AFU_power: ↑ 14.06.2025 19:18Я вже туди закинув архів гугла та архіви дружини з гугла та айклауда, синхронізуємось з мобільних додатків, робимо на оффсайт бекапи раз в два тижні.
схоже треба окрему гілку по homelab відкривати
якшо не секрет:
- бекапи куди заливаются?
- доступ до immich ззовні (wan) налаштовано, як?
у мне наразі все в початковому стані: miniPC->Proxmox->vm ubuntu->docker->immich
вчора в спробі оновити immich зламав його:( але так як нічого критичного не було то просто переставив