв, то без перебільшення сильною стороною роутерів tp-link є максимальна простота в налаштуванні, хоча враховуючи їх функціонал то це і не дивно, бо він практично відсутній. А на роль "роздавалки" інтернет за прайс tp-link є значно цікавіші моделі, були і будуть. І про це неодноразово писали інші учасники цього треду, за що насправді я їм дуже вдячний, бо якщо тобі дають корисну інформацію то не потрібно від неї "відмахуватись", а взяти до уваги і сказати дякую. Завіса.
bes
Member
Откуда: Kryvyi Rih

Сообщение

dr-kart: 19.06.2025 23:58 из оригинала
https://www.techradar.com/pro/security/ ... e-affected
немного пахнуло отделом маркетинга:
Since in this case, there is no patch, users are urged to replace old hardware with newer versions
так а что должны были посоветовать если новую прошивку ждать не стоит ?
AI_Avenger
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Ra1n: 21.06.2025 23:11
bes: 19.06.2025 21:25 Вразливість роутерів TP-Link: США попереджають про активні атаки на застарілі моделі...
Застарілі моделі - це всі моделі Tp-link, яким більше 2 років (зазвичай більше нема підтримки і оновлень безпеки).
Тому краще в майбутньому замінювати їх на роутери якогось адекватнішого виробника в цьому плані, який буде забезпечувати нормальну програмну підтримку своїх пристроїв та своєчасні оновлення.
crumd
Member

Сообщение

Ra1n: Застарілі моделі - це всі моделі Tp-link, яким більше 2 років (зазвичай більше нема підтримки і оновлень безпеки).
Wr841n v14. Модели 8 лет. Два обновления прошивки за последние полгода.
Ekz0rcyst: сильною стороною роутерів tp-link є максимальна простота в налаштуванні
Сильная сторона роутеров ТП-Линк - работают всегда и везде со всеми клиентами.
А то понакупят всякий хлам в подворотне olx или поналепят всяких опенврт - и начинаются сопли - туда подключается, туда не подключается, там глючит, и т.д., и т.п.
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

crumd: 22.06.2025 10:25
Ra1n: Застарілі моделі - це всі моделі Tp-link, яким більше 2 років (зазвичай більше нема підтримки і оновлень безпеки).
Wr841n v14. Модели 8 лет. Два обновления прошивки за последние полгода.
Ekz0rcyst: сильною стороною роутерів tp-link є максимальна простота в налаштуванні
Сильная сторона роутеров ТП-Линк - работают всегда и везде со всеми клиентами.
А то понакупят всякий хлам в подворотне olx или поналепят всяких опенврт - и начинаются сопли - туда подключается, туда не подключается, там глючит, и т.д., и т.п.
Роздаю сусіду інтернет через направлені антени, раз на тиждень стабільно жалівся що інтернет зникає, я не міг зрозуміти причину спочатку, в логах антен (це мікротіки) все ідеально, виявилося що проблема у коробочці з назвою тплінк на його стороні, задовбалось йому пояснювати що той шматок пластмаси потрібно перезавантажувати раз на день шоб воно хоч якось працювало, психанув, поставив йому свій старий hap ac lite і всі проблеми зникли :rotate:
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

crumd: 22.06.2025 10:25Wr841n v14. Модели 8 лет. Два обновления прошивки за последние полгода.
Это какой именно версии и с какого года она выпускается? Я, если честно, запутался - где эти 8 лет. Что такое - 14 версия, 14.6, 14.8? Прошивка с 14 станет на просто 13 версию? Почему на 14 версию прошивки начинаются с 2025 года, а где остальные за 8 лет или их скрыли?
спойлер
Изображение
Valdey377
Member

Сообщение

crumd: 22.06.2025 10:25
Ra1n: Застарілі моделі - це всі моделі Tp-link, яким більше 2 років (зазвичай більше нема підтримки і оновлень безпеки).
Wr841n v14. Модели 8 лет. Два обновления прошивки за последние полгода.
Ekz0rcyst: сильною стороною роутерів tp-link є максимальна простота в налаштуванні
Сильная сторона роутеров ТП-Линк - работают всегда и везде со всеми клиентами.
А то понакупят всякий хлам в подворотне olx или поналепят всяких опенврт - и начинаются сопли - туда подключается, туда не подключается, там глючит, и т.д., и т.п.
Тебе бы спичи писать, каждый роутер со временем становится типилинком, это аксиома
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Avenger80: 22.06.2025 11:01
crumd: 22.06.2025 10:25Wr841n v14. Модели 8 лет. Два обновления прошивки за последние полгода.
Это какой именно версии и с какого года она выпускается? Я, если честно, запутался - где эти 8 лет. Что такое - 14 версия, 14.6, 14.8? Прошивка с 14 станет на просто 13 версию? Почему на 14 версию прошивки начинаются с 2025 года, а где остальные за 8 лет или их скрыли?
спойлер
Изображение
ото я так само дивився і не міг нічого зрозуміти, якісь надто великі складнощі
Holdyfolds
Member

Сообщение

crumd: 22.06.2025 10:25 А то понакупят всякий хлам в подворотне olx
Як добре, що нормальні роутери не продаються в підворотнях OLX.
спойлер
Изображение
Відправлено через 2 хвилини 4 секунди:
Просто для порівняння кількість девайсів Xiaomi, які продаються на OLX.
спойлер
Изображение
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

Є в мене TP-Link 840N V6.20, дістався від провайдера - підтуплює та пінг через нього як у нападі. Відніс "це" на роботу - там зійде. )
Tesseract
Member

Сообщение

Artem_K: 22.06.2025 11:43Відніс "це" на роботу - там зійде. )
Як можна так ненавидіти своїх колег? :laugh:
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

Tesseract: 22.06.2025 13:07Як можна так ненавидіти своїх колег? :laugh:
Нехай більше працюють, а не по Інстаграмах сидять ))
AFU_power
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Artem_K: 22.06.2025 11:43 Є в мене TP-Link 840N V6.20, дістався від провайдера - підтуплює та пінг через нього як у нападі. Відніс "це" на роботу - там зійде. )
https://github.com/hoppingninja666/openwrt-wr840n-v620

Я б збілдив опенврт, тут он залишили рецепт для збирання останньої версії
Ответить