Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Ответить
Автор
Сообщение
Ozumat
Junior

Сообщение

S24 ультра нужно сразу проверять отпечаток на месте. Бомжестекла не дают отпечатку работать

П.с. подарил пенсионерке с24 ультра - адаптировалась за 2 дня, не может нарадоваться) :D вот для кого придумали gemini - юзает его и в хвост и в гриву, запросы делает по работе такие, что я никогда не додумался бы в жизни и ИИ разбирает по теме

Відправлено через 1 хвилину 10 секунд:
Nikolayovich: 04.05.2025 16:07
voyt9: 04.05.2025 15:57

А чого бариги) в магазині аксів працюю, плівки звісно різні є, але не просто так, якщо за 150грн то дійсно тонка буде, а щось за 250 то вже норм. Але ріжуться на плоттері. При тому всьому с24У має ж рівний екран і туди скло гарно лягає і сканер працює
В нас цього магазина нема, я взагалі про алло, комфі, ктс, попросив жінку піти наклеїти, то наклеїли плівку, що >5 мм менша екрана і збрили - п..ц. А на рах. скла, то всі див. йдуть з рамкою, може щось порекомендуєте?
Spigen идут без рамки все
Nikolayovich
Member

Сообщение

Ozumat: 04.05.2025 22:31Spigen идут без рамки все
Так хороша якість і нічого, що без вирізу під камеру?
walkman3000: 04.05.2025 20:21Spigen GLAS.tR EZ Fit
Це норм. магазин?
Ozumat
Junior

Сообщение

Nikolayovich: 04.05.2025 22:48
Ozumat: 04.05.2025 22:31Spigen идут без рамки все
Так хороша якість і нічого, що без вирізу під камеру?
walkman3000: 04.05.2025 20:21Spigen GLAS.tR EZ Fit
Це норм. магазин?
Без выреза все четко
Nikolayovich
Member

Сообщение

Ozumat: 04.05.2025 22:51Без выреза все четко
Якість камери не втрачається?
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Nikolayovich
бро це звичайне скло за десять баксів, все буде нормально. перерегіструєш пальці одразу
Nikolayovich
Member

Сообщение

walkman3000: 04.05.2025 23:04 Nikolayovich
бро це звичайне скло за десять баксів, все буде нормально. перерегіструєш пальці одразу
Телефон тільки взяв, новий, хочеться щось норм., а то сьогодні наклеїли б...
Краще плівки буде?
Ozumat
Junior

Сообщение

Nikolayovich: 04.05.2025 23:06
walkman3000: 04.05.2025 23:04 Nikolayovich
бро це звичайне скло за десять баксів, все буде нормально. перерегіструєш пальці одразу
Телефон тільки взяв, новий, хочеться щось норм., а то сьогодні наклеїли б...
Краще плівки буде?
Качество камеры как и было, пленкой еще кто-то пользуется?) я понимаю когда водопад экран, но на с24 прям просится стекло с олеофобкой. Там итак жепа горит с того, что антибликовые свойства теряются, потерять олеофобку на премиум смарте изза пленки - как серпом по яйкам, имхо
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Nikolayovich: 04.05.2025 23:06Телефон тільки взяв, новий, хочеться щось норм., а то сьогодні наклеїли...
Краще плівки буде?
ну звісно скло краще плівки буде. краще тільки то що на амазоні, але в нас нема такого, тобі спігена вистачить

Отправлено спустя 46 секунд:
Ozumat: 04.05.2025 23:13Качество камеры как и было, пленкой еще кто-то пользуется?) я понимаю когда водопад экран, но на с24 прям просится стекло с олеофобкой. Там итак жепа горит с того, что антибликовые свойства теряются, потерять олеофобку на премиум смарте изза пленки - как серпом по яйкам, имхо
:up:
Nikolayovich
Member

Сообщение

walkman3000: 04.05.2025 23:15тобі спігена вистачить
А це скло повністю екран покриє, бо на відео вроді повністю, но і детально не показує. :puzzle:
Сорі, для чого я це все перепитую, бо в нас його хрен знайдеш, замовляти треба, зараз передоплата і т.д. Флагман минулого року і не можна нічого по місцю в магазинах знайти, тільки різну лапшу вішають.
Последний раз редактировалось Nikolayovich 04.05.2025 23:45, всего редактировалось 2 раза.
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Nikolayovich
так я ж тобі посилання надав на магазин. там буде відстань від країв ну десь у 1мм може, це для того щоб чохол не підривав скло і вони красиво встануть. Але в мене і чохли спіген, як він з твоїм встане не знаю, якщо нормальний то все підійде. якщо щось рівня тієї плівки, яку тобі впарили то сорі, тут без гарантій
https://galaxystore.com.ua/ua/samsung-g ... ltra-s928/
Nikolayovich
Member

Сообщение

walkman3000
GP-FPS928HCABW, брав разом.
1 мм - розумію, но не 3-5.
Дякую. :beer:
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Nikolayovich
самсунговський чохол за 2К нормально, а скло за 1К дорого :gigi:
ось мій улюблений магаз, можеш там щось подивитись ще https://wookie.com.ua/ua/samsung-galaxy ... ra-spigen/
Nikolayovich
Member

Сообщение

walkman3000: 04.05.2025 23:47самсунговський чохол за 2К нормально, а скло за 1К дорого
За чохол віддав 999 ₴ і оригінал є оригіналом, а тут скло.
Последний раз редактировалось Nikolayovich 04.05.2025 23:54, всего редактировалось 2 раза.
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Nikolayovich: 04.05.2025 23:48
walkman3000: 04.05.2025 23:47самсунговський чохол за 2К нормально, а скло за 1К дорого
За чохол віддав 999 ₴!
тоді моя повага
Nikolayovich
Member

Сообщение

walkman3000: 04.05.2025 20:21Spigen GLAS.tR EZ Fit там 2шт у комплекті,
Ок, напевно замовлю і не буду ламати собі голову. ;)
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Там їх 2 по 500гривень 1 виходить і станок для крабів в кожному з класним скребком)
Поставив жінці якісь супер, але не на ультру. На алі ще дешевше напевно :D
Nikolayovich
Member

Сообщение

Filabatya: 05.05.2025 06:20На алі ще дешевше напевно :D
Дивно, но дороще.
Filabatya: 05.05.2025 06:20Поставив жінці якісь супер, але не на ультру.
Самі ставили, проблем з нанесенням нема?
walkman3000: 04.05.2025 20:21Spigen GLAS.tR EZ Fit
Говорив з цим магазином, то сказали - відступ від краю буде ~3 мм, хоча на оглядах видно не так.
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Nikolayovich: 05.05.2025 10:37Говорив з цим магазином, то сказали - відступ від краю буде ~3 мм, хоча на оглядах видно не так.
там буде ліво-право 1,5мм максимум, верх-низ 1мм, рівно до рамки самого дисплея, якщо дивишся на екран і після чорних рамок починаеться дисплей, то саме там повинни бути края скла. це тобі ну на тиждень, далі помічати не будеш. ну або наногель мазати чи що там за лайно зараз модно впарювати. я розумію, що тисяча теж гроші, але ти сильно хвилюєшься через дрібну річ, так не можна. буде відступ, буде видно, але це нормально. помий руки, встряхни речі щоб пил трохи убрати, зайди у санвузел і там клей, якщо приміщення вологе то буде більше шансів що пил не потрапить під скло. давай, весь підрозділ форума в тебе вірить
спойлер
Изображение
Nikolayovich
Member

Сообщение

walkman3000: 05.05.2025 13:57
Nikolayovich: 05.05.2025 10:37Говорив з цим магазином, то сказали - відступ від краю буде ~3 мм, хоча на оглядах видно не так.
там буде ліво-право 1,5мм максимум, верх-низ 1мм, рівно до рамки самого дисплея, якщо дивишся на екран і після чорних рамок починаеться дисплей, то саме там повинни бути края скла. це тобі ну на тиждень, далі помічати не будеш. ну або наногель мазати чи що там за лайно зараз модно впарювати. я розумію, що тисяча теж гроші, але ти сильно хвилюєшься через дрібну річ, так не можна. буде відступ, буде видно, але це нормально. помий руки, встряхни речі щоб пил трохи убрати, зайди у санвузел і там клей, якщо приміщення вологе то буде більше шансів що пил не потрапить під скло. давай, весь підрозділ форума в тебе вірить
спойлер
Изображение
:D
Та вже замовив, мені сказали розміри його - 73х157 мм.
І на відео виглядає норм.
спойлер
изображение_viber_2025-05-05_14-12-48-597.jpg
Думаю, не таке ж чудо буде, її розміри - 70,5х155.
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

головне пилюка, з вашим підходом робіть це після того як хату пропилесососете(пропорохотягаєте) там станок він ставиться в одному варіанті. це ж не жінка шо можна не туди попасти :lol:
Ответить