Выбор телевизора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Ответить
Автор
Сообщение
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Tesseract: 22.05.2025 14:53для штатів у них була окрема модельна лінійка з зовсім іншим співвідношенням якість/ціна
китайці випускають для аналогічних меделей для штатів кращі характеристики, але там і вибір більше та можна на розпродажах купити за смішні грощі все що завгодно
vilio_
Junior

Сообщение

Ektalion: 22.05.2025 00:30TCL C805 або TCL MQLED85 краще.
TCL C805 або TCL MQLED85 краще.
Зараз ксіомі мінілед подешевшав, тому за 36к ТЛС брати ноу ноу. краще Ксіомік за 27к взяти. Із мінусів не має норм апсейлінгу для ефірного тв, ну і операційка трохи тупить, але це фігня. Для 4к топчик

Відправлено через 3 хвилини 39 секунд:
Ерго це побачив і тепер 25к коштує) Той що мінілед. Я його в живу не бачив, але купувати тв з матовим екраном вже стрьомно)
Gold_Star
Member

Сообщение

vilio_: 22.05.2025 21:25Зараз ксіомі мінілед подешевшав, тому за 36к ТЛС брати ноу ноу
Та він і в порівнянні з С805 щось так собі показує. Ніби контрасність і насиченість викрутили, а деталізація сильно втрачається.
спойлер
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Gold_Star: 22.05.2025 11:31 TCL це не офіційний Китай?
Яке це має значення?
vilio_: 22.05.2025 21:25

Зараз ксіомі мінілед подешевшав, тому за 36к ТЛС брати ноу ноу. краще Ксіомік за 27к взяти. Із мінусів не має норм апсейлінгу для ефірного тв, ну і операційка трохи тупить, але це фігня. Для 4к топчик

Відправлено через 3 хвилини 39 секунд:
Ерго це побачив і тепер 25к коштує) Той що мінілед. Я його в живу не бачив, але купувати тв з матовим екраном вже стрьомно)
Зараз би порівнювати Хлаомі з ТСЛ :insane:
anatolikostis
Member
Аватара пользователя
Откуда: EAST

Сообщение

C4 приехал, еле попал в сервисное меню (пришлось лепить аккаунт LG): оказалось кто-то выставил регион обслуживания 3640 (снежная нигерия) - хотя он для зоны ЕС, поправил регион на UA - домены обнов LG кинул в блок роутера, дев-мод активировал, ютуб без рекламы поставил, продолжаю пользоваться.
завтра наверное разберу для снятия дампа с еепром - вдруг геоблок пролезет.
Gold_Star
Member

Сообщение

anatolikostis
Вітаю з покупкою! Яскравості в SDR вистачає?
Ektalion: 22.05.2025 21:36Яке це має значення?
Китай є Китай. Nuff said.
anatolikostis
Member
Аватара пользователя
Откуда: EAST

Сообщение

Gold_Star: 22.05.2025 21:43 anatolikostis
Вітаю з покупкою! Яскравості в SDR вистачає?
я там еще и eye care активировал - оно еще темнее стало и теплее.
звук аи - добавил глубины и общего уровня громкости, изображение аи - наверное контраст добавляет и пытается тянуть разрешение выше.
в остальном там дети смотрят
старый олед пока возле стены стоит - кинул запрос на сервис на замену матрицы (уже все желтые почти шреки), но молчат
PS Пленку на экране заводскую тоже оставил - бо у меня туда и руками хлопают и игрушками заезжают... :gigi:
PSPS Заводские винты/сверления под подставку - полный шлак, просто лютая дичь, за 7 лет после первого ЛЖ это просто деградация кач-ва. Удалось уверенно закрепить только два винта из 4-х, остальные послизывало резьбу.
Это нужно после покупки теперь метчиком все резьбы проходить шоле?
Последний раз редактировалось anatolikostis 22.05.2025 22:04, всего редактировалось 2 раза.
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Gold_Star: 22.05.2025 21:43 Китай є Китай. Nuff said.
Будемо викидувати усе, що зроблене в Китаї? Починаєм? Я не розумію тебе.
anatolikostis: 22.05.2025 21:38 домены обнов LG кинул в блок роутера
Для чого?
Gold_Star
Member

Сообщение

anatolikostis: 22.05.2025 21:47я там еще и eye care активировал - оно еще темнее стало и теплее.
Можна ще відрегулювати видимість темних зон, якщо би при перегляду фільму не було чогось видно.
anatolikostis: 22.05.2025 21:47PS Пленку на экране заводскую тоже оставил
Це мінімум на місяць-два, а то мало чого станеться :gigi:
anatolikostis
Member
Аватара пользователя
Откуда: EAST

Сообщение

Ektalion
скоро планую повертатися "на виконання": без мене якщо щось пролізе (оновлення firmware, блокування контенту чи функціоналу - geoblock), вони самі не зможуть нічого зробити - толкового майстра немає (всі ховаються по хатах).
Gold_Star
Member

Сообщение

Ektalion: 22.05.2025 21:51Будемо викидувати усе, що зроблене в Китаї? Починаєм? Я не розумію тебе.
Бачу ти трошки в прострації :insane:
Бюджетний Китай-ТВ не покаже тобі супер картинку. "Преміальний" Китай по ціні корейців і японців - моветон. На кожну залізяку є свій покупець, і китайці (виробники ТВ для уточнення) це чудово розуміють, максимально забиваючи бюджетний сегмент і дуже обережно випускаючи буквально кілька годних моделей для конкуренції з іменитими брендами. Тому тут навіть вина більше не китайців, а людей дуже падких на яскравий маркетинг і "смачний" цінник.
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Gold_Star: 22.05.2025 22:06 Бачу ти трошки в прострації :insane:
Бюджетний Китай-ТВ не покаже тобі супер картинку. "Преміальний" Китай по ціні корейців і японців - моветон. На кожну залізяку є свій покупець, і китайці (виробники ТВ для уточнення) це чудово розуміють, максимально забиваючи бюджетний сегмент і дуже обережно випускаючи буквально кілька годних моделей для конкуренції з іменитими брендами. Тому тут навіть вина більше не китайців, а людей дуже падких на яскравий маркетинг і "смачний" цінник.
Якщо взяти ТСЛ , то він краще від міні лед аналогів від самса і лижі , по співвідношенні ціна/якість. Твій пост реально унікум :insane:


Навіть мій співробітник , який є ще тим фанатом самса давно визнав .
Gold_Star
Member

Сообщение

Ektalion: 22.05.2025 22:17Якщо взяти ТСЛ , то він краще від міні лед аналогів від самса і лижі , по співвідношенні ціна/якість. Твій пост реально унікум
Ну накинь свої варіанти того, що краще за мініледи від корейців, хіба ж я чи хтось інший тут проти? :beer:
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

anatolikostis
шо на сто) там момент затяжки на теліку не вказаний)
насправді, топовий варіант враховуючи ціна на 5ту лінійку
DEVES
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Ektalion
Самсунговский фанатизм как черта характера весьма сомнительное удовольствие. Т.к. самсунги никогда не славились качеством изображения еще со времен ЭЛТ.
Учитывая, что в 22 году TCL выкупили китайский завод у Samsung со всеми патентами, то отношение товарища к TCL вполне понятно и объяснимо.
anatolikostis
Member
Аватара пользователя
Откуда: EAST

Сообщение

Filabatya: 22.05.2025 22:29 anatolikostis
шо на сто) там момент затяжки на теліку не вказаний)
насправді, топовий варіант враховуючи ціна на 5ту лінійку
7 років тому кріплення на олед було гвинт із складною скобою, вкручувалось надійно та легко - як і всі монітори з 2000-х, зараз це якийсь сором який навіть руками вкручувати виявилось проблемно.
якість метизів - як у "епіцентр-у" :tomat:
Gold_Star
Member

Сообщение

DEVES: 22.05.2025 22:33Учитывая, что в 22 году TCL выкупили китайский завод у Samsung со всеми патентами, то отношение товарища к TCL вполне понятно и объяснимо.
І по твоїй логіці TCL буде там випускати свою продукцію дешевше того, що штампувалось під маркою Samsung :lol: :facepalm: Питання, навіщо китайцям взагалі було купляти цю фабрику, якщо:
самсунги никогда не славились качеством изображения еще со времен ЭЛТ.
Де ж вас таких навчають...
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

:popcorn:
зараз би розуміти на які технології корейці ро#лять пріорітет та за рахунок чого китайці демпінгують
Gold_Star
Member

Сообщение

walkman3000: 22.05.2025 22:57 :popcorn:
зараз би розуміти на які технології корейці ро#лять пріорітет та за рахунок чого китайці демпінгують
Хай Бог помилує тих шарікових, які вірять у манну небесну і сир з мишоловки
DEVES
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Gold_Star
Не все ездят на Феррари и не все носят Vacheron...
Для того чтобы ставить цену как у Самсунг, они должны для начала потратиться на освоение рынка (прикормить покупателя). СЦ, офисы, реклама...
Поэтому можешь не рассказывать где таких как ты выращивают.
Ответить