Выбор телевизора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Ответить
Автор
Сообщение
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

walkman3000: 16.05.2025 13:51слухати треба,
Ні, бо як послухати, то все що не ТОП - то гівно.
І тільки диву дивуєшся як 90% користувачів телевізорів на планеті дивляться свої не ТОПи :rotate:
Запит у всіх різні, а щоб дивитись ютуб чи якийсь кінокрад і Ерги вистачить.
Тим більш Ерга це ж лейба як і купа інших, всередині все одно якийсь китайський ОЕМ який клепає для багатьох.
anatolikostis
Member
Аватара пользователя
Откуда: EAST

Сообщение

C4 сильно по звуку слабее, если без саундбара? надо где-то послушать
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Sanьka: 16.05.2025 13:58Ні, бо як послухати, то все що не ТОП - то гівно
ні
Sanьka: 16.05.2025 13:58Запит у всіх різні, а щоб дивитись ютуб чи якийсь кінокрад і Ерги вистачить.
Тим більш Ерга це ж лейба як і купа інших, всередині все одно якийсь китайський ОЕМ який клепає для багатьох
ось тому і треба слухати, щоб не робити такі висновки
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

walkman3000: 16.05.2025 14:01ось тому і треба слухати, щоб не робити такі висновки
Такий висновок робиться послухавши їх.

Отправлено спустя 1 минуту 58 секунд:
Благо зараз можна в багатьох магазах подивитись телики, а якщо норм попросити то і потестити трохи.
І самому оцінити підходить тобі чи ні, а не слухати експертів, які може взагалі дану модель не бачили .
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Sanьka: 16.05.2025 13:58C4 сильно по звуку слабее, если без саундбара? надо где-то послушать
оно все плоское, саундбар от 200$ решит проблему, а его всегда можно докупить

Отправлено спустя 5 минут 26 секунд:
Sanьka: 16.05.2025 14:04Благо зараз можна в багатьох магазах подивитись телики, а якщо норм попросити то і потестити трохи
так а шо тестити? якщо ти не розумієш шо і куди то як це допоможе? а якщо розумієш то і не треба кудись йти вже :D .

Отправлено спустя 43 минуты 19 секунд:
как тут ранее упоминалось, C4 зеленит на светлом при отклонениях, забыли главное :laugh: на фото выглядит страшнее чем есть, но проблему нужно учитывать
спойлер
Изображение
GDR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Золотоноша

Сообщение

walkman3000: 16.05.2025 10:06
GDR: 16.05.2025 00:03Вбудований саундбар на 50Вт, процесор Chameleon Extreme 3.0 з підтримкою штучного інтелекту покращує практично будь-яке вхідне зображення, не аргумент?
самий старий тв в моїй колоді un55nu8000 просто переїде цього Skyworth-бомжа. Вбудованим звуком на 50Вт
у телевізорі можна здивувати тільки аудіофіла, якій усе життя мав пожовтівши від часу геніуси для пк. про AI смішно, про AI у тв ще смішніше, про AI у китайця в тв вже страшно. Якщо ти перейшов на цей ерго з кінескопа - нема питань. ще аргументи є?
Останні Skyworth-и на ньому мають досить пристойну картинку
це задовільна картинка. може у межах бренду вона і пристойна, але поза це типовий китайський кривий 'мінілед' на папері
Якось некоректно порівнювати преміум-сегмент Самсунга 19-го року із теперішнім бюджетним міні-ледом, згадай скільки він коштував на той час. Наведи краще приклади сучасного гнусмаса за 26тис. чим він кращий буде. Або навіть інших пристойних конкурентів ERGO MiniLED 55MQ90PRO. Бо пообсирать багато охочих, а навести приклади кращих альтернатив :shuffle:
Я нікуди не переходив, LG 32LN570V ще працює, просто придивляюсь що нам пропонує ринок. ERGO між іншим дає 3 роки повної гарантії від виробника щоб ви знали;)
Не розумію, що тобі не вистачає в ньому? :rolleyes: Нафаршований всіма сучасними фічами: уплавнялка МЕМС, 120Hz Motion, апскейлінг, голосове управління, Flicker Free, матовий екран, Adaptive Luma Control - автоматична адаптація яскравості, повноцінний Game Mode. Ти зажрався, токсик! :laugh:

Відправлено через 10 хвилин 46 секунд:
heidfeld: 16.05.2025 07:10
GDR: 16.05.2025 00:03 Вже подешевшав до 26тис. в офіціалів. Є ціни від 23тис. Вбудований саундбар на 50Вт, процесор Chameleon Extreme 3.0 з підтримкою штучного інтелекту покращує практично будь-яке вхідне зображення, не аргумент? Останні Skyworth-и на ньому мають досить пристойну картинку :yes:
такой мусор купить. нужно быть напрочь отбитым. интересно, он хоть год интенсивной эксплуатации отработает? :gigi:
зато можно понтоваться что у меня минилэд :lol: а то что ты его включать не будешь, т.к смотреть на него невозможно без слез, то не важно :D
Ерго - досить надійні, про 3 роки гарантії від виробника чув? Таку хмуйню пореш, що просто гидко :teacher: :nunu:
Gold_Star
Member

Сообщение

Здається, в цій темі з'явився crumd зі світу телевізорів :lol:
GDR: 16.05.2025 18:53сучасними фічами: уплавнялка МЕМС, 120Hz Motion, апскейлінг, голосове управління, Flicker Free, матовий екран, Adaptive Luma Control - автоматична адаптація яскравості, повноцінний Game Mode.
:lol: Ну прямо самсунг 7 серії за 16 к. Ще б написав що він вміє програвати файли з флешки, оце так, революція якої раніше не було. Особливо:
GDR: 16.05.2025 18:53матовий екран
від якого виробники відмовляються, щоб фізично не обмежувати видаваємий контраст.
GDR: 16.05.2025 18:53Ти зажрався, токсик!
Зажрався дивитися не на блідо-рожевий екран з бандінгом і кутами огляду пряміком з 2005 року? :gigi:
GDR: 16.05.2025 18:53Ерго - досить надійні, про 3 роки гарантії від виробника чув?
А хто виробник-то? Щось не можу знайти завод Ergo. Цікаво чому :laugh:
GDR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Золотоноша

Сообщение

Виробник і елементна база Skyworth :super:
Gold_Star
Member

Сообщение

GDR: 16.05.2025 20:13 Виробник і елементна база Skyworth :super:
Типу їх прямо на заводі Скайворта збирають з логотипом Ерго? Чи це перемаркована партія якоїсь End-of-life моделі, яка самим виробником вже не підтримується? І чому в характеристиках вказується:
Підсвітка FALD
QLED+
Частота екрану (інтерпольована) 120 Гц (CMR)
Тип матриці VA
якщо телевізор рекламується як MiniLED? Виходить якийсь мінілед без мініледу і з несправжніми 120 Гц.

Отправлено спустя 22 минуты 47 секунд:
GDR: 16.05.2025 18:53Наведи краще приклади сучасного гнусмаса за 26тис. чим він кращий буде. Або навіть інших пристойних конкурентів ERGO MiniLED 55MQ90PRO. Бо пообсирать багато охочих, а навести приклади кращих альтернатив
Ось наприклад для любителів ширпотреб-тв Thomson 55QG7C14 зі справжніми 144 Гц, чесним Direct LED QLED, пультом з підсвіткою клавіш і трьома роками гарантії. Збирається на заводі TCL в Жирардув, Польща (торгова марка Thomson належить TCL з 2004 року). По відгукам видно що тут зображення хоча би пободріше буде :D
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

GDR: 16.05.2025 18:42Якось некоректно порівнювати преміум-сегмент Самсунга 19-го року із теперішнім бюджетним міні-ледом, згадай скільки він коштував на той час
бомж-преміум 18 року, який ще дає просратись бідненьким китайцям з гордою плашкою мінілед 2025 року. зараз це аналог самсунга до 20000
GDR: 16.05.2025 18:42Наведи краще приклади сучасного гнусмаса за 26тис. чим він кращий буде. Або навіть інших пристойних конкурентів ERGO MiniLED 55MQ90PRO
QE55Q80D це сучасна версія мого un55nu8000, сірого. я не збираюсь платити майже 20К за офа. TCL 55MQLED85 для тих хто шукає китайців з шаленими паперовими хар-ми, вище є власник сяоми мінілед. самс буде краще, QE55QN90D/92 ідеально, але ціни нестабільні
GDR: 16.05.2025 18:42ERGO між іншим дає 3 роки повної гарантії від виробника щоб ви знали;)
та хоть 33, як це допоможе бути вартим своєї ціни?
GDR: 16.05.2025 18:42Нафаршований всіма сучасними фічами: уплавнялка МЕМС, 120Hz Motion, апскейлінг, голосове управління, Flicker Free, матовий екран, Adaptive Luma Control - автоматична адаптація яскравості, повноцінний Game Mode
60Hz панель з інтерполяшкой, яка гордо звучить 120Hz Turbo Motion. скоріш за все якась стара корейська панель, як і все, на основі чого весь китай зроблен.
голосове управління у всіх, апскейлінг - тут не зроз, матовий екран - от тут на смітник одразу, Adaptive Luma Control - костиль для даунів, повноцінний Game Mode -ну звісно

Отправлено спустя 1 минуту 29 секунд:
GDR: 16.05.2025 18:53Ти зажрався, токсик!
єдине з чим погоджуюсь
heidfeld
Member
Аватара пользователя
Откуда: деревня скрытая в листве

Сообщение

GDR: 16.05.2025 18:53 Або навіть інших пристойних конкурентів ERGO MiniLED 55MQ90PRO. Бо пообсирать багато охочих, а навести приклади кращих альтернатив :shuffle:
Та за его цену можно Сони взять самый простой https://hotline.ua/av-televizory/sony-k ... t=priceAsc

Но который по изображению и надежности даст фору твоему Ерго в световые годы.
Gold_Star
Member

Сообщение

heidfeld: 16.05.2025 22:14
GDR: 16.05.2025 18:53 Або навіть інших пристойних конкурентів ERGO MiniLED 55MQ90PRO. Бо пообсирать багато охочих, а навести приклади кращих альтернатив :shuffle:
Та за его цену можно Сони взять самый простой https://hotline.ua/av-televizory/sony-k ... t=priceAsc

Но который по изображению и надежности даст фору твоему Ерго в световые годы.
По апскейлу з ефірного тв і ютуба рівних Соні точно не буде. Хоч і 60 Гц, але це краще за нонеймлед на базі полунонейма :gigi:
anatolikostis
Member
Аватара пользователя
Откуда: EAST

Сообщение

забавно: разница в цене между лж-ами для разных регионов (С4 евро, азия, и т.д.) прям существенная, но вроде метод прошивки описан доходчиво.
GDR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Золотоноша

Сообщение

Gold_Star: 16.05.2025 20:59
GDR: 16.05.2025 20:13 Виробник і елементна база Skyworth :super:
Типу їх прямо на заводі Скайворта збирають з логотипом Ерго? Чи це перемаркована партія якоїсь End-of-life моделі, яка самим виробником вже не підтримується? І чому в характеристиках вказується:
Підсвітка FALD
QLED+
Частота екрану (інтерпольована) 120 Гц (CMR)
Тип матриці VA
якщо телевізор рекламується як MiniLED? Виходить якийсь мінілед без мініледу і з несправжніми 120 Гц.

Отправлено спустя 22 минуты 47 секунд:
GDR: 16.05.2025 18:53Наведи краще приклади сучасного гнусмаса за 26тис. чим він кращий буде. Або навіть інших пристойних конкурентів ERGO MiniLED 55MQ90PRO. Бо пообсирать багато охочих, а навести приклади кращих альтернатив
Ось наприклад для любителів ширпотреб-тв Thomson 55QG7C14 зі справжніми 144 Гц, чесним Direct LED QLED, пультом з підсвіткою клавіш і трьома роками гарантії. Збирається на заводі TCL в Жирардув, Польща (торгова марка Thomson належить TCL з 2004 року). По відгукам видно що тут зображення хоча би пободріше буде :D
Ага, справжніми 144Гц :laugh: Ти кому локшину вішаєш, чудо? Звичайний QLED з домальованими кадрами, як і в цього :rotate: Що цікаво, ніхто його не бачив, не слухав але поради охоче дають напівдиванні експерти :laugh: Thomson теж норм. панелі пропонує і Haier он нові моделі завіз не гірші :teacher:
Gold_Star
Member

Сообщение

GDR: 16.05.2025 23:29Ага, справжніми 144Гц Ти кому локшину вішаєш, чудо? Звичайний QLED з домальованими кадрами, як і в цього
Бідолага з 60 Гц монітором думає що 144 Гц це щось з космічних технологій :facepalm: Давно був у магазині електроніки?
GDR: 16.05.2025 23:29Що цікаво, ніхто його не бачив, не слухав але поради охоче дають напівдиванні експерти
:baby: Ну піди і глянь, якщо тобі відгуків з фото мало
GDR: 16.05.2025 23:29Haier он нові моделі завіз не гірші
Які ти особисто не бачив і не чув. Інакше би таке сміття тут не рекламував :rotate:
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Gold_Star: 16.05.2025 22:23Хоч і 60 Гц, але це краще за нонеймлед на базі полунонейма
бюджетний соні за 25000 :laugh: нє, соні це предтоп/топ, а ота шляпа 7 серії оверпрайс рівня ерго
anatolikostis: 16.05.2025 23:25забавно: разница в цене между лж-ами для разных регионов (С4 евро, азия, и т.д.) прям существенная, но вроде метод прошивки описан доходчиво.
будете учить египетский с4 есть сало через геолок? :D вроде сразу минус любая гарантия
Gold_Star
Member

Сообщение

walkman3000: 18.05.2025 20:54бюджетний соні за 25000 нє, соні це предтоп/топ, а ота шляпа 7 серії оверпрайс рівня ерго
Та нє, він хоч калібровку має :gigi: Цілком може тягатися з хайсенсами офами.

Отправлено спустя 53 секунды:
walkman3000: 18.05.2025 20:54египетский с4
Збірка рівня калуги і зелений тінт :rotate:
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Gold_Star: 18.05.2025 21:01Та нє, він хоч калібровку має
та хто її не має за 25000 :gigi:
Gold_Star: 18.05.2025 21:01і зелений тінт
кританув :laugh: , але то під кутами і на світлому фоні

Отправлено спустя 1 минуту 50 секунд:
Gold_Star: 18.05.2025 21:01Збірка рівня калуги
все ще краще ніж в самсунга :gigi:
Gold_Star
Member

Сообщение

walkman3000: 18.05.2025 21:19все ще краще ніж в самсунга
До речі, угорський S90D цілком цілком, щоправда при первинній встановці прийшлось підпиляти на пів міліметра внутрішню частину одної ніжки, щоб зайшла з защолком всередину телека :gigi: Дивуюсь як ця махіна стоїть і не гойдається.
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

якщо на qd-oled то пофіг, хоч з тієї коробки від нього корпус буде
Ответить