Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Ответить
Автор
Сообщение
NN
Junior

Сообщение

Добрый день
Нужен фулл хд монитор под игры
Что можете посоветовать?
Бюджет 5-7к
heidfeld
Member
Аватара пользователя
Откуда: деревня скрытая в листве

Сообщение

NN: 14.04.2025 23:24 Добрый день
Нужен фулл хд монитор под игры
Что можете посоветовать?
Бюджет 5-7к
https://hotline.ua/computer-monitory/iiyama-g2470hs-b1/
VolandInferno
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

NN: 14.04.2025 23:24 Добрый день
Нужен фулл хд монитор под игры
Что можете посоветовать?
Бюджет 5-7к
В цьому бюджеті вони всі приблизно однакові, тому обирайте по дизайну.
shnok
Member
Аватара пользователя

Сообщение

lefrin: 14.04.2025 22:10 Почитав трошки вєтку, огляди але шось шва добрать так і не зміг.
Наразі LG 27GL850, хочу оновити на щось більш достойне але також із лінійки IPS - щоб була швидша матриця, та більш гарні кольори.
Надивився я на Асус, але так я шва і недоберу шо краще.. як приклад Asus ROG Strix XG27ACMG вроді як новіший... та Asus ROG Strix XG27AQ - вроді як старіший але фіг пойми по оглядам шо буде на заміну краще, та чи буде все ж таки різниця. А ще на цей дивився ROG SWIFT PG279QM - порівнював дивився, як у стінку..

Буду дуже вдячний за рекомендації... Бо шось ну прям дуже тяжко іде...
обирайте більшу діагональ, тому що фактично нічого не виграєте, gl850 і зараз хороший монітор
lefrin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

shnok: 15.04.2025 00:15
lefrin: 14.04.2025 22:10 Почитав трошки вєтку, огляди але шось шва добрать так і не зміг.
Наразі LG 27GL850, хочу оновити на щось більш достойне але також із лінійки IPS - щоб була швидша матриця, та більш гарні кольори.
Надивився я на Асус, але так я шва і недоберу шо краще.. як приклад Asus ROG Strix XG27ACMG вроді як новіший... та Asus ROG Strix XG27AQ - вроді як старіший але фіг пойми по оглядам шо буде на заміну краще, та чи буде все ж таки різниця. А ще на цей дивився ROG SWIFT PG279QM - порівнював дивився, як у стінку..

Буду дуже вдячний за рекомендації... Бо шось ну прям дуже тяжко іде...
обирайте більшу діагональ, тому що фактично нічого не виграєте, gl850 і зараз хороший монітор
Тобто більш якісної матриці IPS я не отримаю? Якби 5 років вже з релізу мого старпьора пройшло.. :shuffle:
alumem
Member
Откуда: Суми

Сообщение

lefrin
Больше контраста, возможно, но сомневаюсь что эти асусы дадут вам его

Відправлено через 1 хвилину 42 секунди:
NN
спойлер
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

lefrin: 15.04.2025 09:06Тобто більш якісної матриці IPS я не отримаю? Якби 5 років вже з релізу мого старпьора пройшло..
наступний крок це мінілед іпс, але там ціна вже як за олед майже.
lefrin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

alumem: 15.04.2025 09:25 lefrin
Больше контраста, возможно, но сомневаюсь что эти асусы дадут вам его

Відправлено через 1 хвилину 42 секунди:
NN
спойлер
Та дивився я цей огляд... їх фіг поймеш... по відчуттю виходить шо нічо не змінилось, тільки максимально дорогі моделі можуть надати бонус - але цінник виходить же такий самий як у ОЛЕД.. якого фіга переплачувати за IPS якщо ОЛЕд буде пушкою...
PG27AQN - от як тут, щей тут вже ELMB 2 вроді завезена, а ціна касарь...
alumem
Member
Откуда: Суми

Сообщение

lefrin
Обзор не для вас скидывал)
Ну до 20к можете g pro 27 взять, но желательно там, куда потом отнести можно будет.
Сам еще не юзал, но кому-то нравится, а другие пишут что гуано, вообщем нужно самому смотреть
lefrin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

alumem: 15.04.2025 11:04 lefrin
Обзор не для вас скидывал)
Ну до 20к можете g pro 27 взять, но желательно там, куда потом отнести можно будет.
Сам еще не юзал, но кому-то нравится, а другие пишут что гуано, вообщем нужно самому смотреть
g pro 27 - хм, дуже цікавий моніторчик, почитаєм відгуки і огляди. Дяка!
byaka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

lefrin: 15.04.2025 11:56
alumem: 15.04.2025 11:04 lefrin
Обзор не для вас скидывал)
Ну до 20к можете g pro 27 взять, но желательно там, куда потом отнести можно будет.
Сам еще не юзал, но кому-то нравится, а другие пишут что гуано, вообщем нужно самому смотреть
g pro 27 - хм, дуже цікавий моніторчик, почитаєм відгуки і огляди. Дяка!
цікавий якщо ШIМ не турбує
den55den
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одесса

Сообщение

byaka: 15.04.2025 12:04
lefrin: 15.04.2025 11:56

g pro 27 - хм, дуже цікавий моніторчик, почитаєм відгуки і огляди. Дяка!
цікавий якщо ШIМ не турбує
Сильний ШИМ ?
byaka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

den55den: 15.04.2025 12:24
byaka: 15.04.2025 12:04
цікавий якщо ШIМ не турбує
Сильний ШИМ ?
навiть не дивився
lefrin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

byaka: 15.04.2025 12:36
den55den: 15.04.2025 12:24

Сильний ШИМ ?
навiть не дивився
Оу, а таке нехотілось би... шо за приколи з цими IPS за 5 років... фіг пойми
byaka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

lefrin: 15.04.2025 13:02
byaka: 15.04.2025 12:36
навiть не дивився
Оу, а таке нехотілось би... шо за приколи з цими IPS за 5 років... фіг пойми
А зараз нема хороших монiторiв.
lefrin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

byaka: 15.04.2025 13:21
lefrin: 15.04.2025 13:02
Оу, а таке нехотілось би... шо за приколи з цими IPS за 5 років... фіг пойми
А зараз нема хороших монiторiв.
Пропонуєте повністю забити болт і не дивитись навіть на ОЛЕД? (хоча на нього і так з очей кров іде як дивишся на ціну).
byaka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

lefrin: 15.04.2025 13:24
byaka: 15.04.2025 13:21
А зараз нема хороших монiторiв.
Пропонуєте повністю забити болт і не дивитись навіть на ОЛЕД? (хоча на нього і так з очей кров іде як дивишся на ціну).
ОЛЕД це не для всiх i там теж буває шiм та iншi проблеми.
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

lefrin: 15.04.2025 13:24Пропонуєте повністю забити болт і не...
... завищувати очікувань.
alumem
Member
Откуда: Суми

Сообщение

byaka: 15.04.2025 13:21
lefrin: 15.04.2025 13:02
Оу, а таке нехотілось би... шо за приколи з цими IPS за 5 років... фіг пойми
А зараз нема хороших монiторiв.
Они то есть, но к нам либо их вообще не завозят или расскупили(как сейчас)
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

lefrin: 14.04.2025 22:10 Почитав трошки вєтку, огляди але шось шва добрать так і не зміг.
Наразі LG 27GL850, хочу оновити на щось більш достойне але також із лінійки IPS - щоб була швидша матриця, та більш гарні кольори.
Надивився я на Асус, але так я шва і недоберу шо краще.. як приклад Asus ROG Strix XG27ACMG вроді як новіший... та Asus ROG Strix XG27AQ - вроді як старіший але фіг пойми по оглядам шо буде на заміну краще, та чи буде все ж таки різниця. А ще на цей дивився ROG SWIFT PG279QM - порівнював дивився, як у стінку..

Буду дуже вдячний за рекомендації... Бо шось ну прям дуже тяжко іде...
Так это же шило на мыло, если уже менять так или на большую диагональ или там на олед уже например, он то точно шустрее любой IPS ;) , или берите 32" 4к если видеокарта позволяет или собираетесь обновить, а так менять 27" на 27" без перехода ни на высокие разрешения ни на другую матрицу (олед) смысла не вижу, вы даже особой разницы не почувствуете если возьмёте современную IPS по сравнению со своей т.к. он у вас совсем ещё не старый, пустая трата денег без какого либо апгрейда на новую - диагональ/разрешение/герцовка/матрица.
Ответить