Выбор телевизора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Ответить
Автор
Сообщение
Gold_Star
Member

Сообщение

walkman3000: 18.05.2025 21:34якщо на qd-oled то пофіг
А то ж, 65-ка. Товщина телевізора це взагалі окремий шок-контент :rotate:
Seregao
Member
Откуда: Киев

Сообщение

Gold_Star: 18.05.2025 21:37
walkman3000: 18.05.2025 21:34якщо на qd-oled то пофіг
А то ж, 65-ка. Товщина телевізора це взагалі окремий шок-контент :rotate:
так 65ки тоже на WOLED бывают
Gold_Star
Member

Сообщение

Seregao: 20.05.2025 16:22
Gold_Star: 18.05.2025 21:37
А то ж, 65-ка. Товщина телевізора це взагалі окремий шок-контент :rotate:
так 65ки тоже на WOLED бывают
Може десь і бувають, я таких не бачив
GDR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Золотоноша

Сообщение

Sanьka: 16.05.2025 13:58 всередині все одно якийсь китайський ОЕМ який клепає для багатьох.
Та не якийсь, а цілий Skyworth
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

GDR: 20.05.2025 21:11
Sanьka: 16.05.2025 13:58 всередині все одно якийсь китайський ОЕМ який клепає для багатьох.
Та не якийсь, а цілий Skyworth
хто забув закрити клітку смм-ника скайворту ? ну скільки можна, шановні
GDR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Золотоноша

Сообщение

Sanьka: 16.05.2025 13:58
walkman3000: 16.05.2025 13:51слухати треба,
Ні, бо як послухати, то все що не ТОП - то гівно.
І тільки диву дивуєшся як 90% користувачів телевізорів на планеті дивляться свої не ТОПи
Волкман зажрався і харчами перебирає, при цьому радить сірий імпорт, за який не сплачують податки і наживаються лише безсовісні барижні спекулянти! Боже збав слухати поради від подібних "експертів" :rolleyes:
Gold_Star
Member

Сообщение

walkman3000: 20.05.2025 21:20
GDR: 20.05.2025 21:11 Та не якийсь, а цілий Skyworth
хто забув закрити клітку смм-ника скайворту ? ну скільки можна, шановні
Чекай, зараз він тут пореплаїть кожне повідомлення з попередніх сторінок, у чечика вільний час з'явився :rotate:
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

GDR: 20.05.2025 21:20Волкман зажрався і харчами перебирає
згоден, шо цей кріпак собі дозволяє
GDR: 20.05.2025 21:20при цьому радить сірий імпорт, за який не сплачують податки і наживаються лише безсовісні барижні спекулянти
згоден, більше податків богу податків. чому дурні – бо бідні, чому бідні – бо дурні не сплачують податки
GDR: 20.05.2025 21:20 Боже збав слухати поради від подібних "експертів"
так я тут морально деградую, які ще поради

Отправлено спустя 4 минуты 20 секунд:
Gold_Star: 20.05.2025 21:32Чекай, зараз він тут пореплаїть кожне повідомлення з попередніх сторінок, у чечика вільний час з'явився

ну шось він зовсім не старається, мабуть гола зп без бонусів з продажу, ніхто не купує :gigi:
Gold_Star
Member

Сообщение

GDR: 20.05.2025 21:20сірий імпорт, за який не сплачують податки і наживаються лише безсовісні барижні спекулянти!
Виходить що можна впарювати застарілий нонеймний хлам під вигаданими характеристиками, які близько не присутні в твоєму продукту, але якщо за них сплачено податок - тоді претензій немає. Не дивно що таке сміття не продається в ЄС :rotate:
GDR: 20.05.2025 21:11Та не якийсь, а цілий Skyworth
Який спокійно веде бізнес у російській федерації та чхав на санкції. Упс.

walkman3000: 20.05.2025 21:50ну шось він зовсім не старається, мабуть гола зп без бонусів з продажу, ніхто не купує

Ну нічого, не хоче працювати - заставимо. Сам же підписався :D
GDR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Золотоноша

Сообщение

walkman3000: 20.05.2025 21:50 так я тут морально деградую, які ще поради
Ти хоч з дому виходиш, моральний деградант? Коли не зайду і ти тут залипаєш-деградуєш :gigi:

Відправлено через 8 хвилин 17 секунд:
Gold_Star: 20.05.2025 22:56 Виходить що можна впарювати застарілий нонеймний хлам під вигаданими характеристиками, які близько не присутні в твоєму продукту, але якщо за них сплачено податок - тоді претензій немає. Не дивно що таке сміття не продається в ЄС
Про що мова взагалі, який ще застарілий хлам?!? Ніхто нікому нічого не впарює. Дивні у тебе співставлення, давай мухи окремо від котлет.

Відправлено через 16 хвилин 16 секунд:
Gold_Star: 17.05.2025 00:20 :baby: Ну піди і глянь, якщо тобі відгуків з фото мало
А ти думав своєю розумною бошкою, що відгуки пишуться часто користувачами на емоціях, які банально не розібралися в налаштуваннях? А з фото що не так, чого ти до стовпа чіпляєся? :laugh: Налаштування на телевізорі встановлені відповідно до вимог та стандартів Google TV. Але, завдяки розширеним та доступним налаштуванням на ТВ, користувач може підлаштувати зображення та інші параметри на свій смак та розсуд.
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

GDR: 21.05.2025 15:30Ти хоч з дому виходиш, моральний деградант? Коли не зайду і ти тут залипаєш-деградуєш

ну звісно, треба ж траву потрогати газон стригти
GDR: 21.05.2025 15:30Налаштування на телевізорі встановлені відповідно до вимог та стандартів Google TV. Але, завдяки розширеним та доступним налаштуванням на ТВ, користувач може підлаштувати зображення та інші параметри на свій смак та розсуд.

агресивний китайський маркетинг as is. шо ти несеш, ja pierdole :lol:
Seregao
Member
Откуда: Киев

Сообщение

Gold_Star: 20.05.2025 16:36
Seregao: 20.05.2025 16:22

так 65ки тоже на WOLED бывают
Може десь і бувають, я таких не бачив
s90d независимо от диагонали - лотерея.
https://www.reddit.com/r/OLED_Gaming/co ... led/?tl=ru
Gold_Star
Member

Сообщение

GDR: 21.05.2025 15:30Про що мова взагалі, який ще застарілий хлам?!? Ніхто нікому нічого не впарює. Дивні у тебе співставлення, давай мухи окремо від котлет.
Давай. Почни із себе: не неси сюди своє сміття, якому червона ціна 13к без акції.
GDR: 21.05.2025 15:30А ти думав своєю розумною бошкою, що відгуки пишуться часто користувачами на емоціях, які банально не розібралися в налаштуваннях? А з фото що не так, чого ти до стовпа чіпляєся?
Взагалі мова була про відгуки на Томпсон (які ти в силу своєї сліпоти не побачив), але дякую що зізнався у офіційній позиції твого мусорного бренду: "це не ми впарюємо тухляк своїм клієнтам, це такі налаштування змусив нас поставити Google" :lol: :laugh:
Чудо, коли випорожнюєшся, то хоч штани знімай! :D
GDR: 21.05.2025 15:30Але, завдяки розширеним та доступним налаштуванням на ТВ, користувач може підлаштувати зображення та інші параметри на свій смак та розсуд.
Ну або може просто взяти телевізор нормальної марки з чесними параметрами. А то купи і ще за свої гроші там підкрути, там дотяни, там підпаяй...
Seregao: 21.05.2025 16:35s90d независимо от диагонали - лотерея.
https://www.reddit.com/r/OLED_Gaming/co ... led/?tl=ru
Любий телевізор це лотерея. Почитав красномовного діда на форумі, купив мінілед 120 Гц, а там ні мініледу, ні 120 Гц...
спойлер
QE65S90DAT. Не промахнешся
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Sanьka: 05.05.2025 16:40 Бери q80d сірий за ці гроші.
Самий доступний самс з дірект підсвіткою.
TCL C805 або TCL MQLED85 краще.
Seregao: 21.05.2025 16:35 s90d независимо от диагонали - лотерея.
https://www.reddit.com/r/OLED_Gaming/co ... led/?tl=ru
Маячня.
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ektalion: 22.05.2025 00:30TCL C805 або TCL MQLED85 краще.
Можливо, але я не обирав серед китайців.
Gold_Star
Member

Сообщение

Насправді смішний тред. Чувак купив не дешевий телевізор не глянувши ні артикул, ні піксельну сітку, ні навіть не перевіривши його загалом перед покупкою.
Sanьka: 22.05.2025 08:03Можливо, але я не обирав серед китайців.
https://www.panasonic.com/uk/consumer/t ... 90aeb.html
Такий варіант (65" 144 Гц FALD) за 700 фунтів у нас би розбирали як гарячі пиріжки. Але ми живемо в Україні, тому на обох стільцях маємо або офіційний Китай, або нонейм Китай зареєстрований на офшорах під вишиванкою. :rotate:
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Gold_Star: 22.05.2025 11:23 Такий варіант (65" 144 Гц FALD) за 700 фунтів у нас би розбирали як гарячі пиріжки. Але ми живемо в Україні, тому на обох стільцях маємо або офіційний Китай, або нонейм Китай зареєстрований на офшорах під вишиванкою. :rotate:
TCL преміум бренд, який користується популярністю в штатах і не тільки. Чи до чого то було сказано?
Gold_Star
Member

Сообщение

Ektalion: 22.05.2025 11:28
Gold_Star: 22.05.2025 11:23 Такий варіант (65" 144 Гц FALD) за 700 фунтів у нас би розбирали як гарячі пиріжки. Але ми живемо в Україні, тому на обох стільцях маємо або офіційний Китай, або нонейм Китай зареєстрований на офшорах під вишиванкою. :rotate:
TCL преміум бренд, який користується популярністю в штатах і не тільки. Чи до чого то було сказано?
TCL це не офіційний Китай?
Tesseract
Member

Сообщение

Ektalion: 22.05.2025 11:28TCL преміум бренд, який користується популярністю в штатах і не тільки.
На скільки я пам'ятаю, для штатів у них була окрема модельна лінійка з зовсім іншим співвідношенням якість/ціна. У нас неможливо було купити щось подібне, навіть не зважаючи, що лейбл був той самий.
Ответить